Ma ktoś skany lub fiszki tej książki????

Temat przeniesiony do archwium.
ma ktos skana ksiazki "Espanol de pa a pa"??? Wogole moze mi ktos cos powiedziec na temat tej ksiazki?? czy dobra jest dla poczatkujacego ucznia??? ja od pazdziernika zaczynam studia -hispanistyke i chcialabym cos niecos sie zaznajomic z tym jezykiem przez wakazje. Slyszlama ze ta ksiazka jest droga wiec prosilabym o skana jesli ktos posiada.

[email]
ja tez sie przymierzam do kupna tej ksiazki, bo ja mi tutaj polecono... wiec chyba jest dobra:) aczkolwiek cena troche wysoka: w empiku kosztuje ok 89 zl, troche taniej wyjdzie kupno w jakims sklepie internetowym... ale to i tak wysokie koszty sa...
no wlasnie, moze ktos ma skan? albo ksero? :)
ciekawe czy w antykwariacie można dostać tę książkę. mi też ja polecono tutaj na forum. Fajnie by było gdyby ktos miał skan tej ksiązki. Bo to zawsze taniej jest :)
Myślę że mogłabym wam pomóc, zarówno w tańszym kupnie nowej książki jak i w związku ze skanami :) Więcej: [email]

Pozdrawiam!
Kolezanko wysłałam do Ciebie maila. Będę wdzięczna o odpowiedź. pozdrawiam.
Mam do sprzedania używaną książkę'Español de pe a pa'razem z ćwiczeniami.Nie są one w stanie idealnym,ale myślę,że jeszcze kilka osób może z nich'skorzystać'.Jeśli znajdę,to dołączę jeszcze kasetę z odsłuchami do książki.Cena przystępna.Ponegocjujemy:)))
mój [gg] ,e mail: [email]
Temat przeniesiony do archwium.