Jacy są Hiszpanie?

Temat przeniesiony do archwium.
Witam,
Tydzień temu byłam w Hiszpani na wakacjach z chłopakiem.
W hotelu pracował Hiszpan, który bardzo mi się spodobał i jak zauważylam ja mu też.
Nie odwracał ode mnie wzroku, mówił mi jaka jestem ładna i wogóle.
Po paru dniach wpatrywania się w siebię pocałował mnie...
Teraz mamy kontakt przez internet i mówi mi, że się we mnie zakochał, co chwile piszę mi TE QUIERO..
Mówi mi także, że jestem jego typem dziewczyny i bardzo chciałby ze mną być.
Co chwilę pisze mi, żebym przjechała do Hiszpanii na wakacje do niego on za samolot zapłaci. Mówi żebym rzuciła chłopaka i była z nim do końca życia, powtarza mi że chciałby abym była matką jego dzieci w przyszłości.
On jest taki słodki ale nie znam go dobrze .. tylko 2 tygodnie.
Co wy o tym myślicie? Moge mu tak we wszystko wierzyć? Myślicie ze jakby chciał się tylko zabawić to pisałby ze mną cały czas??? dzieli nas 1200 km i ma zamiar przyjechać jak skończy sie jakiś tam sezon w hotelu. Co wy o tym wszystkim sądzicie? Macie jakies doświadczenie z hiszpanami? Wypowiedzcie sie prosze bo juz nie wiem co mam myśleć.... ]
Z góry dziękuje ! ;) Pozdrawiam.
z dobrego serca polecam Ci skasować ten post.
a jak już jesteśmy przy kasowaniu, to skasuj też numer tego Hiszpana, gwarantuję że ta znajomość nie ma sensu ("on jest taki słodki" to jeszcze nie jest dobry powód, żeby być ze sobą do końca życia...).
znajomość z Twoim chłopakiem też chyba dosyć wątpliwa, skoro bierzesz pod uwagę zostawienie go dla kogoś, kogo znasz dwa tygodnie.
no, ale może ja się nie znam.

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia