Samodzielne przygotowanie do DELE intermedio

Temat przeniesiony do archwium.
61-63 z 63
| następna
Cześć!
Mam do Was ogromną prośbę.Czy moglibyście zamieścić na stronie www.chomikuj.pl/Chomik.aspx?id=Zenek1234 następujące książki przygotowujące do DELE intermedio wraz z odpowiedziami i plikami mp3?
- preparacion al diploma intermedio(wyd.Edelsa)
- uso de la gramatica espagnola-intermedio i avanzado(wyd.Edelsa)
- tiempo para practicar el indicativo y el subjunctivo(Edelsa)
- uso interactivo del vocabulario(Edelsa)
- el cronometro.manual de preparacion del DELE
Czekam z niecierpliwością na odpowiedź z Waszej strony.
No to czesc. Wlasnie ( w maju ) zdalem intermedio i jako chlopak teraz juz z doswiadczeniami pozdrawiam wszystkich i polecam co nastepuje. prawie oblalem gramatyke bo jej nie znosze i sie po prostu niezbyt przykladalem do cwiczen, mam ta przypadlosc w kazdym jezyku. jezeli macie tak jak ja to za wszelka cene szukajcie kontaktow z mowiacymi po hiszpansku. hiszpanski to zywy jezyk komunikacji, zwrotow idiomatycznych i szybkich instynktownych reakcji. jezeli duzo czytacie, rozmawiacie to ufajcie zawsze swojej pierwszej mysli, taka bedzie odpowiedz poprawna, a przynajmniej macie na nia duzo wieksza szanse niz prze - myslenie i przeanalizowanie problemu. nie bedzie na to tez czasu. egzamin trwa 1 lub dwa dni. 1 dzien naprawde meczy i zdajac test ustny o 20:30 bylem juz lekko zajechany. bedzie dobrze, zeby nie powiedziec zaje.... nie nerwowo i zycze powodzenia. ja z rozpedu w pazdzierniku superior, he, he. a co mi tam. loje teraz ta gramatyke az piszczy. jakies pytania ? chetnie odpowiem. pa
Hej,z poprzedniego wpisu wynika,że zdałeś już superior.Planuję zdawać go w najbliższym czasie.Na razie jedynym źródłem, z którego się uczę jest DELE Superior wyd.Edelsa.Możesz podzielić się wrażeniami z egzaminu?Z jakich materiałów korzystałeś do nauki do tego poziomu?Pozdrawiam
61-63 z 63
| następna

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie