opis świąt w czasie Preterito Indefinido

Temat przeniesiony do archwium.
El jueves santo termine las clase a las once y media y luego limpie todo el apartamento. Por la tarde vi a mis amigos. El viernes santo me ayudé a mi madre en la cocina. Por la tarde mi familia pasar tiempo juntos. En sabado santo por la manana pinte los huevos con mi hermano. Despues fuimos a la iglesia a recibir alimentos.
En la mañana de Pascua toda la familia comimos el desayuno. Tarde visitamos a la familia.Lunes de Pascua pasamos con la familia.

W wielki czwartek skończyłam zajęcia o 11:30, a następnie posprzątałam całe mieszkanie. Wieczorem widziałam się ze znajomymi. W wielki piątek pomagałam mamie w kuchni. Wieczorem moja rodzina spędzała czas razem. W wielką sobotę rano pomalowałam jajka z moim bratem. Pózniej poszliśmy do kościoła poświęcić pokarmy. W wielkanoc rano cała rodzina zjadła wspólnie śniadanie. Następnie odwiedziliśmy rodzinę. Poniedziałek wielkanocny spędziliśmy u rodziny.
W tej formie, zarówno po polsku jak i po hiszpańsku, skandaliczne niechlujstwo ortograficzne dyskwalifikuje cię całkowicie. Popraw nazwy własne w obydwu wersjach i akcenty po hiszpańsku.
Wtedy przejdziemy do dalszych rzeczy.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia