Muzyka hiszpańska:)

Temat przeniesiony do archwium.
301-330 z 381
To pewnie to => http://audio.ya.com/laletrina/j/laflaca.htm

"LA FLACA", Jarabe de Palo.

Pzdr.
Hola ! Fluoksetyna...polecam Ci ( jeśli chodzi o teksty i klimat muzyczny ) mojego ulubieńca - Ricardo Arjona ..co prawda tu bardziej pianino przebija niż gitara w piękniejszych kawałkach ( ale nie we wszystkich..a piosenek ma duużo ), ale wokal dobry..i teksty warte uwagi na pewno...i baardzo odległe od dicho ;-)
jedne z moich ulubionych utworów Arjony :
- Acompaname a estar solo
- Aun te amo
- Ayudame Freud
- Vivir sin ti es posible
- Para bien o para mal
- Amarte a ti
- Pinguinos en la cama

Poza tym wsród znanych wykonawców jak : Luis Miguel czy Obie Bermudez też mozna znalezc perełki dla siebie ( "Dormir contigo" Miguela czy "Todo el ano" albo "Antes" Bermudeza bardzo klimatyczne )

Z gatunku rock Jarabe de Palo jest bezdyskusyjnie dobry :-)

..no i te mocniejsze czyli też własciwie rockowe kawałki - Mana ..utwór "Labios compartidos " bezbłędny !!

Mnie ostatnio spodobał sie kawałek "Aire" w wykonaniu Clary Montes & Shuarma de Elefantes ...inny...warto posłuchać.

Brzmienie i wokal Santiago Auseron i jego brata ...i niezły kawałek "Las malas lenguas"

Przepiękny wokal ..Mecano i śliczna piosenka np "Eungenio Salvador Dali " albo "Hijo de la luna"

Szkoda ze nie lubisz elementów muzyki elektronicznej bo Jorge Drexler jest genialny...a jego "Corazon de cristal " ..klimat..ech...moja ostatnia obsesja;-)) tak pięknie łaczy tradycyjne elementy muzyki urugwajskiej i bossa novy, jazzu i popu ;-))

Nie wiem..gitara jest w wielu utworach..ale tak sie dziwnie składa ze zazwyczaj te z piękną gitarą ..tekstów ciekawych nie mają ...no ale to trzeba samemu szukać...nie wiem moze ..Chambao ??
Moze Ci podpasuje bo to takie - no puro flamenco ;-)) ...czasem bliskie chilloutowi ...tak ...ładne jest...
ja lubię np. "Sueno y muero " ..

no i wiele innych ale tak naprawde musiałabym coś wiecej wiedzieć o Twoich upodobaniach muzycznych żeby rozwijać temat lub skręcić na inne tory ..inne klimaty muzyczne ;-))


Saludos
un beso :-*
!Hola! Margherita82. Stwierdzić, że uratowałaś moja wiarę, baaa być może nawet życie, to mało;)))Już tupię nóżkami jak piesek który ma wyjść na wyczekany spacer...zachłannie zabieram sie za ściąganie. Muchos gracias.Besos:***********
de nada . Fluoksetyna :-) ..no coś Ty!! jak nic takiego nie zrobiłam...boje się nawet że będziesz się złościc jak Ci nie podpasują utwory ;-))
A wogóle to mysle że po co masz je sciągać ..jak moge Ci przynajmniej część przesłać ;-))...a na liste do sciągania mozesz wpisac wtedy więcej i inne ...Co Ty na to ??..Mozesz podac maila to Ci wysle..albo napisz na
mój e-mail : [email]

besos :-* * *
blagam czy ktos ma tłumaczenie piosenki z amores perros nacha pop - lucha de gigantes??? alez ja ją lubie a nie rozumiem :/ wanna help ? z gory dziekuje i pozdrawiam
bardzo lubie EL ARREBATO, są świetni.
Słuchajcie marze o tym aby kochac sie z moi chłopakiem przy hiszpanskiej muzyce błagam podajecie mi ajkeis utwory.. ja ucze sie hiszpanskiego ale on juz zna i bardzo by sie ucieszył a hciała bym mu zrobic niespodzianke błagam podajecie mi hiszpanska lub latynoska muzyke do łózka :) pozdrawiam i z gory dziekuje .
1. Alejandro Fernandez - Si Tu Supieras (4:05)
2. Alejandro Lerner - Dentro de mí (3:47)
3. Alex Ubago - Otro Dia Mas (4:25)
4. el único habitante - alex ubago (4:14)
5. Alexandre Pires - Vem Me Amar (3:55)
6. Angela Maria Forero - Fiera inquieta pop (3:08)
7. Angela Maria Forero - No Supiste (4:14)
8. Christina Aguilera - El Beso Del Final (4:41)
9. Christina Aguilera Pero me a cuerdo de ti (4:23)
10. cristian castro - azul (4:23)
11. Cristian Castro - why (4:01)
12. cristian castro - volver a amar (4:43)
13. Cristian Castro - Alguna Vez (3:57)
14. Cruzmonty - SI no te me fueras (4:23)
15. El Sueńo De Morfeo - Ojos de cielo (4:14)
16. Sin Banderas - Kilometros (3:41)
17. Emanuel Ortega - Dime (4:06)
18. Emanuel Ortega - Adonde te vas (3:57)
19. EMANUEL ORTEGA - QUE SERA DE MI (3:31)
20. axel fernando - amo (3:31)
21. Luis Fonsi - Imaginame Sin Ti (4:09)
22. Luis Fonsi - Imagine Me Without You (4:08)
23. Luis Fonsi - Me Matas (3:09)
24. Obie Bermudez - Antes (3:39)
25. Sin Bandera - Quisiera Poder Olvidarme De Ti (4:06)
26. luis fonsi - abrazar la vida (3:34)
27. Obie Bermudez - Sigo Con Ella (3:32)
28. El Sueńo De Morfeo - Esta soy yo (4:22)
29. Obie Bermudez - Todo el Ano.mp3 (3:59)
30. Ricky Martin - El Amor de Mi Vida (3:57)
31. tizano ferro - alucinado (4:22)
32. Il Divo - Unbreak my heart (Regresa a mi) (4:42)
33. N'Sync - Yo Te Voy A Amar (4:26)
34. los ilegales - tu recuerdo (3:40)
35. Ricky Martin - Fuego de Noche, Nieve de Día (5:36)
36. Ricky Martin - Te Extrano, Te Olvido, Te Amo (4:37)
37. Jennifer Lopez & Marc Anthony - No me ames (5:07)
38. Ricky Martin - Volveras (4:49)
39. sin banderas - entra en mi vida (4:09)
40. Sin Banderas - AMOR REAL (4:06)
41. THALIA - NO ME ENSENASTE (4:24)
tutaj znajdziesz romantyczne kawałki http://forum.o2.pl/temat.php?id_p=4947929&start=0
!Hola Margherita 82! Jedno słowo: REWELACJA:)))! Niestety mam jakieś problemy ze skrzynką i nie mogę wysłać maila na adres który mi podałaś. Mogłabyś się ze mną skontaktować? Mam nadzieję, że propozycja jest nadal aktualna:)Pozdrawiam serdecznie:) moj@ [email]
jak chcecie posłuchac fajnych kawałków to podaje wam stronke z której można ściągnąc http://forum.o2.pl/temat.php?id_p=4947929&start=0
!hola!
Czy ktos moglby polecic cos typowo meksykanskiego do posluchania? Bede wdzieczna.

Pzdr
Control Machete ale to hip hop meksyklanski pozdrawiam :)
muzyka fajna tylko dziewczyn polskih do tanca brak kto sie nudzi nieh pisze [email]
a moje gusta muzyczne ukształtowały się dzięki tej stronie między innymi :) ostatnio wręcz nałogowo słucham El Canto Del Loco, może trochę za bardzo zalatuje popem, ale mnie się podoba :) do tego słodkie smęty Bebe, Alexa Ubago, Alejandro, Juanesa i Sin Bandera, meksykańskie Control Machete, Molotov, todos tus muertos, Attaque 77 (Ciroooooooo :*) no i oczywiście ska-p :) na dokładkę El Ultimo de la Fila i Manolo Garcia :)
hey
a masz może piosenki Emanuela Ortegi??? Bardzo mi zalezy na "Adonde te vas", jeśli mas ztez inne to sa bardzo mile widziane ;) Byłabym bardzo wdzieczna ;]
Prosze o wysłanie na mail: [email] Dzieki wielki z góry ;]
Hej! jestem zielona z hiszpańskiego, czy kto mógłby mi przetłumaczyć (albo dać link do tłumaczenia piosenki El Kilo zespołu Orishas???? tu jest link tekstu http://tekstpiosenki.emuzyka.pl/6614/26.html
Uwielbiam ballady hiszpanskie. jezeli ktos mialby cos takiego to baaaaardzo prosze o przeslanie na poczte- [email] z góry Graciasssss;-)
Hola,hola,mam prośbe,czy mógłby mi ktoś przetłumaczyc ten tekst?
Nunca debí llamarte, nunca debí escuchar
tantas palabras que...hipnotizaran a mi corazón,
con la luz de tus labios y el calor de tu voz.

Aun así arriesgare mi vida para tenerte junto a mí,
aun así te dejare en mis besos el amor que siento yo por ti por que.

Mi corazón no te deja de amar,
mi corazón me pregunta si tú volverás,
mi corazón no te quiere olvidar
sé que es demaciado lo que te amo...
lo sé amarte es mi pecado.

A amar tu me enseñaste, solo de ti aprendí,
me hiciste ver el cielo, el amor que a tu lado sentí
sin saber que era tanto del amor que perdí.

Aun así arriesgare mi vida para tenerte junto a mí,
aun así te dejare en mis besos
el amor que siento yo por ti por que.

Mi corazón no te deja de amar,
mi corazón me pregunta si tú volverás,
mi corazón no te quiere olvidar
sé que es demaciado lo que te amo...
lo sé amarte es mi pecado.

Jeśli ktoś chciałby jakieś piosenki zawsze służe pomocą :)
Już znalazłam tłumaczenie..
czesc wam wszystkim w skrocie w zeszlym roku z maja na czerwiec bylam w hiszpani slyszalam na dyskotece piekna piosenke srednio wolna spiewa tam kobieta i facet problem w tym ze nie znam wykonawcy ani utwrru jezeli ktos wie o co mi chodzi to prosze o pomoc oczywiscie hiszpanska piosenka wiem tylko ze jest ona o milosci prosze o pomoc i pozdrawiam Gabriela
Bardzo bym prosila, zeby ktos kto zna sie na rzeczy, wypisal kilka typowo hiszpańskich przebojów, nie koniecznie popularnych na świecie, ale bardzo popularnych w hiszpanii, takich jak w polce piosenki Maryli Rodowicz, zespółu Perfect, Brathanków, (coś w ty stylu) wiecie piosenki stare ale takie, które każdy hiszpan zna :)
Prosze was o pomoc ... slyszalem w radiu posenke niestety nie znam wykonawcy ... nagranie jest dosc slabej jakosci prosze pomozcie ... kto to spiewa ? ...
http://www.4shared.com/file/12013072/8455e277
Tu me has elegido
porque estaba destinado
me enseñaste a amar y a caminar
Vencimos el pasado
y cuantas cosas compartimos
dejamos nuestra suerte al porvenir

Siempre nos dijimos
la vida hay que vivir

Conmigo volaras
a donde el viento soplaria, iras tu
Conmigo volaras
nada te reemplazaria, solo tu

Dimos tiempo al tiempo
volamos juntos tantas horas
cuantas veces fuimos bajo el sol
Y ahora reconozco
que es tu amor inigualable
se que en tu mirada hay mucho mas

Siempre con tus ojos
mis alas seguiras

Conmigo volaras
a donde el viento soplaria, iras tu
Conmigo volaras
nada te reemplazaria, solo tu

Conmigo volaras
y si te llevare
al punto mas alto
Como soñaste tu
que confiabas en mis alas
y en mi amor

Conmigo volaras
a donde el viento soplaria, iras tu
Conmigo volaras
nada te reemplazaria, solo tu

Fiate en mis alas
como siempre tu has confiado
en mi amor nuestro amor nuestro amor..

Będę bardzo wdzięczn,jeśli ktoś pomoże mi przetłumaczyc ten tekst,pozdrawiam :)
sluchajcie bardzo bardo prosze was o pomoc to dla mnie bardzo wazne szukam tej piosenki juz 9 miesiecy jest po hiszpansku spiewa ja facet i kobieta nie jest calkiem wolna ale tez nie calkiem szybka jeteli ktos wie o co moze mi chodzic a widze ze jestescie bardzo obeznani w hiszpanskiej muzyce to prosze pomozcie mi uslyszalam ja w zeszlym roku w polowie czerwca na dyskotece wiem ze jest o milosci tyle zrozumialam jesli ktos wie bardzo prosze o pomoc pozdrawiam i z gory dziekuje Gabriella
hola...mam prosbie o przetłumaczenie jednej piosenki z góry gracias:*:*

Déjame entrar a tu vida
Y construirte un mundo ideal
Supervisarte, tus sueños
Y así poder contemplar que existo en ellos

Déjame entrar a tu vida
Y nombrarte mi princesa
Hasta volar en cometa
Hasta alcanzar a las estrellas como en un sueño

Ven y déjame tocar tu corazón
No lo quiero lastimar
Ya lo sé que es delicado...
Sólo quiero regalarte mi sonrisa,
Regalarte mil colores
Construir nuestro arco iris de ilusiones

Quiero estar en tu camino
E iluminarte los pasos
Ser dueño de tu destino
Y susurrarte al oído
Cuanto te sueño

Ven y déjame tocar tu corazón,
No lo quiero lastimar
Ya lo sé que es delicado...
Sólo quiero regalarte mi sonrisa,
Regalarte mil colores
Construir nuestro arco iris de ilusiones

Te regalo de destino el horizonte
Nuestro rumbo siempre el norte
Donde el viento nos arrope
Y saber que el corazón
Está siempre bien cuidado
En su capa de dolor en su capa de dolor...

Sólo quiero regalarte mi sonrisa
Regalarte mil colores
Construir nuestro arco iris, de ilusiones

Ven y déjame tocar tu corazón
No lo quiero lastimar
También se que es susceptible.

Sólo quiero regalarte mi sonrisa
Como flor agradecida
Cuando abre su ojitos a la vida

Ven y déjame tocar tu corazón,
No lo quiero lastimar
Ya lo sé que es delicado...
Sólo quiero regalarte mi sonrisa
Regalarte mil colores
Construir nuestro arco iris, de ilusiones.
sluchajcie czy tam ktos w ogole jest prosze was pomozcie mi to bardzo wazne albo podajcie mi stronke gdzie moge o to popytac bo juz sama niewiem co mam robic prosze was o pomoc poczytajcie o co mi chodzi a widze ze naprawde znacie sie na zeczy jak nie was to kogo moge o to prosic proszaca o pomoc i z gory dziekujaca Gabrysia
karyme22 moze ty wiesz o co mi chodzi jak wiesz to pomoz ja gdybym mogla to calym sercem ale hiszpanskiego nie znam na tyle
no wiesz trudno zgadnąć jaka to piosenka jak nie znasz wykonawcy ani utworu jest pełno takich piosenek ...
Hola! Ja bardzo bym prosiła o przesłanie piosenek grupy Sober jeśli ktoś posiada. bardzo proszę na mojego maila [email]
Temat przeniesiony do archwium.
301-330 z 381

« 

Szkoły językowe

 »

Do autora strony - uwagi, propozycje