Muzyka do samby, salsy i cha-cha

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 289
poprzednia |
Hejka znacie jakies piosenki które odpowiadają rytmom samby salsy cha cha i rumby?? Potrzebne mi sa a mam ich mało na kompie z góry dziękuje ;)
Rumba- Black "wonderful life"
salsa- los lobos "lambada" - POLECAM
Christan Castro "azul"
Dzieki ... :D a Może ktoś zna jeszcze jakies pisoenki do Cha Cha?? :)
Samba: King Africa, Zumba E, Juanes: La camisa negra, Shakira: La tortura, Ricky Martin: Livin' la vida loca, Bailamos, Volare ;),Gloria Estefan: Konga


Cza cza: Blue Cafe: Łap mnie bejbe, Latino, Do nieba, Kochamy siebie, Carlos Santana: Smooth, Christina Aguilera,Lil Kim, Mya, Pink: Lady Marmalade, Anastacia: I'm outta love, Sway [różni wykonawcy], Jennifer Lopez: Carińo, Let's get loud, Tom Jones: Sex bomb, Ricky Martin: She bangs


Rumba: Enrigue Iglesias: Maybe, Annie Lennox- Why, Aguilera: El beso del final, Loona: Colors, Michael Jackson: I just can't stop loving you, Shakira: Antologia, Cesaria Evora: Besame mucho, Luis Miguel: MaÑana de carnaval, Maroon 5: She will be loved,Robbie Williams+ Nicole Kidman- Something Stupid, Gabrielle: Out of reach, Toni Braxton: Unbreak my heart.

Co prawda większość to piosenki dość popularne, na turniejach można uslyszeć wiele innych, moze i ciekawszysch melodycznie, ale niestety nie wszystkie tytuły znam. Sama trafilam tu właśnie poprzez szukanie 3 rumb z turnieju ;)

Pozdrawiam :) :*
uu ale sie nazbierało :D mam jeszcze do
Rumby:Christina Aguilera - Blessed
Celine Dion - Falling Into You
czesc - ja tez mam duzo:]
To podaj jakieś :D Im wiecej tym lepiej... ;)
Salsa: Willy Chirino, Celia Cruz. Prawie wszystkie ich piosenek prawdziwa Salsa kubanska.
Hejka. A moze ktos ma jakies ciekawe kawałki do MAMBO??? :D
dziewczyny- tak z ciekawosci spytam - jestescie tancerkami ?? tanczycie, trenujecie lacine?? czyzby moja krew? :)

polecam
- geri halliwel - "calling" - rumba
- john lee hooker & santana -"chill out" - rumba
- debelah morgan - "dance with me" - cha cha
muzyka do mambo- moze cos ze sciezki dzwiekowej dirty dancing?
Ja tańcze latyno amerykanskie tance :D nie wiem jak inni co tutaj sie wpisuja :)
Dajcie jakies namiary na siebie tancerze :D W końcu mamy wspólna zyciowa pasje ;)
Ja tańczę towarzyski ;]
Ja tańczę towarzyski ;]
Ja tańczę towarzyski ;]
Ja bardzo lubię piosenke Rickiego Martina Que mas da bądz w wersji ang. I don't care do samby.Bardzo fajna
Ooo widzę, że też kochacie taniec:P No więc chętnie podziele się swoimi ulubionymi kawałkami:)

SAMBA : fajną muzyczke robi Casa Musica - Los Callos Carnavalera, Moliendo Cafe, Ven Devorame Otra Vez, Para Bailar ; Macumba - Life Is Carnival ; Madonna - La isla bonita ; Brazil - Terra Samba - Deus Brasileiro ; no i moja ukochana : Ed Rust & Alma Nieto - Nina:)

CHA CHA : Carlinhos Brown - A namorada ; Santana - Corazon Espinado ; lubię też tańczyć cha che do Aventura - Cuando Volveras:)

RUMBA : Gloria Estefan - I'm not giving you up ; Casa Musica - Se Acabo ; Joe Strummer & The Mescaleros - Mondo Bongo

MAMBO : Dirty Dancing - Johny's Mambo, Santana feat. Jorge Moreno - Satellite, tańczę też do J.LO & Marc Anthony - No me ames (te szybsze); Marc Anthony - That's ok
Jak się tańczy rumbę???
Ja już niedługo bede miał klase c ;P hehe :D ale mam partnerke xD
hej a zna ktoś może muzyczkę do jiva i do bluesa oraz do innych których się uczy podczas kursów tańca towarzyskiego? :)))
witam wszystkich:) ja co prawda tańczę głównie salse ale inne latynoskie też lubię;) mogę więc podać muzykę do salsy: ulubione kawałki to piosenki Celii Cruz, Manolito y su trabuco, Marc Anthony, DLG,Jerry Rivera, Oscar D'Leon, Grupo Niche i wiele wiele innych pojedyńczych kawałków ;) a co do muzyki do czaczy to znam i lubię m.ni:Fania All Stars - Col Música Latina EL PAIS Vol 6 - Guajira con tumbao, Wayne Gorbea - Pa' Salseros, Alliance Ethnik - Baila con Migo, Joee-Arriba, Gibson Brothers -Cuba,Santana - Guajira (version chachacha),Matt Bianco - Cha Cha Cuba i Tito.Puente.-.Cha.Cha.Cha (z takich spokojniejszych).rnDo rumby mogłabym polecić: David Bustamante - Devuélveme la Vida (Caricias al Alma 2mil5), Monica Naranjo - oyeme, niewiele ale to są moje 2 ulubione piosenki do rumby:) A jeśli chodzi o mambo to polecam moją ulubioną piosenkę: la pantera rosa (salsa albo mambo version);) myśle że na razie wystarczy bo troszkę się rozpisałam:) ale tańce latynoskie są moją pasją więc o nich i o muzyce mogłabym godzinami;) pozdrawiam wszystkich salseros, tancerzy i nie tylko;)rnps. zapomniałabym;) wszystkim tańczacym i lubiącym klimaty latino polecam muzykę do merengue i bachaty;) urocze tańce;)
hej:P ma ktoś jeszcze jakieś pioseneczki?:D he czekam:D
hej salsera! a moze porzucisz pare kawałków do salsy na [email] bede wdzieczna!
ja też bym prosił o piosenki ale do cza czy:P eh przynajmniej tytuły:P bede bardzo wdzięczny:) [email]
Hejka a wiecie moze na jakich teledyskach sa pokazane kroki choreografia itp np wiem ze mozna ciekawe kroki wziac od teledysku Madonny Don't tell me do jive jako kowboyska wersja macie jakeis pomysły czy pamietacie jeszcze jakies??? To wazne :D Z góry dziekuje
SALSA: Marc Anthony, Victor Manuelle (!!), Willy Chirino (!!), La Charanga Habanera, Tito Nieves, Tito Puente, Frankie Negron, Gilberto Santa Rosa, Celia Cruz, Septeto Nacional (starsza salsa kubańska), Jerry Rivera i wiele, wiele innych.. :) miłego słuchania!
bardzo prosto...podobnie jak cha cha cha...ale jest roznica poniewaz cha cha (2 kroki do prawej i krzysz latynoamerykanski) a w rumbie tylko jeden krok w prawo i krzysz...nastepnie pojawiaja sie figury
bardzo prosze pomozcie mi!! potrzebuje piosenki wloskiej ale cha cha...potrzebuje tytuł i cala piosenke...plis...gosciu spiewa na niej tak romantycznie....pomozcie :*:*:*:*
eee ludzie moze napiszecie mi jakies jeszcze poisenki??na ktorych mozna cha cha smigac??
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 289
poprzednia |

« 

Pomoc językowa