DELE 2011 - wyniki!

Temat przeniesiony do archwium.
Hey,
są już wyniki egzaminów z maja (trzeba wpisać swój kod rejestracji i datę urodzenia)
http://diplomas.cervantes.es/informacion/consulta_notas.html

Gratuluje wszystkim, którzy zdali! :D
wow, dzięki za informację, planowałam zajrzeć na tą stronę dopiero za jakiś miesiąc, a tak wiem już teraz ;) pozdrowienia!
Czy może ktoś s osób podchodzących do egzaminu w tym roku lub wcześniej orientuje się po jakim czasie przyjdzie list potwierdzający wynik? Minął miesiąc od ogłoszenia wyników i cisza. Nie wyobrażam sobie ile się naczekam na dyplom. ;)
Ja dostałam już wyniki pocztą, ale certyfikaty do odbioru są dopiero pod koniec roku! (instytut ma wysłać do każdego maila kiedy można odebrać certyfikaty).. Ach Ci hiszpanie, całe pół roku potrzebują żeby wysłać certyfikaty:)
Ho, ho, albo poczta się spóźnia albo wysyłają listy falami. Nadal czekam na potwierdzenie wyniku. Czy certyfikat należy odebrać osobiście? Jakoś mi się nie uśmiecha jechać do Warszawy tylko po certyfikat.
Ja zdawałam w Krakowie i mam chwilę do instytutu, więc nie pytałam czy trzeba je odbierać osobiście.. Ale zadzwoń do instytutu w Warszawie, panie są bardzo miłe (przynajmniej w Krakowie) i odpowiedzą na wszystkie pytania:)
Witajcie, czy wiadomo coś o certyfikatach. Ja zdawałam w Cervantesie w Warszawie (oczywiście mowa o maju 2011).
Z tego co ja sie orientuje, zawsze najlepiej pytac w punkcie gdzie sie egzaminowalo, najprosciej i najlepiej:) rozne sa momenty w dojsciu informacji
Temat przeniesiony do archwium.