Muzyka hiszpańska:)

Temat przeniesiony do archwium.
61-90 z 381
Dzieki! Juz sobie troche posciągałam :) A polecasz jakies konkretne płyty? Nie wiem co wybrać...
czy mogłabym poprosić o przetłumaczenie tekstu piosenki S-kap "como me pongo"??
Cómo me pongo, sin que nadie se entere
Cómo me pongo, sin que salga en la tele
Cómo me pongo, siempre dando la brasa
Cómo me pongo, hipocresía en casa

!Eh!, mírale, este personajillo
Organiza movidas contra la drogadicción
Mírale, un yonky reprimido
El que te dice que digas que no

Cómo me pongo, sin que nadie se entere
Cómo me pongo, sin que salga en la tele
Cómo me pongo, siempre dando la brasa
Cómo me pongo, hipocresía en casa

Ven, únete contra la hipocresía
De los malditos slogans que salen en televisión
Di que no, el problema de la droga
Son las rentas de su prohibición

Cómo me pongo, sin que nadie se entere
Cómo me pongo, sin que salga en la tele
Cómo me pongo, siempre dando la brasa
Cómo me pongo, hipocresía en casa

!Ah! a mí no me enganarás
!Ah! te siento mentir
!Ah! tu mandíbula es un volcán
!Ah!

Políticos, artistas, ingenieros de sonido,
Militares, periodistas, hasta el clero está metido
Saquemos algo en claro de esta mierda de canción
NO A LA PROHIBICIÓN
teoretycznie sens rozumiem...ale nie tak dokładnie jak bym chciała...;)) z góry dziękuję i pozdrawiam
Prosze was przeslijcie e-mailem muzyke latynoską ,byłabym bardzo wdzieczna ,z góry dziekuję [email]
Hmmm, czy jakiś szczególny gatunek muzyki Cię interesuje?
Hola compañera !!!
Co do muzyków, którzy śpiewają po hiszpańsku to jest full. Podaje kilka znazych: CELIA CRUZ/ GALY GALIANO/ CARLOS VIVES/ DOVER/ILLYA KURYAKI/ CAFE TACUBA/ CONTROL MACHETE/ LOS DEL GARROTE/ SON CANDELA /EL GRUPO LIBRA /ELIADES OCHOA /IBRAHIM FERRER /GRUPO SIERRA MAESTRA /ALEJANDRO FERNANDEZ /LUIS OBOS /ALQUIMIA/CHUCHO VALDES /CUBISMO/ORISHAS/PAPAITO/ BUENOS HERMANOS. Jeszcze pewnie coś by się znalazło w mej pamięci, ale to tyle
Saludos
nie mam ulubionych wykonawcow, ale za to mam ulubione piosenki. sa wg. moich gustow, wiec nie gwarantuje,ze ci sie spodobaja.
1. buleria - david bisbaL ( piosenka mojego zycia;)))
2.camina y ven - david bisabal
3.lola - pastora ( hit tego lata)
4.sarandonga - lolita (muy marchosa, gitana)
5.quiereme - el barrio
6.voy a pensar en ti - fran perea( wolan, sliczna)
7. tengo - queco
8.antes muerta que sencilla - maria isabel ( dziewczynka, ktora wygrala eurojunior tu b.poulrna)
9.valio la pena - marc anthony
10.soy lo que me das - chenoa
11.cuando tu vas - chenoa
12.enamorada - malu ( piekna wolna)
13.diras que estoy loco - miguel angel muñoz
14.asi soy yo - david bustamante
15. te perdi - iguana tango
16.noches de boehia - nie wiem kto, ale ladna ballada
17.abre tu mente - merche
18.con la luna llena - melendi
19.hablando en plata - melendi
20.ansiedad - antonio romero
i miliony innych.... jesli chcesz wiecej to daj znac;)))) mam nadzieje, ze chociaz jedna przypadnie ci do gustu.
un beso! ciao!
bardzo ladna tez jest
1. a tu lado - opercion triunfo
2.escondidos - chenoa y david bisabal
3.papi chulo - lorna ( jedna z najpopulrnijszych piosenek na dyskotekach jakies 2 lata i rok tem)
jak chcesz jeszcze pare tytulow to pisz
ja znam ta piosenke ale ona nie jest po hiszpansku tylko po portugalsku, a raczej brazylijsku. mam ja na disco brasil,. poszukam opakowania i ci napisze, chociaz to pirat od murzyna , wiec nie wiem czy dam rade rozczytac. a populran jest rzeczywiscie.
ja lubię bardzo zespoły RBD i Son by Four i Sin Bandera. pozdrówka. a jakie znacie zespoły z Meksyku?
que paso, que paso? A policia mato! :P MANU CHAO!!!
ALEX UBAGO ALEX UBAGO ALEX UBAGO ALEG UBAGO ALEG UBAGO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I MANU CHAO tambien :>:>
a ja polecam pana o pseudonimie NEK, jest Włochem ale spiewa tez po hiszpansku!!!
ja znam, lubie i chętnie slucham. pozatym z argentyńskich polecam jeszcza divididos i los piojos
MANA
Prosze was prześlijcie mi jakiąś fajną muzyczke [email]
HOLA
Co do polecenia to na pewno Carlos Santana (z uwzględnieniem piosenki "corazon espinado").
JeSli masz coś 'amboitniejszego' to wyslij mi mailem
gracias
Ana
cze
jak możecie to przyślijcie mi trochę piosenek
[email]
bardzo chętnie posłuchałabym muzyki celtyckiej po hiszpańsku
pozdo
Ana
jedna to za malo wszystki mamy taki sam gust
Witam. Chciałam sie zapytac czy moze ktos zna jakies stronki w necie gdzie mozna sluchac piosenek hiszpanskich,tzn. przez radio czy cos takiego?Bo kiedys znalazla taką fajną stronkę gdzie można było słuchac piosenek(po właczeniu leciały jedna za drugą),na tej stronce tez mozna było ogladac teledyski itp. Ale kurcze skasował mi sie adres i nie pamietam jaki był. Moze ktos wie czy sa jakies fajne stronki. Wiem ze tam leciały bardziej piosnki wykonawców z ameryki pld,tzn Juanes,Mana,Molotov,Paulina Rubio,Thalia, takze raczej stamtąd,ale za chiny nie moge sobie przypomniec
http://www.emisiondigital.com/-stronka radia,sama wybierasz czego chcesz sluchac.
Hola:) Ja polecam przedewszystkim Chenoe i Fran Perea.
Pozdrawiam
a ma ktos linki do jakichs fajnych nutek hiszpanskich? bede wdzieczna :] pa:P
hej,czy ktoś mógłby mi podrzucić tłumaczenie piosenki "Buleria"
!Hola Todos! Pamiętacie film "Desperado" Antonio Banderasem? A pamiętacię tą świetna skoczna piosenkę Ajaj mi amor? Właśnie! Jakby ktos z was mógł mi podać tytuł tej piosenki byłabym bardzo wdzięczna.
Z góry muchas gracias :)
Muchas besos:*
!Adiós!
Dla tych co szukaja piosenek po hiszpańsku: Amerykański zespół Scorpions nagrał kiedyś hit "Wind of Change"(- jak na mój gust bardzo fajna piosenka), ale: na stronie http://www.muza.net.pl jest wersja tej piosenki śpewana właśnie po HISZPAŃSKU a nazywa sie "Vientos Nuevos"

dla zainteresowanych podaję cały link do magicznego "download"jak go klikniecie otworzy sie stronka z plikem od razu do ściągnięcia:

http://www.muza.net.pl/download.php?action=file&id=415
Miłego słuchania
ta pioesenka Banderasa to "El Mariachi" =)
Poszukuję muzyki podobnej jaką prezentuje Los Paraguayos - Jest super. Chodzi o muzykę na meksykańskich gitarach. (klasyczna) Ściągnąłem sobie ostatnio kawałek "Malaguenia" Jest wspaniały i polecam . Gdyby kotoś chciał mi pomóc prosze o kontakt [email]
Pozdrawiam
A jest jeszcze taka piosenka z filmu chyba gdzie śpiewa taka młoda hiszpanka (porque te pas?) jakoś tak refren leci heh nie znam hiszpańskiego dopiero chce zacząć nie wiem jak bys może wiedziała kogo to jest:) tam sa takie trąbki miłe dla ucha
Pozdrawiam!!
a moze to jest "por que te vas" Jeanette z filmu "nakarmic kruki" Saury?
pss de mexico vienen los mejores ;D...t sugiero q pruebas: control machete, qbo, maná, pepe aguilar (la del "autobus" y "miedo" estan buenísimas!!)..q mássss?.....moenia!!! (es pop-electronica, me encantan todas sus canciones pero sobre todo: "no puedo estar sin ti" y "manto estelar"...estan padrísimas!!!!!! :D) y bueno, jaja, me voy porq me cansé de escribir:P aj! una cosita....saludos para toda la raza mexicana!!!! les quiero mucho a todos!:P...nene t amo!!!!:D ya quiero tenerte d nuevo! faltan sólo 14 días.............
Temat przeniesiony do archwium.
61-90 z 381

« 

Szkoły językowe

 »

Do autora strony - uwagi, propozycje