Ksiazki do Selectividad

Temat przeniesiony do archwium.
Hola a todos! Jest taka sprawa.Potrzebuje podrecznikow do selectividad
Historia General y del arte i ksiazki do literatury i komentowania tekstu.
Jezeli ktos takowe ksiazki posiada-Let me know as soons as possible,please. [email]
Gracias!
Chcesz wyjechac na studia do hiszpanii? Napisz prosze jak wiesz cos wiecej bo ja wlasnie przeczytalam o tym, ze trzeba zdawac historie Hiszpanii na Selectividad i przerazilo mnie to, nie wiem co jest na takim egzaminie, czy jest trudny... Prosze napisz o wiesz o tym calym Selectividad
Egzamin składa się z paru cześci.Wybierasz opcje humanistyczna albo matematyczna-przyrodnicza. To CO MUSISZ zdać to komentarz do tekstu literackiego, gramatyka hiszpańska i język obcy(masz wybór:angielski,francuski,włoski,portugalski i niemiecki).
następnie wybierasz 3 przedmioty z opcji która cię interesuje,ta
humanistyczna obejmuje: historia świata,literatura,historia sztuki, filozofia i matematyka II(?),greka i łacina. Natomiast matematyczna to co u nas jest.
Dobrze będzie jeżeli będziesz miała certyfikaty DELE a co za tym idzie dobrą znajomość hiszpańskiego bo bez tego ani rusz np. na historii sztuki.
wejdź na strone www.uned.es i popytaj w instytucie cervantesa o książki do Selectividad www.cervantes.pl
Jak coś to skontaktuj się ze mną [email]