Muzyka hiszpańska:)

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 381
poprzednia |
!Hola! Podajcie jakiś mi wykonawców śpiewajacych po hiszpańsku. Z góry dziękuję. Pozdrawiam
Witam co do muzyki
to polecam muzykę latyno ona w wiekszości jest wykonywana po hiszpańsku
Buena Vista Social Club
Carlos Vives
Celia Cruz
Paola
Lorca
itp. odrazu mówie ze w wiekszosci sa to twórcy latyno :P
ja z hiszpanskich wykonawcow lubie Luz Casal, Presuntos Implicados czy Los Secretos
a ja polecam cristiana castro davida bisbala i jest jeszcze taki zespol ktory ponoc w tej chwili a na pewno jakis miesiac temu robil furrore w espanii mianowicie Andi&Lucas .milego sluchania
andy & lucas beznadzieja totalna. Wrocilam wczoraj z espanii i rzeczywiscie robi on furrore ale wsrod nastolatek. J moge polecic Carlos Baute, Chayenne, nOElla y cantante de flamenco Paco Bebe.
jesli kogos interesuja spiewacy flamenco to el Fari jest tu jak najbardziej do polecenia; zna go cala hiszpania, a ja go uwielbiam :)
(polecam piosenke \"el torito guapo\" ze wsluchaniem sie w tekst, to cos zupelnie nie do przebicia a przy tym bardziej hiszpanskie juz byc nie moze)
pozdrawiam
hola, co do hiszpanskich nutek polecam: Alejandro Sanz,David Bisbal,Alex Ubago,Migel Bose.Estopa.Merche,Fangoria,Andy y Luca(wcale nie jest taki zły i niekoniecznie słuchaja tego nastolatki byłam w hiszpanii4 miechyi wiem cos na ten temat)Ramon -wszystko zalezy od tego jaki rodzaj muzyczki preferujesz pozdrawiam i milego słuchania:) Chao
hola, co do hiszpanskich nutek polecam: Alejandro Sanz,David Bisbal,Alex Ubago,Migel Bose.Estopa.Merche,Fangoria,Andy y Luca(wcale nie jest taki zły i niekoniecznie słuchaja tego nastolatki byłam w hiszpanii4 miechyi wiem cos na ten temat)Ramon -wszystko zalezy od tego jaki rodzaj muzyczki preferujesz pozdrawiam i milego słuchania:) Chao
Hmmmmmmm jestem raczej fanką rocka - Dover, Los Piratas, Antonio Orozco, ponadto la Cabra mecanica, melendi, koma, mojines escocidos, cafe quijano, NO I MOI UKOCHANI LOS DELINCUENTES. a Carlosa Baute i Alexa Ubago oraz Alejandrito Sanz to hmmm ...mało intelektualistów słucha.
hej!

z tego co zrozumiałam, to ww wykonawcy specjalizują się raczej w muzyce latynoskiej i tym podobnych klimatach. czy możecie polecić mi zespoły grające muzykę cięższą (żeby nie powiedzieć ambitniejszą, heh). na co dzień słucham rocka, folka, punka (ostatnio zakochałam się w tym niemieckim), ska, i muzyki regałowej. nie pogardzę też bluesem i poezją śpiewaną. czy coś takiego w ogóle istnieje w języku hiszpańskim? znam tylko jedną kapelkę związaną z tym językiem - ill nino. jeśli ktoś jest zainteresowany i ma możliwość ściągnięcia, polecam wszystkim 14. utwór z (angielskojęzycznej w większości) płytki confession - hiszpańską wersję piosenki \"how can I live\". jeśli ktoś byłby zainteresowany, mogę wysłać mp3 przez meila :)

czy ktoś mógłby polecić mi jakieś konkretne kapele (które na podstawie tego co napisałam wyżej mogłyby mi się wg Was spodobać) z krótką informacją, co właściwie wykonują?

pzdr, ola
podaję fajne www muzyczne www.muchoruido.com - hity hiszpańskojęzyczne i nie tylko z całego świata. Ponadto polecam Los Delincuentes i Antonio Orozco, oraz Mago de Oz - dla tych którzy lubią ciężkie brzmienia. Wbrew pozorom, Hiszpanie mają metal:)
jesli chodzi o mnie to uwielbiam tanczyc; a do tanca extra jest SONIA Y SELENA - przy kazdej piosence nogi same podskakuja
polecam \'jarabe de palo\' , \'sargento garcia\', ewent. \'SKA-P\' - niezle teksty,takze do nauki, rock np. \'heroes de silencio\' , \' cafe guijano\' , los delicuentes\' , oraz naturalmente Mano Negra i Manu Chao
Zdecydowanie polecam HEROES DEL SILENCIO
a ja goraco polecam \"la oreja de van gogh\" swietna muzyczka!!!
Por supuesto EL CANTO DEL LOCO !!! JEjejejej jest na co popatrzeć, no ale przede wszystkim czego posłuchać, naturalnie....
z gitarowych polecam argentynskie formacje rock/ska i nie wiem jak to nazwac Bersuit Vergarabat, Control Machete, Cafe tacuba
z lzejszych, chilloutowych to oczywiscie Cesariie Evore, a szczegolnie wersje mixowaną, elektroniczna jak album Club Sodade Remixes 2003, bardzo lubie Lhasa de la Sela, Bebe, pare kawałków Aventury, ostatnio odkrylam chillowe flamenco - Chambao - rewelacja
no i wciaz poszukuje, wiec prosze o jakies rekomendacje nt troche bardziej alternatywnej muzyki, niekoniecznie takiej co slucha cala Hiszpania, pozdry
GERIBERA, Polecam Ci TODOS TUS MUERTOS! Z pewnoscia Ci sie spodoba! Argentynski zespol, ktory wykonuje wszystkiego po trochu z tego co wymienilas.. :) Pozdrawiam
Z muzyczki rockowej fajnie gra meksykańska Maná, bardzo lubię też Cafe Tacuba.
Oprócz tego Juanes, Cristian Castro, Chayenne, David Bisbal - to taki miły dla ucha popik
Elvis Crespo - i jego nieśmiertelne Suavemente, taneczna muzyka
Polecam też kawałek "Cumbia sobre en el rio" - naprawdę odlazdowy utworek Celso Piña i Blanquito Man ;)
A moim ulubieńcem i tak zostaje Luis Miguel - niektórzy mówią, że smęci jeszcze bardziej niż Edyta Górniak, ale ma takie ładne tekstyyy ;))
czesc ja jestem zainteresowana hiszpanska wersja how can i live i wogóle byłabym wdzieczna gdybyscie mogli przesłąc jakies hiszpanskie piosenki bo ja nie mam mozliwosci ich zdobycia
Hejka tak przeczytałam przelotnie to wszystko co napisaliście ;))))
to Wy na pewno bedziecie wiedzieć kto to śpiewa :)) bo ostatnio w radiu i wszędzie słychac taką ekstra piosnkę hiszpańską na bank wiecie o jaką chodzi bo nie zbyt dużo piosnek hiszpańskich kręci sie po radiu czy wiecie może kto to śpiewa i jaki jest tytuł ??? oa jest naprawdę boskaaa :)))
pozdrawiam i z góry wielkie buźka
No to pewnie Aventura "Obsesion" ;)
Polecam muzyczkę zespołów: Mago de Oz, Lax'n'Busto, lluís llach i La oreja de van gogh.
;))))) dziękuje :*
polecam Don Omar'a i jego najnowszą płytę"The Last Don" :p jak dla mnie rewelacja ...
Gorąco polecam Natalię Oreiro! Jest na prawdę extra! ViVa NATALIA!
cześć!Czy ktos moze wie jak znalezc piosenke zespolu Aventura z piosenka"Obsesion"?I jak ja scignac bez programu.pozdrawiam
hej
na tej stronce znajdziesz mp3 - la obsession, życze miłego słuchania, hasta luego ;) ciao
http://www.mp3.prh.pl/mp3d.php
Witam serdecznie. Jeżeli lubisz muzyczkę troszeczkę mocniejszą (ale skoczną i wesołą) to polecam Ci SKAP
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 381
poprzednia |

« 

Szkoły językowe

 »

Do autora strony - uwagi, propozycje