czasy w hiszpanskim, pomocy!!!

Temat przeniesiony do archwium.
Siemka, zna ktos jakas stronke po POLSKU, gdzie sa opisane czasy w hiszpanskim??
Kiedy sie ich stosuje i takie tam rozne... A moze ktos umialby mi choc troche wyjasnic??
Z gory dzieki...
Dość dobre źródło informacji:

http://www.e-jezyk.pl/hiszpanski/nauka.php?inf=kursy

pzdrv
super stronka, juz bylam na niej kiedys ale nie widzialam tych lekcji...
Wielkie dzieki... juz widze ze sie duzo z niej naucze ;))
pzdr...
nie ma sprawy... gorsza wiadomość to taka, że jeśli chcesz głębiej drążyć temat to już niezbędna będzie jakaś sensowna książka. pzdrv
no wlasnie mam zamiar w najblizszym czasie taka kupic. A moze moglbys mi doradzic jakis sprawdzony tytul??
Ja sama używam tej książki: http://www.bookcity.pl/index.html?pid=5902
Są tam i tablice koniugacyjne, i cała gramatyka, notka o różnicach w odmianach europejskiej i latynoamerykańskich, lista czasowników z odniesieniem do tablicy wg której się odmieniają i jeszcze połączenia czasowników z przyimkami - krótko, zwięźle i na temat bez wodolejstwa.

Jednak już wcześniej zanim ją sobie kupiłam, na podstawie jakiegoś samouczka dla początkujących sama zrobiłam sobie podręczną "ściągę" ze wszystkich czasów. Przyznam że robiąc sobie tą ściągę nauczyłam się chyba najwięcej bo wymagało to wgryzienia się w temat. Teraz ściąga nie tylko siedzi wetknięta w książce jako szybka pomoc przy odmianach regularnych, ale i wisi sobie na ścianie - jak mam wątpliwości, wystarczy że zerknę :) i już wszystko jasne.

pzdrv
tez bede musiala sobie taka zrobic ;))
tylko potem mi sprawdzisz czy nie ma bledow... hehe...
Wielkie dzieki za pomoc...
pzdr
ps. Ale ksiake i tak chyba bede musiala kupic ;))
:] no i właśnie dlatego przy tym można się najwięcej nauczyć - na ściądze nie może być błędów więc drążysz do upadłego i sprawdzasz we wszystkich źródłach czy to co robisz może ci posłużyć na wzorzec na przyszłość. To najlepsza forma nauki :) powodzenia!
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Matura

 »

Życie, praca, nauka