opis przyjaciela z cechami charaktertu

Temat przeniesiony do archwium.
Proszę zobaczcie czy nie ma tu błędów gramtycznych, czasowych, i wszelkiego innego rodzaju

[HISZP] Mi mejor amiga se llama Kasia. Ella es muy simpatica y alegre. Me gusta mucho su sentido de humor. Ella puede haz me reir en cada situacion. Kasia es sincera y comprensiva asi yo tengo decirle a todos los problemas. Nunca dice no si pedir a ayuda. Es voluntario y trabaja con ninos que los encantan ella. Por su cuenta busca de patrocinadores y pedirle los a apoyo para organizar las fiestivales para ninos. Kasia es tarbajador, es muy ambiciosa y animosa, nunca renucia y poner en práctica sus ideas. Es difícil creó que él es tímida.

[PL] Moją najlepsazą koleżanką jest Kasia. Jest bardzo sympatyczna i radosna. Bardzo lubię jej poczucie humoru. Potrafi rozśmieszyć mnie w każdej sytuacji. Kasia jest szczera i wyrozumiała więc mogę jej powiedzieć o wszystkich swoich problemach. Nigdy nie mówi nie jeśli ktoś prosi o pomoc. Jest wolontariuszką i pracuje z dziećmi które uwielbiają ją. Na własną rękę szuka sponsorów i prosi ich o wsparcie aby organizować festyny dla dzieci. Kasia jest pracowita. Jest bardzo ambitna i odważna, nigdy się nie poddaje i realizuje swoje pomysły. Trudno jest uwierzyć że jest nieśmiała

jojojo eso salió de un traductor...:)
@ Miseria o co Ci chodzi ?
Ma tam błędów wszelkiego rodzaju.
(wydaje mi się że Miseria pragnie wyrazić przypuszczenie że to wyszło z google?traduktora)

pozdr
edytowany przez freland: 29 lis 2011
to czy w takim razie może mi ktoś tą polskę wersje przełozyć popranie na HISZP ?
OlaLBN, pragniesz, aby ktoś dostal za ciebie 5?
Cytat: Cristobalito
OlaLBN, pragniesz, aby ktoś dostal za ciebie 5?

Presumido. Jak ty to poprawisz, moze za 3 wyjdzie.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Nauka języka