liceum z hiszpanskim

Temat przeniesiony do archwium.
hej, jest gdzieś w trójmieście liceum z hiszpańskim??
jasne ze tak- w kazdym miescie jest a co dopiero w 3miescie;)
hehe wcale nie w kazdym - w moim nie ma ;(. tylko angielski, francuski i niemiecki ;(
kolego no nie w każdym , bo tu jest o większym miescie :) a ta k w ogole to w 3 miescie jest chyba w V liceum ale dowiedz sie lepiej -pozdrawiam
Nie tylko w wiekszych miastach sa licea z hiszpańskim.Ja mieszkam w nie zaduzym miescie i chodze do liceum gdzie mam 4 języki i w tym oczywiscie jest hiszpański
no i znowu!!po co w szkołach ucza takiego języka jak francuski niewarto
hiszpański jest jednym po niemieckim i angielskim najbardziej popularnym językiem .poprostu wystarczy popatrzeć na statystyki ile ludzi mówi w jakim języku. Denerwuje mnie to na maxaaaa!!!!!
no i znowu!!po co w szkołach ucza takiego języka jak francuski niewarto
hiszpański jest jednym po niemieckim i angielskim najbardziej popularnym językiem .poprostu wystarczy popatrzeć na statystyki ile ludzi mówi w jakim języku. Denerwuje mnie to na maxaaaa!!!!!
JA mieszkam w nieduzym miescie i juz hiszpanski jest......niestety urodzilam sie za pozno i mnie to nie objelo.. sory za brak polskich liter ale nie chce mi sie klawiatury z hiszpanskiej na polska przestawic
Ejże, odrobinę tolerancji! To, że Ty wolisz hiszpański nie oznacza od razu, że inni też. Takie podejście \"denerwuje mnie na maxaaaaa!!!!\". Gdybyśmy mierzyli przydatność języka tylko według liczby osób się nim posługujących, zamiast angielskiego uczylibyśmy się chińskiego i pisali w tych śmiesznych znaczkach ;). No, i na pewno z góry odpadłby niemiecki - więcej osób mówi np. po portugalsku. Ale ważności języka nie mierzy się tylko w liczbie native speakerów - są jeszcze inne względy. IMHO francuski ciągle jest dużo praktyczniejszy niż hiszpański (w Europie!) - jest językiem dyplomacji, obok angielskiego są w nim redagowane dokumenty Unii itd. Co nie zmienia faktu, że hiszpańskiego też warto się uczyć :).
Tawananna, TO PRAWDA, madra z ciebie kobita!
Temat przeniesiony do archwium.