bilet lotniczy z wizzaira

Temat przeniesiony do archwium.
może ktoś już miał taką sytuację...: mam bilet wykupiony z katowic do
barcelony-girony w lutym, przy czym od niedawna na stronce wizzaira jest napisane, że loty z katowic będą realizowane od połowy stycznia na lotnisko barcelona el prat (ze względów ekonomicznych). Moje pytanie: gdzie wyląduje samolot? mam nadzieję, że na el prat :) Zadnych informacji na maila nie dostałam, dlatego pytam
salu2
A czemu nie zadzwonisz na infolinię Wizzair?
bo to kosztuje majątek: 3,66 za minutę połaczenia, które na pewno nie będzie trwało tylko minuty :D
ja obstawiaLbym El Prat,
ale po 15 stycz napisaL/ czytaL na forach turystycznych i poswiecinych liniom lotn. zeby miec swieze info od tych którzy faktycznie byli.
swoja droga to nazywanie lotniska GRO 'barcelona' to naduzycie (marketingowe).
w B. jest JEDNO lotnisko: BCN
(nie bedziemy mówic o aeroklubowym sabadell, no nie?)
Girona , mimo dobrego poLaczenia busami z B, (1godz.15 min czystej jazdy) to inne miasto, inna prowincja ...

http://book.wizzair.com/about_us/news/default.asp#hpll8hus2

***
04/12/2008
Wizz Air zmienia lotnisko w Barcelonie na El Prat
Od 14 stycznia 2009 r. samoloty lecące z Katowic do Barcelony będą lądować na głównym lotnisku w mieście – El Prat.
Do tej pory loty były obsługiwane z lotniska Barcelona Girona. „Zmiana lotniska pozwoli nam na stworzenie jeszcze bardziej wygodnej siatki połączeń dla pasażerów podróżujących do tego popularnego miasta” - mówi Natasa Kazmer, Dyrektor ds. Komunikacji i Public Affairs w Wizz Air
Loty na trasach Katowice-Barcelona i Barcelona-Katowice będą odbywać się 2 razy dziennie – w środy i niedziele.
Bilety na wszystkie nowe połączenia można kupić już za 79 zł (cena w jedną stronę, zawiera opłaty i podatki) na stronie wizzair.com oraz pod numerem infolinii [tel]***
wizz nie jest wzorem dbaLosci o klienta (na str www , i tu: "2x dziennie - w śr i ndz" ... )
ale numer 0-703 ... jest chyba tanszy niz 3 zL/min ?

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia