proszę pomóżcie :o)

Temat przeniesiony do archwium.
witam!!mam małą prośbę, aby ktoś pomógł mi w napisaniu kilku zdań po hiszpańsku.w tym roku byłam w Hiszpanii na winobraniu,chciałabym napisać list do naszej pracodawczynii,list będzie po niemiecku,ale na wstępię chciałabym napisać coś po hiszpańsku,a znam tylko kilka słów.

miałoby to być coś takiego:

Nie znam hiszapńskiego, ale ponieważ bardzo chciałam do WAS napisać list, postanowiłam go napisać po niemiecku, bo ten język znam w miarę dobrze.


to byłoby coś takiego,wiem że nie znam hiszpańskiego to no hablo espanol, ale zresztą nie wiem jak sobie poradzić :o( gdyby ktoś jeszcze mógł takie słówka mi napisać po hiszpańsku to byłabym bardzo bardzo wdzięczna :o)

rodzina- familia??
mój chłopak-
brat-
mama-
tata-
pies-
okolica-
krajobraz-
Opactwo Cystersów-
las-
ja- yo??


z góry bardzo dziękuję przewspaniałym osobą za pomoc :o) buziaki :o) :o)
rodzina- familia
mój chłopak- mi novio
brat- hermano
mama- madre (mama)
tata- padre (papa)
pies- perro
okolica- alrededores
krajobraz- paisaje
las- bosque
ja- yo

Salu2
No hablo bien espa?ol, pero os queria escribir una carta. Decidi escribirla en aleman, porque lo conozco bastante bien.
Cos takiego...saluditos
Opactwo Cystersów - Abadía Cisterciense
witam!!!
bardzo dziękuję WAM za pomoc, jesteście super. bużka i pozdrowionka dla wszyćkich :o) :o)

Agatii
jeden bardzo wazny blad w tym liscie!!!
gdy piszesz do osoby doroslej, tym bardziej twojego pracodawcy, uzywasz formy panstwo lub pani:

No conozco el español muy bien pero quería mucho escribirle a Ud. una carta. decidí escribirla en alemán porque este idioma conozco bastante bien

escribirle a Ud. - pani/panu
escribirles a Uds. - panstwu/paniom/panom
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa