HISZPAŃSKIE ... POCZUCIE HUMORU

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 43
poprzednia |
Nom nie :/ Jakas Chiquita mnie tu dołuje :( Litości ! Szukam zrozumienia !!! Czy bananek jest z hiszpanii ??? Zastanawia mnie: jakiej narodowości sa najzabawniejsi ludzie świata :) Jak ktos mi powie to chyba sie wqpie w ich nacje, bo tu mnie nikt nie chce :D (Oprócz tatuńka mojego :D) Hiszpanie maja takie cos jak poczucie humoru w ogóle ???
Oj stary, nie gniewaj się, w tym co napisałem też była nutka ironii. Ja też czasem sobie lubię jaja porobić z ludzi, ale z wyczuciem, Po prostujest częśc osób, które mają o sobie mniemanie na tyle wysokie, że nie bawią ich prymitywne i dosłowne żarty na temat ich orientacji seksualnej, zwłaszcza kiedy miesza się do tego osoby trzecie. To tak jak i z kobietami - to co bawi Twoje koleżanki prawdopodobnie śmiertelnie obraziłoby niejedną 25-latkę. Po prostu za starzy już na to jesteśmy ;)
Oj, nom ja sie nie gniewam :) hyhy To ja za młody chyba jestem tutaj, no ale nie potrafie byc aż tak poważny :/ Nie pasuje do tej rodzinki. Taki mały bahorek :d
Ale ja i tak lubie hiszpański, Hiszpanie i BANANY :D hyhy :D i fakni ludzie tu sie kręcą. A ja jak zawsze zamet sieję, bo świeto by było gdzybym tak nie robił :D hyhy :D Najwazniejsza jest szczerość i poczucie huimoru, ale z gracją :D (czego ja nie mam ;/) hyhy :D
no tak, teraz mam mniej czasu i przegapiam wszelkie ataki, zawsze mnie musi coś ominąć:))
A Hiszpanie mają poczucie humoru i to bardzo duże, ja z nimi zawsze dobrze się bawię
BeaI: Nic specjalnego Cię nie omineło :D Babnanek nie zajarzył mojego żartu na temat jego i Jose PL i sie oburzył. Jose PL mnie zaadoptował i wszystko gra jak w gitarce :D hyhy :D Z Banankiem się wyjaśniło, a ja mam tatusi, ale nie mam mamusi :/ Niestety :/ A może ty mnie zaadoptujesz ??? hyhy :D hyhy :D pozdrawiam
Jasne, ze Cię mogę przygarnąć, wszystkie dzieci są nasze:),a z Ciebie będą ludzie
Hmm... czy z bycia wirtualnym tatą i wirtualną mamą wynika wniosek, że jestesmy wirtualnym malzenstwem?? ;D Z tym chyba bylyby pewne trudnosci... ;)
hip hip, hurra ;D Mam tatusia, mam mamusię hihi :D I się cieszę :D (Nie odbiegając od tematu: Co mi Mikołaj przyniesie pod choinkę ;> he ??)Mówisz mamo, że będą ze mne ludzie :D hyhy :D Chciałbym to widzieć. Ja za 20 lat -> ojciec 10 rozwydrzonych bahorków w pobitych okularach na porwanej kanapie, a kochane dzieci na ścianach, lampach, suficie i w lodówce. Takby wyglądali ludzie po mnie. Szajbusy nie z tej Ziemi. Wolę nie ryzykować :D Na razie nie załatwię wam wnuka :D hyhy :d Teraz mna się zajmujcie :D a nie tam jakimiś brzdącami :D pozderki hyhy :D:D:D I'm happy, very happy :D
Tatq :D E tam zaraz trudności :d Everything is possible :D Niom :D Mam nadzieję, że nie zrobiłeś dziecka jakiejś lasce, bo ja nie chcę rodzeństwa :D Ale jak już jest to ewentualnie niech będzie :D A jak ma na imię ??? hyhy :D pozdrawiam :D
Heh, ale posluchaj, bo Ty tak wziales sobie mnie pierwszego z brzegu, a moze powinienes oglosic jakis przetarg na "wirtualnego tate" i wtedy bedziesz mogl wybrac sobie "to, co najlepsze"!? ;)
A nie chcesz wujka? Mógłbym być Twoim wujkiem. Taki Wujek Dobra Rada... I całkowicie za darmo :D
Hej ! tatq :) Czy Nie Chcesz Być Moim Tatkiem :( Ale Ja Chcę Ciebie, no :D I żadnego przetargu ! Ale jak mnie nie chcesz to nie :(;(;(;( Będę pół sierotą :(
A może być i wujek :D Haha :D Jeszcze przetarg na ciocie zrobię i będzie rodzinka jak trzeba :D Zwariowana jak 102 :D hehe :D Ja to mam pomysły :D Bananq :D Wstapiłeś jako nowy członek :D Witam w rodzinie :D
No już spokojnie, spokojnie, wycisz emocje, nie popadaj w skrajności, bo to zahacza o borderline ;)
Nie mówię że nie chcę, tylko mówię że chcę dla Ciebie tego, co najlepsze :)
A co do rodzinki to ktoś już kiedyś śpiewał: "Bo wszyscy Polacy to jedna rodzina.."... nawet jeśli nie chcesz być Polakiem, jak kiedyś pisałeś.
Oj wy to pół krwi hiszpanie jeśli nie całkiem, więc kapujesz :D A ty złym ojcem będziesz dla mnie ??? He ??? Jaki by nie był, ale mój PRYVATNY :D hiehi :D tatq :D te kielo :D
Zarejestrowałeś się tutaj 6 grudnia, więc mozna powiedzieć, że jesteś takim mikołajkowym prezentem dla całego forum :) Witaj w domq :)
hyhy :D Jak taki wyrzutek :D wpadłem przez komin :D Dobrze, że nie interesuje mnie włoski, bo tam czasami są takie przegięcia z tego co widziałem, że lol :D Ale i tutaj nie brakuje wrażeń :D Z tego co widzę :d A kim jest Icaro ??? Może mi ktos przedstawić kilka znanych osób tutaj, bo widze często, ale tak nie za bardzo sie orientuje kto tu jest stałym bywalcem :D
Ale się tu rodzinnie robi... ;D Niedługo całe forum to będą przybrane ciocie i przybrani wujkowie acercapo ;)... ale cóż, w końcu święta tuż tuż :D No no... jak miło... :)
I mamy juz ciocie :D haha :D I rodzinka w komplecie :D Anteres sie hajtnęła z banankiem, a BeaI z Jose i mamy rodzinkę :D I ja jeszcze oczywiście :D A no i Świetny Mikołaj jak świeta :d
Rzeczywiście wesoło się zrobiło odkąd tu jesteś ;)

Nie powiem Ci, kto to jest Icaro bo postanowiliśmy go z Agniechą ignorować :D
ha :D Bo ja jestem taki troszq uszkodzony :d Bo wiesz ... jak leciałem juz tym kominem do was to mnie płomieniem w pupcie ktos potraktował :D Nom i CO utleniło sie z hemoglobiną, która ma 80% powinowactwo z CO i zamiast transportować mi tlen do mózgu to jakieś smieci mi tam się dostały Nom i tak juz zostało. Phi ... i tak powstał acercapo i zalał całe pola pszenicy ... ??? Chyba nie w=yszło :( Hmmm ...
Rozumiem :D Niech to będzie taka słodką tajemnicą, tylko cobyście sie razem nie zaksztusili konsumujac ją :D hyhy :D (Bez podTek100w) hihi :D

Non c'e nessuno
Non c'e nessuno
Bello come te e ti amo
No ładnie, tylko chwilę mnie tu nie było i już takich rzeczy się dowiaduję po powrocie ;D Ale się porobiło...
A co ;> Niezadowolona może ??? No wiesz :D Być ciotką takiej gwiazdeczki jak ja i żoną bananka to chyba przyjemność :D (Nie wiem, bno w końcu ty z nim sypiasz :Dhyhy :D...) Ale musisz na to przystać :D Po prostu nie masz wyboru :D
Na mikołajki dostaliście mnie, a pod choinke ja dostałem nowa rodzinkę :D hyhy :D Now everything is possible :D (Ja soszoł S Uma)
Zastanawiam się tylko, czy aby napewno chcesz mieć taką surową ciotkę jak ja ;o)
Pozostałe kwestie pozwól że jednak przemilczę :o]
Przyda Ci się nie tylko surowa ciotka, ale może trzeba będzie wezwać i supernianię! :P Bo nie wiem czy zauważyłeś, ale większość tematów wcześniej czy później sprowadzasz do spraw łóżkowych, tworzenia par, insynuacji, itp... Rozumiem Twój młody wiek, burzę hormonów itp., ale pewne granice też trzeba mieć, o czym już kiedyś wspominał Twój Dobry Wujek, nieprawdaż, synq?
Prawda tatq :D Ach ... ten wiek :D Ale to tylko zarty. No bo z czego można bardziej żartować jak nie ze spraw łóżkowych ??? Z blondynek :D Ale ja kocham blondies więc nie będę tego robił :D A więc jak próbujecie mnie nawrócić ??? hiehi :D
Jakie kwestie ciociu ?? Mam nadzieję, że niszto płochoje :D
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 43
poprzednia |