XXXII Lo w Łodzi

Temat przeniesiony do archwium.
91-120 z 209
Hej, jeśli się dostanę to od września będę chodzić do klasy hiszpańskiej w Łodzi. Chciałam zapytać się was, czy ten próg który wynosi mniej więcej koło 140, to jest próg liczony już z punktami z testu predyspozycji językowych????

Z góry dzięki za odpowiedź! :)
yyy...nie?:D
Hej ;* Wybiera się ktoś do łodzi do 32 lo do zerówki od września ? Pzdr. ;)
ja się jeszcze zastanawiam :) czy ktoś wie jaki był próg punktowy w zeszłym roku??
No właśnie nie wiem dokładnie, ale jak byłam na drzwiach otwartych to mówili, że ok. 140 p. (razem z testem predyspozycji) to już się na pewno dostaniesz. Ja już złożyłam podanie ;) Pzdr.
Witam wszystkich :) Ja również zastanawiam się już od roku czy złożyć papiery do tej szkoły.. Niestety słyszałam różne opinie o moich planach.. Uważam, że w dzisiejszych czasach nie liczy się jedynie angielki, bo to już jest podstawą, że trzeba go umieć.. W liceum należy się zdecydować na koleiny język.. Jak wszyscy już wiemy nie nauczymy się go w szkole 2h/tyg... Dlatego chciałam się porządnie nauczyć właśnie HISZPAŃSKIEGO.. W porównaniu z innymi językami, dla mnie, jest on najpiękniejszy.. Jedynie zwlekam z ostateczną decyzją z powodu przyswajania przeze mnie słówek.. Mam z tym ogromny problem.. Jednak wierze, że znajdę na to jakąś metodę przy doświadczonych nauczycielach :) Proszę o kontakt na priv wiadomościach. Podam gg/skype wtedy może bliżej uda nam się porozmawiać o naszych planach na przyszłość ;) Pozdrawiam
Moja mama namawia mnie żebym poszła właśnie do tej szkoły, myślę że dostane się, ale boje się testu predyspozycji językowych.
Wiesz, zawsze możesz spróbować, ale jeżeli sama z siebie nie chcesz tam iść to radzę nic nie robić pod wpływem mamy.
Pwenie!
Bo Mama...chce zle!!!
czy chce źle, czy dobrze :) jeśli uważasz, że to zupełnie nie dla Ciebie - nic na siłę
jeżeli się tylko wahasz, to radze spróbować, a nóż Ci się spodoba :)
a nóż -> a nuż
;-)
no i nie umiem po polsku :D :)
Mi wcale nie chodziło o to, że mama chce źle, bo pewnie nie, ale wybór liceum to chyba jej sprawa, a nie jej mamy. To ona potem bd chodzić do tej szkoły.
A wy też złożyliście tam podania?
A ja nadal się zastanawiam ale jestem już prawie pewna że złoże tam papiery.. ostateczna decyzja we wtorek ;P Pozdrawiam. I życzę wszystkim forumowiczom Wesołych Świąt :)
Pati...Nie rozumiem dlaczego "chyba"...
I myslisz sie we wszystkim.
Mam nadzieje, ze NIKT nie bedzie kierowal sie uwagami "wirualnej kolezanki"...tylko osob, ktore ZNA i WIE, ze chca JAK NAJLEPIEJ! NA PEWNO!!!
---
Matka ma WSZELKIE PRAWA do WLASNEGO DZIECKA. Zwlaszcza:
a) nieletniego
b) na jej utrzymaniu.
---
Martynu...
Sluchaj MAMY! Nikt nie kocha Cie bardziej - niz ONA!!!!
NIKT nie zna Cie lepiej! Nikt nie zyczy Ci lepiej!
A "watpliwe" kolezanki moga sobie gadac...
Lepiej robic cos pod wplywem Mamy...niz Pati np. Bo to dopiero parodia...by byla...
A strach...Strach to normalna rzecz.
Ale to Twoje : boje się testu predyspozycji językowych to raczej LEK.
Tylko o co? O co sie lekasz?
Ze nie dasz rady?
Boję się że słabo napisze, bo dla mnie te testy są trochę dziwne.
Nie mylę się we wszystkim, tylko po prostu mam inne zdanie na ten temat, niż Ty. Zresztą, wiele moich znajomych złożyło pare lat temu papiery do jakiejś szkoły, tylko dlatego, że kazali im rodzice i teraz bardzo tego żałują. No, ale cóż... Jeżeli robi się coś tylko dlatego, że rodzice tak chcą, albo wręcz każą, to później tak jest.
witajcie ;) klasę dwujęzyczną w 32 LO w Łodzi wybrałam z pierwszej preferencji. W zeszłym roku kandydatów ubiegających się o przyjęcie do danej klasy było 44 , a w tym 71?! obawiam się, że moje marzenia zostaną rozwiane. ;| z egzaminu zadowolona nie jestem, liczę w sumie na +130, czy taka liczba punktów wystarczy do dostania się do tej klasy? no i oczywiście jeszcze test predyspozycji językowych, który mam nadzieje, że nie będzie jakoś wybitnie trudny. Proszę o liczne odpowiedzi ;) a Wy na ile punktów liczycie ?
Hej ;) Ja też wybrałam tą klasę na pierwszym miejscu , też się obawiam, że mogę się nie dostać, ale warto spróbować. Skąd wiesz, że aż 71 osób !! ??? Trochę mnie przestraszyłaś. ;) Jak już wcześniej pisałam, do tej klasy potrzeba 140 punktów, włącznie z testem predyspozycji ,- przynajmniej tak mi powiedzieli na drzwiach otawrtych.
Liczba chętnych z I preferencji
XXXII Liceum Ogólnokształcące (ZSO nr 1 w Łodzi)
[0H] hiszp-hist-geogr (hiszp-wyb) 38 (33) , z tego wynika , że 38 osób złożyły podania i zostały pozytywnie zweryfikowane, natomiast 33 czekają na zatwierdzenie. od początku rekrutacji myślałam, że to liczba w nawiasie jest tą liczbą całkowitą wszystkich chętnych z pierwszej preferencji, jednak podobno sumuje się te dwie wartości. 140 pkt z testem predyspozycji ? oo to niby powinnam się dostać bez większego problemu, ale i tak coś nie jestem przekonana, w końcu jak dużo chętnych. Chociaż nie wiadomo jaki poziom reprezentują . Może mają malutko pkt ;d
Ja również wybrałam ją na pierwsze miejsce.. Liczę, że zobaczymy się na teście predyspozycyjnym.. ;] jakoś się przygotowujecie.. czy na loozie..?? ;)
z tego co słyszałam to za bardzo nie da się na niego przygotować i idzie się na żywioł.;d jak Wam poszedł egzamin ?
edytowany przez amazing16: 30 kwi 2011
i ogólnie na ile pkt liczycie ?
ja tak mam nadzieje na powyżej 35 pkt xD ale to sa tylko takie mniemania.. Sie zobaczy w czerwcu ;]
a tak ogólnie ze wszystkimi osiągnięciami i egz gim ?;d ciekawe jak to będzie. strasznie chciałabym się dostać .
Ja wolę nie liczyć na żadną ilość punktów , bo się jeszcze przeliczę ... Poza tym mam mieszane uczucia co do tego, jak poszedł mi egzamin. Co do testu predyspozycji to idę na żywioł, bo chyba nawet nie da się do niego przygotować. Ale jeżeli z pierwszej preferencji jest 38 osób, to chyba nie będzie tak źle ;) Mam nadzieję . ;]
Mi się wydaję, że liczba 38 to liczba wszystkich chętnych , a 33 osoby zostały zweryfikowane, bo nam np. w moim gimnazjum kazali wejść na tą stronę z rekrutacją na swoje konto i spr. , czy podanie zostało zweryfikowane. I mi się wydaję, że to o to chodzi. Bo przecież nie mogą już teraz weryfikować przyjęcia do szkoły, skoro nie mają naszych wyników, to byłoby bez sensu.
liczba przed nawiasem - liczba osób, które wybrały daną klasę, a ich podania zostały już pozytywnie zweryfikowane

liczba w nawiasie - liczba osób, które wybrały daną klasę, ale nie dostarczyły jeszcze podania lub ich podanie nie zostało jeszcze zweryfikowane
ja się posiłkuję powyższymi informacjami i dlatego do końca nie wiem jak to z tym jest ;d a co do egzaminu to z humanistycznego , z którego liczyłam na 40 pkt , okazało się , że po nadmiernej ilości zadań z historii, z której niestety, ale nauczyciele nas nie przygotowali ( zawsze mówiono,że przypada 1, 2 pytania zamknięte na test) ,a tu proszę jaka "niespodzianka";| dlatego mam nadzieję, ze na te 30 coś wyciągnę, ale znając egzaminatorów sprawdzających nasze prace, to może być różnie.
W tym jest największy problem.. że nie wiadomo czy uznają ci dane zadanie jeżeli napisałeś "własnymi słowami" :) Wszystko przed nami.. W końcu podobno w czerwcu można wszystko zmienić (16-21.06) więc czego się martwimy xD
A was co skłoniło do złożenia tam podania? ;]
Temat przeniesiony do archwium.
91-120 z 209

« 

Pomoc językowa