Którzy Latynosi są najprzystojniejsi?

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 495
poprzednia |
Latynosi z jakiego kraju są najprzystojniejsi??? Proszę napiszcie mi to, bo zastanawiam się gdzie pojechać na wakacje.
moim zdaniem najprzytojniejsi sa MEKSYKANIE I HISZPANIE. chcoiaz w zadnym z tych krajów nie byłam, ale po zdjeciach aktorów tak uważam:):)
Ja głosuję za facetami z południowej Ameryki: Puerto Rico, Argentyna, Venezuela
Jeśli masz pragnienie poznać jakiegoś potomka Azteków o urodzie indiańskiej do Meksyk ;-) może Panama, Honduras ale tak poważnie to spróbuj na Kubie (chociaż nie wiem czy Cie wpuszczą po tym co polscy ojrodeputowani i dziennikarze tam zrobili). Tyle, że na Kubie raczej będziesz musiała zapłacić szukając wrażeń wśród miejscowych chłopaków, tylko ostrzegam nie zapuszczaj się do szemranych dzielnic La Habany bo Cie jeszcze okradną jak jedną turystke spragnioną "miłości" kubańskiej (wiem osobiście o jednej, ale raczej tam w wielu przypadkach tak jest) ;-)
Jeśli już polecisz do La Habany to udaj się na malecón, tam znajdziesz z pewnością spelnienie wszystkich swoich pragnień i fantazji na temat latynosów i latynosek ;-)
No zdecydowanie Meksykanie ;)))))))
Chociaz teraz siedze w hiszpanskiej pracowni komputerowej na swoim uniwerku i musze przyznac, ze niektorzy tez naprawde sa przystojni ;)
Ale moj facet jest Meksykaninem i nie zamienilabym go na zadnego innego.
A poza tym Latynosi sa swietnym kochankami ;PPPPPPP
Pedro, bede bardzo wdzieczna jak cos do mnie skrobniesz, bo widze, ze mamy baaaardzo podobne zainteresowania ;)

[email]

Besitios ;)

PS. Meskykaneczko Ty tez sie odezwij, pisze prace magisterska o kulturze meksykanskiej, mam mnostwo materialow roznego rodzaju, wiec jakbys cos chciala daj znac.

Mexicoooo lindoooo y queeeriiiidooooooooo!!!!
rzecz gustu
kolejny gópi temat :/
jaki głupi????? takie są najlepsze :PPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP
wiesz dziewczyny twierdza ze najwazniejszy jest charakter a kobiety z krajow cieplejszych niz nasz np.wlochy portugalia brazylia (opinie takich slyszalem) twierdza ze w tym my kladziemy tych wszystkich latynosow na glowe oni duzo mowia i maja krutka pamiec jak nasi politycy dobrzy sa ale krutko i to nie moje zdanie bo ja tam nie wiem :P
brazylijczycy bez watpienia!! tam jest kult pieknego ciała,zresztą kobiety tam tez są śliczne; na kolumbijczyków tez sie miło patrzy;-)
meksykanie?no nie wiem.. przez trzy tygodnie nie spotkałam tam zadnego przystojniaka a bylam i na jukatanie i w mex city i acapulco.. nie, nie w meksyku nie. W Brazylii i zapisz sie na kurs surfingu ;-)
Arco Iris napisalem na meila do Ciebie i nie odpowiadasz ;-)
baletnica no brazylijczyce tez niczego sobie. ale dla mnie meksykanie i tak najlepsi:)
hej, właśnie przeczytałam, że piszesz pracę o kulturze meksykańskiej. Chciałam zapytać czy ja też mogłabym liczyć na jakieś materiały. Jestem fanatyczką Meksyku i gdybyś zechciała się ze mną podzielić lub pogadać na ten temat, to byłabym niewymownie wprost wdzięczna i zachwycona. Saludos.
na pewno najprzystojniejsze so peruwianczycy jeszcze prawdziwe indiany
Stawiam na brazylijczyków! ;-) Ayyyy!
Przystojni to oni moze sa..ale to wszystko...hablan mucho, hacen poco
Hola!
Czy to możliwe zwiedzić pół Meksyku i nie spotkać ŻADNEGO przystojniaka??? No creo! To niemożliwe ;).Mnie wystarczą czarne włosy i oczy i juz jest przystojniakiem.:):):)
No może powinnam się wybrać i sama sprawdzić.
QUE VIVA MEXICO ! ! !
hola!!!!!!!!!!!!! para mi todos los latinos somos guapos y que viva america latina!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
los, de los Andes!!!!!
jak dla mnie najfajniejsi sa latynosi z kolumbii, bo wlasnie tam znalazłam swojego jedynego :)
oooj tam - najlepsi są nasi europejscy ;)
jezeli latynos to na pewno nie z europy, to nie ten sam klimat i mentalnosc, latynos to latynos a hiszpan to poprostu europejczyk. wiem ze "latynosi" sami tak mysla, sami mi to powiedzieli
mam nadzieje ze nikogo nie uraze :))) jakby co to sorki
si!!!!!!!!!!!! los latinos somos los mejores, que vivan los latino americanos, los espanoles que se vayan al karajoooooooooooooooooo, y lo digo yo un latino de sangre puraaaaaaaaaaaa
envianos tu foto para averiguar si eres un guapeton!!!!!!
Equador...... moj ex jest rodowitym equadorczykiem, goraca krew, serce i wogole facet marzen.... ma swoje wady ale jak kazdy ... Equador polecam piekne miejsce
Tak,masz racje.Moj maz jest z Ekwadoru,bylam tam,piekny kraj,piekni mezczyzni...
ja poznalam tylko kolumbijczykow i wenezuelczykow, i jak dla mnie...bomba (chyba musze tak mowic bo moj facet jest z kolumbii hihi)
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 495
poprzednia |

 »

Pomoc językowa