cytrusy 2014 valencia

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 88
poprzednia |
czy ktoś wie coś na temat tego rocznego wyjazdu cytrusów w valencia przez firme Benny Fruit SL. kto się wybiera?
Uwaga na oszusta!!!(Praca Hiszpania 2014 cytrusy)wpłacone pieniądze przepadają! wiem to bo wpłaciłem kase na ten wcześniejszy wyjazd 26.27.28 .01.2014r

W zwiazku z rozpoczeciem sezonu na cytrusy (cytryny,poamrancze,klementyny) poszukujemy pracownikow chetnych do pracy przy zbiorze cytrusow na terenie Hiszpani w okolicach Valenci.

Wszyscy kandydaci chetni do wyjazdu musza spelniac warunki:
- Wiek minimalny 18 lat ukonczone !
- Wazny dokument tozsamosci (paszport,dowod osobisty)
- Chec i umiejetnosc pracy w zespole
- Mozliwosc wyjazdu w lutym (11,12,13.02.2014)

Nie wymagamy doswiadczenia wczesniejszego przy zbiorze cytrusow !

Oferujemy naszym pracownikom : stawke godzinowa 7.77 euro netto/1h , przejazd bezplatny z Polski na miejsce pracy , ubezpieczenie , kontrakt Hiszpanski na czas 3 miesiecy , zakwaterowanie.

Kontakt do zapisow oraz wiecej informacji wylacznie pod numerem telefonu : +346[tel]
no wlasnie ja tez wplacilam ale na wyjazd 11.12.13.2014 r i teraz gosc sie nie odzywa itp ... wczoraj niby dzwonil sam ale nie moglam odebrac wiec nie wiem co jest grane w sumie..
w sumie to dzwoni zapewne ci powiedzieć że są problemy z wykupieniem biletu i musisz wpłacić 450zł jeszcze bo pewnie wpłaciłeś 600zł już zaliczki .Ja wpłaciłem 600zł a kolega 600zł i jeszcze te 450 ale ja szczaiłem że jest coś nie tak i już nie wpłacałem reszty powiedział że papiery przyjda kurierem i benc! do tej pory nic byłem na policji ale tylko się śmieli i powiedzieli czy byłem pijany jak wpłacałem pieniądze na to konto nie znając nazwe firmy itd:/ kur... teraz jestem w kropce ani kasy ani wyjazdu a dług u kumpla został. jak chcesz jechać legalnie to kup tygodnik zamojski tam jest legalny wyjazd 14,15,16 ma być zebranie w sprawie tego wyjazdu pozdrawiam.
a i jak ci powie że odsyłaja kase po wpłaceniu tych to nie odeśle! .I pisz jak i co tam ci powie ten idiota.
edytowany przez Mirek2985: 30 sty 2014
Oszust!! tez wplaciliśmy kase przez money gram wczesniej dzwonil i mowil że wszystko ok a teraz nie odbiera tel,co można wogóle z nim zrobić?
Sam nie wiem:/ gość jest bezkarny ciagnie kase ile wejdzie ale teraz musi być w polsce bo da sie do niego do dzwonić bez +34 trzeba lecieć na policje może go złapią.
noo do mnie sie wgl nie odzywa itp ja do niego dzwonie to nie odbiera a kur... wplacilam jeszcze za 2 os mu, i gadalam z policjantem to powiedzial ze gosc jest nie do wykrycia a jak juz cos to takie sprawy ciagna sie latami, ja tez wplacilam przez ten money gramm i chuj... jedynie przez ten telefon mozna by go jeszcze namierzyc ale znajac dzialanie canszej policjii to i tak chuj z tego bedzie pewnie no juz sama nie wiem co robic, jedna dziewczyna chciala mu wplacic ale w banku zczaili ze to moze byc przekret i jej odradzili to ten idiota pozniej do niej dzwonil i grozil jej prawnikami ze on za nia zalozyl ta kase i teraz musi ja mu przelac ale chyba dal sb spokoj to jakis oszust idiota.. no nie wiem co robic bo kur.. kasa utopiona jednym slowem teraz
a najlepsze to to ze jak wiedzial ze sie jedzie do banku to dzwonil co 10 min czy juz sie udalo zrealizowac przesylke a teraz sie nie odzywa..
a powiedzial wam jakies swoje dane imie nazwisko czy tylko ta nazwe firmy i calego tego Alejandro co na niego wplacaliscie ? jak tak to napiszcie bo mi powiedzial ze mi wszystko na meila przesle i nic..
ojjjj ludzie tak dać sie oszukać ...wpłacać komuś pieniądze znając tylko imię i numer telefonu?Przecież tyle tu na forum i w całym necie jest o oszustach pisane...oby udało wam sie kasę odzyskać bo to kupa forsy,pozdrawiam.
My wpłacaliśmy na całkiem inne nazwisko jakiejś babki już nawet nie pamiętam:/ ale wiem jedno kasy juz nie odzyskamy:/.
aha spox.. my z kolezanka mialysmy wplacic wlasnie na to ktore wam napisalam.. no to rzeczywiscie widac kazdym mowil zeby na inne nazwiska wplacali.. no to teraz juz nie wiem co robic, ja mam potwierdzenie wplaty i na kogo i wszystko a gosc ma tel wyl.. no to chyba lipa
pytalam gościa czy może sie przedstawic: Krzysztof Bureczkowski.
ale mógł podac falszywe dane.. :/
edytowany przez hiszpania111: 31 sty 2014
hiszpania111 Cb tez nabral czy nie ? to nie wiem bo te ogloszenia jego sa wszedzie na necie i na jednym widzialam dane ze jakis Filip Brzych.. wiec moga byc falszywe
no wlasnie wplacilismy pieniadze z chlopakiem przez money gramm, gosc dzwonil co chwile i wypytywal czy juz wszystko jest zalatwione, obiecal wczoraj ze sie wieczorem odezwie i nic, dzisiaj probowalismy wielokrotnie sie do niego dodzwonic ale nic z tego...
ja tez dzwonie ciagle ale tel wyl ma ch*jjj ..
bez +34 faktycznie da sie dodzwonic, ale to normalny czyjs polski numer.
edytowany przez hiszpania111: 31 sty 2014
alejandro munoz martin- mialam na takie nazwisko przesłać pieniądze. a wy?
dodzwonilam sie bez +34 i odebrala babka teraz i mowi ZAKLAD POGRZEBOWY i kto mowi a ja jej ze tu w sprawie pracy sie kontaktowalam to ona ALE MOWIE ZE ZAKLAD POGRZEBOWY I ZEGNAM PANIA....kurwa...
ja tez to samo nazwisko mialam
a znasz adres tego gościa?
nie znam, ja znam tylko to co mi napisal w smsie o tym Alejandro i tyle..
ja też...
nie wiem co jest grane z tym nr bo wpisalam teraz w google go i zadnego zakladu mi nie wyszukuje..
i nie wiadomo co teraz zrobić...
nie wiem, chocby nawet to na necie zadnej wzmianki o tej niby firmie nie ma, wyszukuje sie tylko ten numer ale tylko dotyczacy ogloszen tych durnych jego zadnych danych ani nic, jeszcze wplacalismy przez te przekazy wiec gosc po parenastu minutach po prostu poszedl sb do banku pokazal dowod pewnie falszywy i wybral pieniadze, no ale jak nie wszyscy mieliscie wysylac na to samo nazwisko to ja nie wiem jak on to zrobil nie znam sie na takich oszustwach wiec to dziwne dla mnie..
ale ten nr bez +34 to juz zupelnie chyba inny nr jest..
tak tak, to jest inny numer :/
no ale chocby nawet sprobowac wrobic tego goscia i zadzwonic z innego nr ze sie chce ta prace zalatwic itp no to i tak nie wiemy w ktorym banku on to odbiera w tej hiszpani bo mi podal tylko miasto i tyle, bo tak to mozna by jeszcze cos zdzialac jakby byl adres banku, cokolwiek to zglosilo by sie oszustwo bo przeciez chyba maja ambasade polska tam i wgl ch*j wie gdzie on to odbiera
Mirek2985 na jakie dane wplacales ? bo na pewno masz jeszcze potwierdzenie i ten papierek bo "latam" po necie i szukam podobnych przypadkow i znalazlam jeden wlasnie w Alicante bo tam kazal mi wplacic to, i gosc ma prawie ze taka sama sprawe jak my tylko ze z zeszlego roku moze cos od niego sie dowiem
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 88
poprzednia |