Egzamin bez kursu

Temat przeniesiony do archwium.
Witam, znam biegle jezyk hiszpański i chcialabym otrzymac certyfikat zeby dostac sie na studia. Nie ukrywam,ze szkoda mi pieniędzy i przedewszystkim czasu na szlajanie sie po jakichs kursach ktore nie sa mi właściwie potrzebne. Wychowalam sie w kraju hiszpansko jezycznym.
Czy jest taka opcja?
Jesli tak to czy moglabym poprosic o namiary?Strony web?
Mieszkam w Lodzi
Google > egzaminy DELE
W Łodzi egzaminy przeprowadza PRIMA. A ty wylecz się z "bezczelnego lenia" bo nawet wychowanie w hiszpańsko-języcznym kraju tej choroby nie usprawiedliwia :-)
edytowany przez argazedon: 08 sie 2016
Argazedon
Co ma piernik do wiatraka? To nie jest lenistwo,po prostu uważam,że chodzenie na kurs językowy jest dla mnie zbędnym wydatkiem... Dziękuję za odpowiedź. :) Jeżeli chodzi o brak polskich znaków to przepraszam,mam hiszpańską klawiaturę na komputerze. ;)
lastrega15, jeśli poruszamy już ten temat, poza hiszpańskim ważne jest również poprawne posługiwanie się językiem rodzimym, przynajmniej w sferze ortografii - nie chodzi tu tylko o znaki diakrytyczne.
edytowany przez Mequetrefe: 10 sie 2016
Ma tyle samo co "tocino" do "velocidad", tylko że ja nic nie pisałem o chodzeniu na kurs a ty niestety nie umiesz czytać między wierszami :-)
Wystarczyło wpisać w okienko wujka Google'a dwa słowa "dele polska" i w pierwszym wyniku jest wszystko. Potem można by dopiero dyskutować o tym gdzie, co i jak lepiej...
edytowany przez argazedon: 11 sie 2016
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia