Nauczyciel hiszpanskiego w Gorzowie Wlkp.

Temat przeniesiony do archwium.
Dobrzy ludzie pomozcie!!!
Czy ktos zna jakiegos nauczyciela hiszpanskiego w Gorzowie Wlkp.???
Nie moge nikogo znalezc. Czy Go. to az taka dziura...?
Heh mogę cię jedynie pocieszyć, Trójmiasto niby takie wielkie a nikt mnie nie może przygotować do Basico - jak słyszą że jestem anglistką z wykształcenia to spadają gdzie pieprz rośnie.
Nie wiem jak w Gorzowie, ale słyszałem, ze w Miedzyrzeczu ktos uczy, bo kumpela chodziła na włoski. Pozdrawiam!
Ale czy jak chodzila na włoski , to znaczy , ze ucza tam i hiszpanskiego? Bo ja tez szukam kogos kto zna hiszpanski ,Włoski jest o wiele bardziej popularny a hiszpanski tak zaniedbuja ludzie:( a sa do siebie bardzo podobne chyba te jezyki(:)
Czesc Palmerita. Mam bardzo podobny problem. Jestem filologiem(croatystą) i szukam w Trojmiescie szkoly,ktora przygotowalaby mnie do egzaminu intermedio. Znalazlam jedynie hablante nativo z Barcelony ktory za 45min liczy sobie 90zl. troche mnie to odstrasza,ale nie wiem czy jest inne wyjscie...?
Teraz wiem na pewno. Gorzow to totalna dziura. Z desperacji bede probowal znalezc studenta/ke filo. hiszpanskiej w Poznaniu. Moze tu ma ktos jakies namiary? Pozdrawiam.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Studia językowe

 »

Szkoły językowe