Muzyka do samby, salsy i cha-cha

Temat przeniesiony do archwium.
91-120 z 289
Witam moze ktos kojarzy taki kawalek do czaczy ? szukam tytulu rnjakos leci to tak poczatek: ..... Say boom tada tada tada tada tada da, Say boom .......rnrnnie wiem czy cos sie skojarzy komus ale moze ?
Shadizar, myślę że chodzi Ci o "Manfred Mann-Do Wah Diddy" Pozdrawiam
Hej! A czy czasem piosenka"Accidentally in love" nie jest do jive'a? Tak mi sie jakos skojarzyło...
Nie wiecie może co to była za piosenka do czaczy, którą puszczali na Miss Universe w lipcu?Taki trochę jakby rap
Hejka mozecie mi powiedziec jaki jest krok podst. do salsy Kubany ?? Tzn cos jak szase ( sorka za pisownie) ale noga do tylu ?
chodzi ci o salse kubanska? jak tak to: najpierw noga prawa do tylu pozniej lewa do przodu(robi to sie na ogol 2 raz), dalej prawa w bok i potem lewa. wszystko tanczymy na 1,2,3 (przy 3 robimy pauze:-) na www.ballroomdancers.com fajn strona poswiecona tancu- sa tam nawet pokazane podstwowe kroki wszytkich tancow: standardi latyn, do tego fajn muza typowo do tanca. WARTO TAM ZAJRZEC POLECAM11111111111111111111111111
"Oye como va"-Tito Puente:]
hey, zna ktos moze tytol piosenki do samby, ze jest sama muzyka i tylko co jakis czas ktos mowi takim dziecinnym glosem ''uno, dos, uno, dos, tres'' i ta sama muzyka leci szybciej i tak chyba 4 razy? jak ktos kojarzy to pisac, to dla mnie bardzo wazne!! dzieki :)
siemka.. ja ucze sie tanca towarzyskiego od czerwca zeszłego roku.. i mam pytanko czy zna ktoś może jakieś fajne kawałki do jive'a??:).. kocham ten taniec.. ;] co prawda nie znam zbyt wiele piosenek ale:
JIVE:Chuck Berry-Johnny B Goode, David Lee Roth-Just a gigolo(to troszke wolniejsze;]), Pat Boone-Speedy Gonzales, Chubby Checkers-Let's twist again, Ray Charles-Hit the road jack ... i to by było na tyle co do jive'a :).. i prosze o tytuły pioseneczek!.. pozdrawiam:*
siemka.. ja ucze sie tanca towarzyskiego od czerwca zeszłego roku.. i mam pytanko czy zna ktoś może jakieś fajne kawałki do jive'a??:).. kocham ten taniec.. ;] co prawda nie znam zbyt wiele piosenek ale:
JIVE:Chuck Berry-Johnny B Goode, David Lee Roth-Just a gigolo(to troszke wolniejsze;]), Pat Boone-Speedy Gonzales, Chubby Checkers-Let's twist again, Ray Charles-Hit the road jack ... i to by było na tyle co do jive'a :).. i prosze o tytuły pioseneczek!.. pozdrawiam:*
siemka.. ja ucze sie tanca towarzyskiego od czerwca zeszłego roku.. i mam pytanko czy zna ktoś może jakieś fajne kawałki do jive'a??:).. kocham ten taniec.. ;] co prawda nie znam zbyt wiele piosenek ale:
JIVE:Chuck Berry-Johnny B Goode, David Lee Roth-Just a gigolo(to troszke wolniejsze;]), Pat Boone-Speedy Gonzales, Chubby Checkers-Let's twist again, Ray Charles-Hit the road jack ... i to by było na tyle co do jive'a :).. i prosze o tytuły pioseneczek!.. pozdrawiam:*
siemka.. ja ucze sie tanca towarzyskiego od czerwca zeszłego roku.. i mam pytanko czy zna ktoś może jakieś fajne kawałki do jive'a??:).. kocham ten taniec.. ;] co prawda nie znam zbyt wiele piosenek ale:
JIVE:Chuck Berry-Johnny B Goode, David Lee Roth-Just a gigolo(to troszke wolniejsze;]), Pat Boone-Speedy Gonzales, Chubby Checkers-Let's twist again, Ray Charles-Hit the road jack ... i to by było na tyle co do jive'a :).. i prosze o tytuły pioseneczek!.. pozdrawiam:*
ja polecam bardzo szybki utwór do samby :) Thalia-Mujer Latina ( moja ulubiona) ona woóle ma takie ala samba, salsa :) fajna jest tez Thalia-Arasando :) polecam Jesli mozecie to poprzesyłajcie mi na [email] jakies fajne pioseneczki do łaciny :* tnx z góry buziolki :*:*:*
czesc! wyslijcie mi na poczte jakąkolwiek muzykę do tanców latynoskich. prosze. [email]
Chelo- cza cza :) to nie rap :P:P
[link=]http://winning-roulette-system.valmontis.com[/link] http://winning-roulette-sy
Ale tu miłośników tańca. Fajne forum:) mam sporą kolekcje muzyki tanecznej, od walca po flamenco. Tańcze już z 8lat więc się tego troche nazbierało:)polecam... a nie polecam bo każdy ma swój styl:) Pozdrawiam wszystkich roztańczonych
qrcze mam pytanie i prosbe:Dtak zacznijmy od tego czy zeby nauczyc sie np samby albo jakiegos innego tanca musze sie koniecznie zapisac na kurs czy jest taka mozliwosc zebym sama sie nauczyla??nio i prosba jak by ktos mial czas i umial wytlumaczyc pokolei kroki postawy do obojetnie jakiego tanca byla bym wdzieczna moj e-mail [email]
Według mnie to nieda się nauczyć tańca samemu w domu. Polecam kurs tańca towarzyskiego. Naprawde fajna zabawa :)))
czy ktoś zna piosenke do samby która ma bardzo mało tekstu ale są słowa: "sue sue alamera" -chyba tak jesli znacie to bardzo prosze o podanie tytułu dzieki:*:*:* albo na e-mail: [email]
Dzieki wielkie Agnieszko, co prawda to byl jakis rmx ale z tej piosenki ktora podales
Serdecznie pozdrawiam, buzka
Nie wiem co ja mam dzisja z ta Agnieszka :)
oczywiscie podziekowania naleza sie Anetta119
i jeszcze raz dzieki.
Szukam piosenki Azul - Christan Castro - jeś super :). Jelśli ją masz proszę prześlij mi ją na maila [email] Dzięki Wielkie! Pozdrawiam serdecznie
Damiss, mógłbyś mi przesłać jakąś muzykę do Flamenco?? Bardzo proszę, na adres [email]
Jest taka fajna piosenka do rumby... w jakim jezyku? nie wiem... fonetycznie jak słucham to słysze cos takiego rn"tenkiemo, tenkiemo" lub "senkiemo, senkiemo" jesli znacie tytuł (a na pewni znacie) pomozcie...!!!
tak, tylu miłośników, ale nikt nie prześle żadnej muzyki :( ciężko
Widzieliście może reklamę jakieś kawy, chyba Jacobs, i tam jest chłopak i dziewczyna i tańczą, ale im nie wychodzi, a jak się napiją kawy, to wszystko świetnie idzie. Powiedzcie mi, co to za taniec?? I jeszcze ten taniec tych dziewczyn, co się tak kręcą w sukienkach(też ta reklama)? I jak byście mieli muzykę z tej reklamy, to też poproszę;)
TANGO:"la revencha del tango" gotan project, "hey sexy lady" shaggy,"el tango de roxanne" moulin rouge
PASODOBLE:"espana cani" z filmu "shall we dance
SAMBA:"muejer latina" thalia, "samba de janeiro" bellini,
RUMBA:"out of reach" gabrielle,"nine milion bicycles" katie melua,"wonderful
life" black, "fields of gold" sting, "tears in heaven" eric clapton
JIVE:"waterloo" abba, "wake me up before you go go" wham,"i'm still standing
elton john, "help" the beatels, "chihuahua" dj bobo, "hit the road jack"
ray charles
CHA CHA CHA:"smooth" carlos santana

FOXTROT:"hey big spender" shirley bassey
no dobra... ale nikt nie zna tytułu tej piosenki? nie chce piosenki tylko tytuł...powtarzam... fonetycznie leci "tenqiero, tenqiero", lub "senqiero, senqiero"... do rumby... hilf!!
Witam serdecznie, również jestem ogromną fanką tańca, i mam do was wszytskich prośbę. Czy moglibyście mi wypisać autorów i tytuły piosenek do walca angielskiego??? Bardzo was proszę, bo potrzebuję wybrać jakąś fajną piosenkę na swój ślub :):)
Temat przeniesiony do archwium.
91-120 z 289

« 

Pomoc językowa