XXXII Lo w Łodzi

Temat przeniesiony do archwium.
121-150 z 209
Oczywiście hiszpański ;))) Przynajmniej mnie ;) I w ogóle bardzo podoba mi się klimat panujący w tej szkole ;) Jest tak swojsko xd A generalnie jakby coś poszło nie po naszej myśli, to jeszcze zawsze można składać odwołanie, ale miejmy nadzieję, że nie będzie takiej potrzeby ;] W sumie teraz to już niewiele zależy od nas , bo jeżeli chodzi o egzamin to nie mamy już na nic wpływu. Ja ię tylko modlę, żeby mi się jakiś fajny egzamiator trafił do sprawdzania humana. W końcu za rozprawkę np. można dostać aż 13 punktów, więc akurat właśnie w zadaniach otwartych duzo zależy od egzaminatora. Ciekawe jeszcze, jaki będzie test predyspozycji. Czy np. będzie w sztucznym języku , czy w jakimś typu węgierski. Nie wiem, co byłoby gorsze xd
a te odwołania coś mogą zdziałać ? mam nadzieję , że nie znajdziemy się tuż pod kreską przyjętych. chyba raczej jakiś samych orłów tam nie będzie. w końcu to nie jest takie LO jak np. 1 , że trzeba mieć ze 160 pkt . przeglądając te progi punktowe z poprzednich lat, to mam pytanie do Was. w 2009 r.- XXXII Liceum Ogólnokształcące (ZSO nr 1 w Łodzi) hiszp-hist-geogr (hiszp-wyb) 0H 136.25 227.00 , oznacza to , ze osoba przyjęta z najmniejszą ilością pkt. miała wlaśnie 136 z testem predyspozycji, tak? ;d a co w końcu z tą ilościa chętnych z 1 preferencji, rozkmnił to ktoś z Was? oj tak, hiszpański . a umiecie w ogole ten język, bo ja np. wcale.
edytowany przez amazing16: 01 maj 2011
Z tego co czytałam, to w tej szkole odwołania mogą zdziałać dużo. Przeczytaj sobie chociażby na tym forum wpisy z poprzednich stron. Więc jak coś to się bd odwoływać. Jeżeli chodzi o to 136 punktów, to wnioskuję tak jak Ty, bo też wchodziłam na tą stronę, gdzie to jest . 136 to swoją drogą razem z testem predyspozycji nie tak źle ;) A jeżeli chodzi o chętnych z 1 preferencji to mi się wydaje, że jest 38 osób na 32 miejsca ( czyli 6 osób by odpadło) , a to 32 to jest chyba liczba osób, które mają jakieś niepełne podania złożone, lub coś jest generalnie z tymi podaniami nie tak. Za miesiac zreszta sami sie przekonamy - juz na pewno- ilu jest chetnych, bo zobaczymy ile jest osob na tescie predyspozycji. Oby nie byo za duzo ;] Hiszpanskiego tez raczej nic nie umiem. Pzdr.
noo, racja , 136 pkt <tak> ;d a co do testu to może być sporo , bo mogą go pisać także kandydaci do bodajże 13 i 8 ;p mogłoby byc 38. a wyniki 15 czerwca z egzaminu ? to jak dla mnie chyba będzie koszmarny dzień; / a jak zobaczę swoje nazwisko na liscie przyjętych <3
a egzamin z jezyka obcego brany jest pod uwage w rekrutacji ?
Egzamin z języka obcego nie jest niestety brany pod uwagę. Wyniki egzaminu 15 czerwca, a lista przyjętych 30 czerwca. Kandydaci do 13 i 8 piszą w 13, albo 8, chyba, że ktoś złożył np. do 32 i do 8 to może sobie wybrać , czy pisze w 8, czy w 32. Więc liczba osób, które będą na teście predyspozycji będzie raczej adekwatna z liczbą osób, które się starają o przyjęcie do 32.
no chyba, że tak ;d pozostaje nam cierpliwie czekać i być dobrej myśli. a właśnie miałam zapytać, jak tam Twoje wrażenia po drzwiach otwartych ? co mówili na temat szkoły klasy itd ?;d
Ja w sumie po drzwiach otwartych oszalałam na punkcie tej szkoły i się uparłam, żeby tam iść. Jest naprawdę super atmosfera. A po za tym taki chłopak jak mnie oprowadzał, to mówił, że mają strasznego fizyka - podobno bardzo wymagający i mieć u niego 3 to graniczy z cudem. Oprócz tego 2 dosyć wymagające polonistki. Mówili, że są zadowoleni, że chodzą do tej szkoły, a dziewczyny z klasy zerowej serio wyglądały na bardzo zadowolone. Uśmiechnięte i w ogóle mówiły, że można się na bardzo dobrym poziomie nauczyć w tej klasie hiszpańskiego. Opowiadały o wycieczkach i też tym mnie zachęciły. W ogole bardzo fajne wrażenie zrobiła na mnie wtedy ta szkoła.
oo , ja fizyki nie umiem ;d haha, no ale co tam . przejrzałam form i ktoś napisał , ze razem z testem predyspozycji przyjmowali od 190 pkt . w takim przypadku w życiu się nie dostane.
Ja też fizyki nie umiem, no ale życie xd jakoś to będzie ... jaK teraz mam 3 to pewnie w liceum to ledwo bym zdała, o ile w ogole, ale fizyka jest chyba dopiero od 1 klasy. Też czytałam ten wpis, że od 190 punktów, ale to było 5 lat temu, a teraz to po 1 spadł poziom we wszystkich szkołach, a po drugie nasz rocznik jest z niżu więc bd ok. Wszystko jeszcze zależy , ilu bd chętnych . Bądźmy dobrej myśli xd ;]
Może ktoś się orientuje czy niedaleko tej szkoły jest jakaś porządna bursa?
i jak Wam poszedł test ? :D
i ile ludu bylo , podobno to pierwszy raz gdy bylo tak duzo osob.
Test nie taki tragiczny.. Spodziewałam się czegoś innego patrząc po testach w necie.. ale faktycznie.. DUUUZO ludzi ;P
Wiecie może gdzie można znaleźć ten test w necie?
prawa do tego testu są zastrzeżone więc w internecie chyba nie można go znaleźć. a kiedy wyniki z tego mają być ?
Zastrzeżonych jest wiele rzeczy a i tak i tak są w necie ;) Co do wyników to podejrzewam, że gdzieś w połowie czerwca tak jak wyniki egzaminów gim... ;]
Wyniki są od wczoraj od godziny 14 ;) xd Też się zdziwiłam, że sprawdzili w 24 h. Tylko, że nie ma ich w necie tylko trzeba do szkoły pójść i zobaczyć.
Bedzie może ktoś z was w najbliższym czasie zaglądał na te listy?
oo właśnie. może mógłby ktoś w takim razie zrobić zdjęcie ?
i jak tam? ile punktów macie ?:D a jest jakoś uszeregowane w kolejności od największej ilości punktów ?
O tak.. jak będzie to możliwe to cyknijcie fotkę.. i w priv wyśle maila ;]
do "naszej" klasy nie biorą pod uwagę egzaminu z języka obcego ? bo słyszałam, że tak .
ponawiam prośbę o przesłania zdjęcia z listą wyników ;)
Niestety nie biorą pod uwagę egzaminu z języka obcego, bo dzwoniłam do szkoły się zapytać i mi sekretarka powiedziała, że nie.
i jak egzamin Wam poszedł ? ile macie razem ze wszystkimi ocenami, osiągnięciami, testem predyspozycyjnym itd. ?
Martynu...
I jak? Pokonalas strach?
Dzisiaj wyniki ... jaki stresss .. xd Amazing punktami się niestety nie ma co chwalić xd A jak to jest z listą rezerwowych? Czy jak się jest np. na 3 miejscu to też możńa zanieść świadectwo, czy wtedy już się nie ma szans? O co z tym chodzi?
Jestem po prostu wniebowzięta, bo już wiem, że się dostałam;)) Mam tylko jeden problem, bo uświadomiłam sobie, że się boję ludzi;) Nie jestem z Łodzi i nikt z mojej szkoły nie idzie do tego liceum. Ale co tam! I tak się nie mogę doczekać, aż poznam moją nową klasę:D
Nie przejmuj się ja też nikogo w naszej nowej klasie nie znam ;dd
myślę, że większość będzie w takiej sytuacji jak my;]
hej:) ja też idę do tej klasy, dostałam się bez problemu ale nikogo nie znam w naszej klasie:( ani ogólnie z mojego rocznika nikt nie idzie do tej szkoły...
mam pytanie, czy wiecie o której jest jutro to zebranie z rodzicami?
Temat przeniesiony do archwium.
121-150 z 209

« 

Pomoc językowa