wyniki Dele

Temat przeniesiony do archwium.
Są już wyniki DELE!!! No co tak bez komentarzy? No dobra zacznę ja ZDAŁAM SUPERIOR i bardzo się cieszę. Piszcie jak wam poszło, ja zdawałam w Krakowie
Ja też zdałam Superior! W Sopocie. I też baaardzo się cieszę!!!
a jak sprawdzilas wyniki?? ja od wczoraj usiluje sie dowiedziec i jak po wpisaniu kodu i daty urodzenia klikam "enviar" to nic sie nie dzieje:( bede wdzieczna za info, pozdroofki!!
Na stronie Cervantesa. Sprawdź, czy poprawnie wpisujesz Codigo de inscripcion - musi być cały, 17-cyfrowy i datę w formacie dd/mm/rrrr. Powinno się udać.
dokladnie tak wpisuje i nic, strona ani drgnie. byc moze to z powodu przeciazenia?.. coz bede probwac do skutku. dziekuje za odpowiedz i gratuluje superiora:):)
UWAGA: zeby sprawdzic wynik egzaminu trzeba uzyc przegladarki INTERNET EXPLORER, od wczoraj bezskutecznie usilowalam sie zalogowac uzywajac Mozilla Firefox, na szczescie ktos mi podpowiedzial zeby sprobowac przez explorera i tym sposobem dowiedzialam sie ze zdalam Dele Intermedio prawie na maksymalna ilosc punktow.. ale sie ciesze:):):) Pozdrawiam!!!
Enhorabuena!!!
graaaciaaassss :):):)
A ja, głupia, gdzieś zapodziałam kartkę z Codigo de inscripcion, i już jakiś czas temu stwierdziłam, że w takim razie poczekam na list z Cervantesa. Tymczasem dziś w końcu przy porządkach trafiłam na tę kartkę i...

ZDAŁAM :) Zdałam DELE Intermedio :)

I to z lepszym wynikiem niż myślałam :)

Jestem z siebie dumna ;)

Bardzo Wam wszystkim gratuluję!
cześć! czy ktoś mógłby mi powiedzieć jak wyglądają takie wyniki z DELE?czy jest to porównywalne z ang, że są oceny A, B, C?ile trzeba mieć procent, żeby zdać i czy można jakąś część oblać, a nadrobić sobie inną(tak jak to jest na egz.cambridge)dziekuję za info!
ja tez zdalam DELe Intermedio najwiecej sie uceszylo moje sloneczko bo mi juz wlasciwie nie zalezalo. Teraz mam nadzieje ze wymysla taki certyfikat z polskiego i mam andzieje ze on tez zda. Wlascwiie on mi sprawdzil wyniki bo ja wtedywracalam hiszpanii na studia prosto wiec nie mialam czasu ani ochoty sie zajmowac wiem ze mial sprore klopoty by wejsc na strone. List przyszedl meisiac pozniej ale ogolnie taki swistek myslalam ze to ebdzie jakis ladny dyplom a tu nic z tego nie postaralki sie zreszta mozna sie bylo po nich tego spodziewac pozdrawiam
Takie certyfikaty z polskiego już są, na różnych poziomach (z tego, co kojarzę, chyba tak jak z hiszpańskiego: B1, B2, C2).

A ładny dyplom ma dopiero przyjść... tzn. czy jest ładny, to nie wiem, bo ma podobno mieć format A3, a poza tym poczekamy na niego jeszcze jakiś rok. W każdym razie na jednym liście się nie skończy :)
Nie ma ocen, jest tylko apto / no apto. Żeby zdać, trzeba mieć, o ile się nie mylę, 70%. Przy czym liczy się to tak, że trzeba mieć po 70% z każdej z tych trzech grup:
- czytanie + pisanie
- gramatyka ze słownictwem
- słuchanie + mówienie

Można więc zdobyć poniżej 70% na czytaniu, a nadrobić pisaniem itd. Tylko gramatyka ze słownictwem musi być na 70%, w przeciwnym razie certyfikat oblany.
tawanna> a ja slyszalam ze 75% tzreba mieć zeby zdac. wiec jak to jest??:)
Tawananna* przepraszam :)
> wiec jak to jest??:)

Jest tak, jak tutaj:
http://diplomas.cervantes.es/adicional/faq.jsp#Pregunta11
Są takie certfikaty z polskiego?? A mogłabyś jakieś bliższe info? Jestem zaskoczona. Gdzie, przez kogo oraganizowane? I tak normalnie w europejsikm systemie certyfikacji??
ayay,sorki za te literówki.
Aaa, ECL, już sobie znalazłam :)
Co to jest ECL? Ja miałam na myśli to: http://www.buwiwm.edu.pl/certyfikacja/index.html. Egzaminy odbywają się od 2004 roku.
ECL, czyli European Consortium for the Certificate of Attainment in Modern Language
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Życie, praca, nauka

 »

Brak wkładu własnego