Prosze... POMOZCIE! Wazne i pilne..jak zwykle ;)

Temat przeniesiony do archwium.
Prosze... czy moglby mi ktos to przetlumaczyc.....................

Chce zebys wiedzial,ze Cie rozumiem i nie musisz mnie przepraszac, bo nie mam do Ciebie o nic zalu... Spedzilam z Toba chwile, ktore sprawily,ze caly swiat nie istnial i nie zawahalabym sie nawet chwili zeby to wszystko przezyc jeszcze raz... Nie obchodzi mnie juz wiecej co mowia inni za moimi plecami... ufam Ci... i wiem,ze to nie byla tylko taka gra...
Teraz jest mi dobrze tu gdzie jestem... w domu... z bliskimi... potrzebowalam tego, troche spokoju zeby zrobic porzadek w glowie... Pewnie tak jak Ty teraz tego potrzebujesz.. By zrozumiec czego tak na prawde chce... Chce teraz grac... Sprobowac z calych sil... Zostane na razie w Polsce... A potem... czas pokaze...
Ciebie zawsze mam w sercu... I bedziesz wiedzial gdzie mnie znalesc jesli kiedykolwiek Ci mnie zabraknie...
Przyjade w nastepny weekend zeby porozmawiac z Samuelem i zabrac swoje rzeczy... Ciesze sie, ze masz sie dobrze :)

Dziekuje bardzo za pomoc... :)
Quiero que sepas que te entiendo y que no tengas que pedirme perdón porque no te guardo ningún rencor…He pasado contigo los momentos en los que parecía que el mundo dejara de existir y no dudaría ni por un momento si pudiera revivirlo de nuevo…Ya no me importa lo que diga la gente de mi a mis espaldas…confío en ti…y sé que eso no era solamente un juego…
Ahora estoy bien donde estoy…en casa…con mis seres queridos…lo necesitaba, un poco de paz, para poder razonar un poco…seguro que tú también lo necesitas…para poder entender qué es lo que quiero…quiero actuar…comprobar mis fuerzas…de momento me quedo en Polonia…y luego el tiempo lo dirá
A ti siempre te tengo en mi corazón y sabrás dónde buscarme por si me necesites
Vendré el próximo fin de semana para hablar con Samuel y recoger mis cosas…Me alegro de que estés bien

 »

Programy do nauki języków