Hiszpański zespół Marquess

Temat przeniesiony do archwium.
Hej... Szukam wszędzie i już od dawna... Potrzebuję jak najszybciej imię i mazwisko piossenkarza z zespołu Marquess... ten z piosenki Vayamos Compañeros... pomóżcie a jak możecie napiszcie na [gg]
Adiós
TO NIE JEST HISZPANSKI ZESPOL. to niemiecki pop band z hannoveru :)
kolega ktory udaje ze spiewa nazywa sie Sascha Pierro

http://marquess-music.de/
o, dobrze wiedziec :D tez sie zastanawialam skad oni sa, bo w tej piesni jest jakis dziwny rozklad akcentow... teraz juz wiem dlaczego ;)
"kolega ktory udaje ze spiewa" dobreee hahahaha :D
Hej:) Nie chciałabym Cię w jakiś sposób obrazić, ale bardzo dużo osób wie, że ten właśnie zespół jest z Niemiec. Jeśli się interesujesz tym zespołem to na każdej stronie która zawiera wątek o zespole pisze, że jest on z Niemic a nie z Hiszpanii. ale każdy może się pomylić:) pozdrawiam:**
hola :) jakos mnie bardzo to nie interesowalo, raz uslyszalam te piesn i sie zdziwilam, ze brzmi to jakos tak glupkowato, wiec tylko sie zastanawialam czy to Niemcy, Szwedzi czy moze nawet jacys Polacy ;) besitos :*
no, mialam w koncu watpliwa przyjemnosc uslyszenia tego utwooru, przypominal mi naszego zaomnianego Bartka Wrone, te same klimaty kiczu, gramatyki i akcentu, heheheheheheh
ah,Bea... jest tyle dobrej muzyki i tracisz czas na szmire ?? nie wiem kto to jest Bartek Wrona,ale jesli to cos podobnego do tego niemieckiego popbandu to szkoda czasu.
polecam lali puna lub chocby ostatnia manu chao(brzmi calkiem niezle)
nie trace czasu, jesli jestem u kogos, kto ma polska vive, nie moge mu zarzadzic, aby zmienil kanal, jak juz tu wspominalam, tego na zadnym kanale muzycznym hiszpanskim nie widzialam!:)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Nauka języka

 »

Brak wkładu własnego