Filologia ang / hiszp?

Temat przeniesiony do archwium.
Witam. W tym roku staje przed trudną decyzją wyboru studiów i jakoś ciężko przychodzi mi zdobywanie informacji na temat, który mnie dręczy. Chodzi mi głównie o możliwość podjęcia studiów bez wcześniejszej znajomości języka. Do tej pory chciałem wybrać się na fil. angielską i z tym raczej większych trudności bym nie miał jednak w tym roku ( od stycznia) uczę się hiszpańskiego. Szczerze mówiąc bardzo ten język mi odpowiada, wydaje się być dużo bardziej logiczny itd. Tylko czy w Krakowie znajdę coś takiego? UJ ma z tego co się orientuję tylko dla osób wcześniej już znających ten język. Ewentualnie filologia ang + hiszp, też brzmi fajnie :) Jeśli ktoś wie coś na ten temat to proszę o pomoc. =)
Na UJ jak najbardziej można zaczynać od początku. Nawet większą część grupy zwykle stanowią takie osoby :)
Jeśli chodzi o UP, to nie wiem, ale podejrzewam, że podobnie.

Filologia ang + hiszp? Gdzie taką znalazłeś? Bo chyba nie na UJ? A przynajmniej do tej pory nie było tej opcji.

Bo jeśli chodzi o angielski, to oczywiście trzeba już mieć chyba min. B1.
Jeśli w ogóle potrzebowałbyś więcej info na temat fil. hiszpańskiej na UJ, to pytaj. Studiowałam, to może coś pomogę :)
A jak czujesz się po tych studiach? Jesteś zadowolona, że tam poszłaś? Słyszałem opinie na temat tego kierunku na UJ, które opisywały straszną atmosferę i nie wiem czy to prawda... :)
napisałam na priv :)

« 

Nauka języka

 »

Pomoc językowa