Muzyka hiszpańska:)

Temat przeniesiony do archwium.
181-210 z 381
Hevia gra na gaicie, nie na kobzie :]
Witam! odnośnie tej piosenki po hiszpańsku czy tp. mam ten sam problem! prosze o podpowiedź [email] pozdrawiam
Control Machete i rock śmiechu warte:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) to RAP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a nie Rock:)))))))))))))))))))))))))))))))) człowieku nie pisz już więcej o gatunkach muzyki....Control Machete jest super polecam:))))
Control Machete, La Sinfonia, Tiro de gracia!! chequen estas bandas!! son unos chingones!!
Zgodzic sie moge co najwyzej z ostatnim zdaniem. A to, czy CM jest zaliczany do rock czy rap to juz inna historia, bo niektorzy nawet twierdza, ze to hip-hop:P
witam czy moglby mi ktos podac jakichkolwiek hiszpanskich wykonawcow muzyki nieco ciezszej ( o ile tacy w ogole sa :P)?? jesli mozna to prosze o maila [email] bo z netu korzystam w kafejce;/ pozdrawiam
Lhasa - ładnie śpiewa kobitka
Czy zna ktoś wykonawce Raul'a. Mam jego kilka mp3 i są sliczne ale nie mam tytułów ani słów (bo nie rozumiem o czym on spiewa ) ale jest to boskie. Czy może mi ktos podac jakies tłumaczenia jego tekstów i wogóle teksty piosenek jego? Dzięki wielkie pozdrawiam wszystkich hiszpanomaniaków
heroes del silencio
luz casal
ana belen
gloria estefan
manu chao
julieta venegas
MANA
SHAKIRA
BEBE
ANA TORROJA
CARLOS BAUTE
AMARAL
Mam ogromną prośbę. Jeśli ktoś mógł przesłać trochę muzyki hiszpańskiej. Interesuje mnie właściwy każdy rodzaj, bo chciałabym usłyszeć jak po hiszpańsku brzmi jaki typ muzyki. Mam całą dyskografię Manu Chao i moim zdaniem jest świetna (najlepsza jest płyta Clandestino reszta raczej gorsza). Mój mail to [email]
Z góry dzięki:)))
A CO SADZICIE O BEBE ??
El sueño de Morfeo - chyba moj ulubiony zespolik
La oreja de van Gogh - swietna grupa z Hiszpani
Amaral - czyli po prostu klasyka
siema jestem tu nowa ale mam nadzieje że będzie fajnie
a ja chciałabym polecic taki młody hiszpański zespół rockowy o nazwie VADO PERMANENTE:) Poznałyśmy chłopaków z koleżanką w te wakacje podróżując na stopa, podwozili nas a akurat jechali na miejscowy koncert, podarowali swoje płytki prosili o rozgłaszanie o ich istnieniu;)polecam naprawde fajna muzyczka:)
Hola!
polecam:
mecano,
ana torroja (wokalistka mecano)
soraya (fantastyczna wokalistka z kolumbii, do ściągnięcia na torrent.net.pl :)
andy&lucas to coś w rodzaju ivan&delfin? :)
buena vista jest najlepsza:)
Polecam "Marieta"
oraz José Feliciano (pueblo mío)
Aventura:):):):)i jej cudowne "Obsession" jeje
No i oczywiście
Lhasa oraz Manu Chao
są zajebiści:)
i malaguena salerosa Chignona
i La cancion dee mariachi (deperado):)

salu2
zgadzam sie. bardzo fajne kawalki pana Cristiana
zgadzam się co do Manu Chao i buena vista social klub!!!
Zachecam do posluchania SERGENT GARCIA - cudowna muzyczka w stylu reggae, raggamuffin, salsa. Szczegolnie polecam plyte "Un Poquito Quema'o "

Przyjemnej lektury :)
hola jedne z moich ulubionych kawałków to:przede wszystkim DON OMAR "Pobre Diabla"i "Dale don Dale"DAVID BISBAL "Corazon latino""Ave Maria"JUANES "Mala gente""Volverte a ver"i MANU CHAO "ME gustas tu"
czy ma ktoś może tłumaczenia tekstów Orishas, np. z płytki El kilo, albo w ogóle jakiekolwiek i chciałby się za mną podzielić??:) bardzo bardzo poszukuje i nie mogem znaleźć nigdzie:/, więc będę bardzo wdzięczna za adres stronki gdzie jest cos takiego tudzież za przesłanie mi na maila. a tak btw to polecam gorrąco ten zespół! (represent, represent cuba!:))
Jescze do muzyki... Latina Club i "!Volare!"Gipsy Kings znajduja sie tu miedzy innymi takie utwory jak... Un Amor, Habla me, Mujer. Pozdrawiam wsyztskich mislosnikow papa
Ja prubuję właśnie ściągnąć 2 płyty jakiejś Natali, ale nie Oreiro :)
Mi też się właśnie spodobało całe "Revolucion de amor".
Właśnie mi się ściągneły i gorąco polecam. Świetne ma piosenki :)
Witay, mam do Ciebie wielka prośbę,bardzo mi zalezy na pisenkach Hevia ale nigdzie nie moge tego znaleźć,czy możesz mi je przesłać?? Jeśli tak to wielkie dzięki. [email]
Mam Pytanko.Czy znacie Moze Zespol Papa Ap?? wykonuja m.in Gasoline . Powiedzcie mi jaki to rodzaj muzyki?? i czy sa jakies zespoly podobne i z tym samym rodzajem muzyki:-) Z Gory dzieki .
Potrzebuje jakiś dobry rap hiszpański pomórzcie !!!
Temat przeniesiony do archwium.
181-210 z 381

« 

Szkoły językowe

 »

Do autora strony - uwagi, propozycje