Matura 2008

Temat przeniesiony do archwium.
jak wam poszło na maturze??
97% nie liczac wypracowania;p
aha.wypas
o kurcze to świetnie ;) mi tak super chyba nie poszło z tego co sprawdzałam... ale zobaczymy za miesiąc na oficjalnych wynikach
ja poprawialam:P rok temu bylo 90;p
ja maksymalnie moge meic 88 (jak mi policza maxa za wypacowanie) ale wiem ze mam juz tam błąd wiec jak bedzie 8 zprzodu to bedzie zajebiście

a nie wiecie czy od AMISTAD można było tez napisać amable?
właśnie chyba nie, bo sprawdzałam w slowniku i to chyba nie o to chodziło :/ ja też tak napisałam :/ chyba że skoro sie więcej takich znalazło, to zaliczą :D zawsze to 1% więcej :D
amable->amabilidad to co innego..
To witam w klubie, też napisałam amable :) zresztą czytając tak automatycznie mi się wpisało... Mnie rozprawka zaskoczyła, bo nie wiedziałam co napisać po polsku, więc wybrałam opis. Zobaczymy jak to będzie...
ja wybralam rozprawke, bo to w sumie najlatwiejsza forma, najbardziej skonkretyzowana. a i podobny temat mialam na ustnym,tyle ze o eksperymentach medycznych..
Heh...też byłam nastawiona na pisanie rozprawki, ale z tego całego stresu nic mi nie przychodziło do głowy co napisać. Ogólnie to głupio było, że pisaliśmy o 14, rano lepiej się myśli. Ciekawe jakie teraz będą wyniki... Jednego błędu nie mogę sobie darować, a mianowicie w stronie biernej zamiast fueron dałam eran. Przecież to nawet brzmi bez sensu. Ale cóż, takie życie :/
No ja też właśnie opis wzięłam zamiast ukochanej rozprawki bo temat faktycznie do mnie nie przemówił za bardzo :| i w ogóle niektóre błędy, że tak powiem zrobiłam kretyńskie, no ale cóż, poprawię maturę za rok może :D
Właśnie jak nas wynik nie zadowoli zawsze można poprawiać za rok (bo jestem pewna, że wszyscy z tego forum zdadzą). Pozdrawiam!!:*
I jakie macie wyniki?? Ja jestem okropnie zła, chociaż spodziewałam się takich wyników, ale jednak miałam nadzieję, że może będzie lepiej :D Z hiszp. rozsz. mam 74%, wy pewnie macie więcej :/ a z polskiego rozsz 64% to już w ogóle masakra :/ Mam nadzieję, że gdzieś się dostanę na filologię :/
polski r 74
hiszpanski r 96

i szczerze to modle sie by starczylo..
ja mam hiszpanski r-80
polski r -72
angielski r-73

w piątek sa wyniki dziennych. ajjjj
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia