Opis mojego życia.

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Proszę o przetłumaczenie tego tekstu jak najszybciej. Z góry dziękuję dobry ludizom :)

Urodizłam się 14 maja 1993 roku w Krakowie. Mam dwie młodsze siostry i brata. Do warszawy przeprowadziłam się kiedy miałam 14 lat. Mam wspaniałą rodzinę. Mój tata prowadzi własną firmę a mama jest lekarzem w pobliskiej przychodni.
Pierwszy raz do skozły poszłam kiedy miałam 7 lat. Wtedy poznałam wiele osób, z którymi przyjaźnię się do tej pory. Obecnie ucze się w warszawskim liceum. Moimi ulubionymi przedmiotami są matematyka i angielski. Po skończeniu liceum chciałabym studiować psychologię. Mam nadzieję, że podczas studiów bedę mogła pogodzić naukę i pracę ponieważ bardzo chcę pracować. Zanim zacznę studia chcę spędzić udane wakacje z moimi przyjaciółmi. Kiedy skończę studia zamierzam przeprowadzic się do Australii ponieważ uważam, że w Polsce nie będę szczęśliwa. Moim marzeniem jest praca z młodzieżą.
Nací el 14 de mayo de 1993 en Cracovia. Tengo dos hermanas menoras y hermano. Me mudó a Varsovia cuando tuve catorce años.Tengo familia estupenda. Mi papa dirige la empresa y mamá es el médico en cercado consultorio. Primer vez cuando fue a la escuela, tuve siete años. Entonces conocí mucha gente con que ellos hago amistad todavía. Ahora estudio en instituto varsoviano. Mis signaturas favoritas son matematicas y inglés. Después terminar el colegio me gustaría estudiar psicología.Alento que mientras estudios podré ciencia y trabajo porque quiero mucho trabajar.Antes de empiezo estudios quiero pasar vacaciones logrados con mis amigos. Cuando completé el colegio voy a mudar a Australia porque juzgo que en Polonia no estaré feliz. Mi sueño es trabajo con joventud.


Możliwe, że są błędy. Nie jestem pewna czy jest dobrze, ale się starałam. Jeśli ktoś coś widzi proszę poprawić. Mam nadzieję, że pomogłam ;)
Błędów jest mnóstwo. Aż się roi. Ale to stary tekst wiec nie dzisiaj.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie