wakacyjny wyjazd do Hiszpanii

Temat przeniesiony do archwium.
Odnalazłam tutaj wiele tematów o poszukiwaniach pracy w Hiszpanii, ale ani jednego o wyjeździe w celach turystycznych. Jeśli było to moje przeoczenie z góry przepraszam ;-) Nie każdy ślepy widzi.. Wracając do tematu - moim marzeniem jest wyjechać do Hiszpanii, to jest cel, który mam nadzieję nie jest nieosiągalny. Niestety nigdzie nie mogę znaleźć odpowiadającego mi obozu, bądź wycieczki. Wszystkie wyjazdy organizowane są do Barcelony lub okolic, a ja się tam wybrać nie mogę, nie zamierzam, nie chcę po prostu. Moją pasją, miłością, moim hobby jest Real Madryt, więc wiadomo, że do Katalonii sympatii nie czuje. Wiem, że wyjazd do centrum byłby bardzo skomplikowany, bo nie ma dostępu do morza, ale jeśli znalazłby się jakiś wyjad niekoniecznie do Madrytu, ale np do Walencji, Murcji.. W sumie to obojętnie gdzie byle nie do Katalonii ;) Jeśli macie jakąś ofertę zorganizowanej wycieczki, obozu czy czegoś podobnego bardzo proszę o odpowiedź.

Pozdrawiam;)
Czy takie wycieczki objazdowe, jak ta poniższa po Andaluzji, wchodzą w grę czy wolisz jednak być dłużej w jednym miejscu:
http://www.itaka.pl/strony/1/i/1248.php
Właściwie to mi obojętnie. Byle by coś się znalazło.
Dziękuję bardzo za stronę ;)
Większość wycieczek zawiera w swoim programie zwiedzanie Barcelony, więc będzie trudniej znaleźć taką, która omija Katalonię. Jak na coś takiego natrafię, to podam namiary.
Jeśli w planie byłby Madryt to nawet i Barcelonę mogę przeboleć ;)
hej!!!!!!! WSZYSTKIM
A może ktoś ma ochotę na wyjazd do Hiszpanii w celach nauki języka:)) jeśli tak to piszcie:))))))))))
Pozdrawiam cieplutko!!!!!!!!!!!!!!
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Życie, praca, nauka