IBerystyka UW

Temat przeniesiony do archwium.
Tyle tu falszywych iberystyk...(gdansk, poznan) a nie ma ani jednego tematu o jedynej prawdziwej(nie filologii hiszpanskiej!) tak wiec.... kto sie wybiera:D?
Jak przygotowania do egzaminu;>? i jak wyniki matur...u mnie tragedia z polskim wiec sie juz w sumie z marzeniami powinnam zegnac...ale jakos sie ich jeszcze tak kurczowo trzymam ze nadal troche wierze:)

POzdrowienia i odzywajcie sie;)
Ja wybieram się przynajmniej na egzamin, jak tylko zobaczyłam wyniki matury byłam zadowolona, teraz jednak wydaje mi się, ze na UW niestety nie starczy..:/
Miałam 98% z ang roz i nieco mniej z polaka.
Wiesz może co tam trzeba zabrać ze sobą - wydruk strony startowej konta IRK czy tylko inf o miejscu egzaminu? Nigdzie nie piszą jasno..
Będę wdzięczna za odp.
Pozdrawiam i 3mam kciuki:)
hej:) wiesz co na wszelki wypadek wez wszytsko co ci tylko wpadnie w rece...przezorny zawsze ubezpieczony:) Szczególnie, że UW słynie ze strasznego systemu informowania o czymkolwiek... a co do twoich wynikow...to prosze nie osłabiaj mnie;/

Do zobaczenia na egzaminie;)
napiszcie koniecznie jak po tym egzaminie, czy trudny, jak oceniacie swoej szanse...Iberystyka UW to było moje marzenie, ale egzamin mnie skuecznie zniechęcił;)
To szkoda, że akurat egzamin cię zniechęcił, bo pytania były jak dla mnie wymarzone :) abc, ale trzeba się trochę interesować, było parę pytań o noblistów, literaturę, no i kim jest Fernando Alonso :)
Pozdrawiam :D
Wyniki już za 2 godziny..
No i kto się dostał??
akashi napisz prosze jakie np. jeszcze byly pytania jeli chodzi o literature np. cos z historii tez bylo? geografii?
Por ejemplo yo :D
oćko - dasz maila, dostaniesz szczegóły:)
bartek - zdawałeś hiszpana na maturze?
A tak przy okazji - ja tez się dostałam:D i nie czekam mna wyniki na pozostałych
rekrutacji:)
Tak, zdawalem hiszpanski na maturze. Hiszpanskiego sie nie obawialem, obawialem sie polskiego, bo mialem lipny wynik, ale sie udalo. Mysle, ze zawdzieczam to przede wszystkim testowi predyspozycyjnemu, ktory skonczylem ( tak mi sie wydaje) pierwszy ze wszystkich, ale dostalem az 180 punktow ;)

Trzeba sie cieszyc, ze sie dostalo. Ja jestem na sekcji portugalistycznej, bo hiszpanskiego wiecej UW mnie nie nauczy. A ty na jakiej jestes sekcji Akasho?
Ja na hiszpańskiej:) I miałam tyle samo punktów, pogratulujmy sobie:D
Też chciałam wyjść pierwsza, ale dobrze mi się z samego przodu siedziało:P
Ja w swojej zapadłej dziurze wszystko, co się nauczyłam z hiszp. to moja zasługa:] ale w sumie przyda się odświeżyć i wziąć się ostro za niego. Na razie chęci mi nie brakuje, zobaczymy jak będzie dalej.
Hiszpanska czy portugalska, poza dwoma przedmiotami to zajecia wspolne :P

Mnie bylo niewygodnie w tych lawkach wiec zdecydowalem szybko skonczyc :)
Z tego co wiem to ostro katuja tym hiszpanskim, szczegolnie na 2 i 3 roku. Podobno nawet najwiekszym zapalencom w koncu sie odechciewa :P Ale mnie pewnie czeka to samo z portugalem ;)
a jaki był próg punktowy w tym roku? bo maks to 400 pkt - 200 za test, 100 ang rozsz, 100 pol rozsz, mam rację?:>
Nie, max był 600 pkt (200 test, 200 pl roz, 200 język roz), a próg był koło 470 o ile dobrze pamiętam:)

Mam nadzieję, że mi się nie odechce:)
ja też startuję w sekcji portugalistycznej, ale nie z powodu jakiejś wybitnej znajomości hiszpańskiego...

do zobaczenia w pażdzierniku!
Na portugalskiej bylo 489 prog, to wiem bo bylem ostatni z tym wynikiem, ale na hiszpanskiej byl o wiele nizszy bo bylem w 30.
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia