Najczęściej używane słowa?

Temat przeniesiony do archwium.
Cześć !! Ma ktoś może listę najczęściej używanych słówek hiszpańskich, znalazłem takie listy dla angielskiego i niemieckiego ale do hiszpańskiego nigdzie nie widziałem :( Pozdro dla wszystkich :)
Vale :) :)
vale, entonces, pues, bueno
venga, vámonos itp :D nio i to "ee" dodawane czesto po kazdym zdaniu :D
I jeszcze follar w Hiszpanii, chingar w Meksyku i culear w Chile :))) Zwlaszcza w wakacje :P
No żart się was trzyma:) Ale ja pytałem poważnie, mam listę 15 000 słówek angielskich wg ważności i sukcesywnei się ich uczę. Wierzcie mi to BARDZO efektywne.
taa?a czy to sprawiloby problem gdybym cie poprosila o przeslanie?bardzoo:) moj [email] saludos!
Ja też poprosze!!Bede wdzieczna,zwlaszcza,ze chcialabym podszkolic ang: [email]
Listę 15 000 najczęściej używanych słówek angielskich udostępniam na Emule'u. Nazywa się " 15000 most common English words by Jamnik ". Zainteresowanych odsyłam więc na mułka. Lista jest moim zdaneim bardzo dobra, znalazłem ją gdzieś w necie, jest miarodajna (porównywałem ją ze Słownikiem Collins Cobuild- są tam oznaczenia częstości występowanai słów). Plik jes zrobiony w Excel'u, słówka ułożone w zakładkach po 3000, jest też lista najważniejszych rzeczowników i czasowników. Pozdrowienia Jamnik
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Studia językowe