Którzy Latynosi są najprzystojniejsi?

Temat przeniesiony do archwium.
61-90 z 495
na pewno nie hiszpanie :))) choc mi companero es espanol :) ale jest o tyle wyjatkiem, ze jest wyyyysoki (40 cm wyzszy niz jego mama :))), a wiekszosc to niestety vajitos :) ekwadorczycy, i ogolnie z Am Pd sa bardzo vajitos... ale to ktorzy sa najprzystojniejsi to rzecz gustu, bo mnie np. sie typ urody poludniowej w ogole nie podoba, wcale a wcale :)
pozdrawiam cieplo
a kto mi powie, jak poderwać Meksykana???:D bo znam takiego jednego, ale chyba nam coś nie wychodzi.. ta odległość między meksykiem a polską jest straszna...:P=[[
To proste, oto intrukcja jak tego dokonać:
1) Rzeczony "Meksykan" powinien być lżejszy wagą od Ciebie. Jeśli tak jest przejdź do punktu 3), jeśli nie, zobacz punkt 2)
2) Poćwicz bicepsy, podciąganie na drągalu tudzież unoszenie sztangi na ławeczce poziomej. Także martwy ciąg wskazany. Gdy uznasz, że rezultaty są wystarczające, możesz przejść do punktu 3)
3) Brawo! Teraz i TY możesz poderwać "Meksykana" (upewnij się tylko, iz jego obuwie nie jest przyklejone do podłoża - w tym wypadku wróć do punktu 2) ;)
bajitos y gorditos...pewnie dlatego ze polskiego mleka nie pili za mlodu

dla mnie najbardziej pociagajace w latynosach jest to ze mowia po hiszpansku
Se dice de que el que presume de algo es precisamente porque carece de ello :) Ja nie mam pojecia, ale mysle ze w kazdym krajem sa przystojny i brzydki chlopakow, ale jest tak powazny dla was wyglad? dziewczyny?
Ja jestem przystojnym, jestem hiszpanem ale mysle ze to najwazniejsze jest czy mam dobrze serce, no nie?

Pozdrowienia :) Saludos desde Poznan :)
menuda vajitos eres tu.....a dla tej zainteresowanej latynosami to proponuje rozejrzec sie miedzy bajitos peruanos.....tez mozna od czasu do czasu znalezc jakiegos no tan bajito. I wydaje mi sie ze sa troche bardziej powazni niz inni latynosi. Oczywiscie sa tez bardziej indios niz inni ale dla Polski to chyba egzotyczne nie? Taki potomek wnuczki Manco Capac y Pizarro moze sie okazac calkiem interesujacy....
włosi i hiszpanie.................. to są europejczyci także nie wymienajcie ich tutaj bo temat jest o latinosach.............. entendido...........
ja uważam, że to też zależy... znam jednego hiszpana, na widok którego uginają się kolana, ale jego kolega (także z hiszpanii) wygląda.. hmmm... dość przeciętnie:P ale i tak ja uwielbiam brązowe oczy i ciemne włosy, każdy chłopak, które je ma, może być dla mnie the best^^:D
Cześc!!!Mam naimię Paulina!!!!Zawsze myślałam ,że najprzystojniejsi są kubańczycy i włosi chociaż ci ostatni nie sa latynosmi ale sa do nich bardzo podobni!!!! Ale ja nie zakochałam się ani w we włochu ani w kubańczyku ja zakochałam się w kolumbijczyku!!!!On jest wspaniały przystojny!!!!!Myslę ,że mozesz jechac nawakacje gdzie chcesz ,każdy latynos jest przystojny no ale nie wszyscy większośc!!1Czy to kuba czy kolumbia111
Ja zapuściłam się w rejony grozy i nie bezpieczeństwa!!!!Wielu ludzi jeżdzi na kubę, wielu przyjeżdza tam regularnie.Ale nikt nie zwiedza tej prawdziwej Kuby,!Kuby biednej!!!!!Ja poszłam ,bałam się!!Ale nie żałuję ,bo tam właśnie poznalam smak prawdziwej przyjażni!!!!!zyczcie mi szczęścia bo 13 lutego znowu tam jadę !!!I zapuszczam się w tereny La Huba!!!
Mam pytanie czy ty jesteś Kubańczykiem?
Hej!!!!Paisa coś nas łączy mój facet też jest z kolumbi!!!Jak sobie z nim radzisz!!1Bo mój jest wspaniały ,kocham go!!Niedawno się z nim zaręczyłam!!!!!Ale nie raz to on ma takie pomysły zwariowane!!A jego koledzy??Jet poprostu zwariowanym tancerzem!!
wiecie..ja wam powiem po nazwisko najprzystojnieszego...RAFAEL NADAL!!!kto nie znaju se wpiszu na googlach.pl =] super super facio...=) besos nie tylko z wygladu...
No, nawet niezły jest, ale nie powiedziałabym, że naj,naj przystojniejszy ;) Dla mnie ideał to Alejandro Fernandez i choć wszyscy mi mówią,że jest stary, to ja tak nie myślę i mnie sie baaardzo podoba (no i jeszcze ten głos). Ale to też chyba magia tego imienia ;)
Zróbmy sobie tu konkurs na el latino mas guapo ;) (powinnam napisać el latino, czy un latino?)
Pozdrawiam, i głosuję na Meksyk jako ojczyznę najprzystojniejszych mężczyzn.
hej!
niezly watek.. rzeczywscie, jesli ktos kocha czarne piora i oczy... obledu mozna dostac! 8) Moj eks jest uroczym Hiszpanem, jak sam mowi - w Hiszpanii jest brzydki, ale w Polsce ..atrakcyjny! ;) Bywalam tylko w Hiszpanii, a lazac po stronach internetowych przekonalam sie do Wenezuelczykow. Najgorsze jest to, ze po tych podrozach "ziomale" jakos mnie nie przekonuja.. :-(
jako estetka popieram idee konkursu "latino mas guapo" ;) pozdrawiam
a mnie sie podoba Gael Garcia Bernal,grał w "Dziennikach motocyklowych" Che Guevarę,chociaz w zasadzie nie ma typowej urody latynoskiej, no i jeszcze Mario Cimarro ( nieciekawie wyglada w telenowelach hihi;)) ale te fotki z koniem;)) ,no troche sobie pościągałam ;).
rzeczywiscie, na niektorych fotach to niezle mieso ten Mario Cimarro
a kto to jest??
Popwiedz, ze jestes z USA, np California, to sie zakocha i strzci glowe
wybieram marca anthonego :)
A mi Marc Anthony to buty sprzedal:P
Pregunta seria: Todas las polacas tienen las nalgas planas? Porque ya conoci algunas y siempre es el mismo caso. O quizas depende de la region de donde son. Es que las del Norte de Polonia son mas nalgonas (tylek)
Réspondame por favor
oye chato erotico!!!!!!!!!!!! seguro tu has a garrado puras polacas flacuchentas que no tiene nalgas y que parecen tabla de planchar, o creo que tu eres tanfeo que tienes solo puras feas, para mi las polacas son las mas ricas de todo el mundo, claro
yo solo he tenido chicas con buen cuerpo. osea puras modelos.. ................saludos para las polacas las mas lindas del mundo
Łotysi
jaaaajaaaaajaaaaaaaaajaaaaaajaaaaa, buena chato!, nosotros decimos "potito triste".
a mnie sie podoba podstarzaly Diego Maradona
A Fidel? Też jest podstarzały...
nie lubie mundurowych
Podoba wam się DIEGO LUNA ???
Temat przeniesiony do archwium.
61-90 z 495

 »

Pomoc językowa