BARCELONA-lotnisko=> dojazd do miasta

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 43
poprzednia |
Hola!

jesli wiesz jak NAJTANIEJ dostac się z lotniska w Barcelonie do centrum, daj znac
przypuszczam,ze autobus wyjdzie duzo taniej niz pociag,
ale slyszalam ze pol godziny jedzie pociag,a bus godzine:-)
czy ktos ma wiecej info na ten temat?
bylabym wdzieczna

przylatuje 19lipca 21:20 do Barcelony
czy wieczorem są jeszcze busy/pociagi?
jak czesto?
gdzie znajde rozklad?

nie mam jeszcze noclegu (bede tam 2 noce), później ruszam do Francji
znacie jakies tanie campingi niedaleko centrum Barcelony(mamy namiot,spiwory)

z góry dzieki za info

pozdrawiam cieplutko
Magda
o dojechaniu z lotniska
czy wiecie może czy busy dojeżdżaja do palos de la frontera ewentualnie do Huelva
Skąd? Z lotniska w Barcelonie?
aktualnie z lotniska w BCnie mozna dojechac do centrum tylko autobusem AREOBUS,koszt 3.60 euro.Dowozi do Plaza Cataluña i tez ma przystanek na Plaza España.Uwaga!Z powrotem poczatek ma na Plaza Cataluña i ostatnio widzialam straszne kolejki na autobus,wiec radze wybrac sie na lotnisko z zapasem czasowym (no chyba ze godz odlotu masz w tzw. niechodliwych godzinach).
Nieprawda!
Do centrum mozna tez dojechac pociagiem z przesiadka w Prat, a takze autobusem bezposrednio do dworca Sants (w niecale 30 minut). Na te polaczenia wazne sa bilety komunikacji miejskiej (np. T-10, T-Mes).

Aerobus natomiast robi petle po centrum Barcelony (pl. Espanya, pl. Catalunya, Pg de Gracia, dworzec Sants, pl Espanya) i praktycznie nie ma poczatkowego czy koncowego przystanku.
ja polecam metro jest najszybsze i jest to do centrum okolo 30 min z lotniska. Tylko trzeba wiedzieć jak się jeździ bo jest wiele lini metra. powodzenia pa to nie jet trudne.
>ja polecam metro jest najszybsze i jest to do centrum okolo 30 min z
>lotniska. Tylko trzeba wiedzieć jak się jeździ bo jest wiele lini
>metra. powodzenia pa to nie jet trudne.

Metro może i jest szybkie, ale jak na razie nie dojeżdża na lotnisko.
czesc magda dojazd do centrum barcy jest bardzo prosty bez stresu najlepiej autobusem musisz wyjsc przed glowny budynek dworca lot. itu jest przyst.atobus. dojazd do centrum 30min. wysiadasz na placu Catalunia i masz metro w różnych kierunkach gdzie chcesz jechać. Jest kilka zejść do metra, trzeba uważać, żeby nie pomylić. Najlepiej zakwaterować się blisko Barcelony, tam jest taniej. Pytasz się o noclegi pod namiotem, trudno mi powiedzieć gdzie najlepiej, nie znam się. Jeśli znasz hiszpański lub angielski nie będziesz miała większego problemu. Ludzie są życzliwi, tylko musisz brać poprawke na to co mówią, bo są chętni do pomocy, ale czasami sami nie wiedzą gdzie co i jak. Pracowałem blisko Barcelony w mieście Rubi, stąd te moje informacje. Życze słonecznych wakacji. Cześć.
Czy może wiecie jakie biuro podróży jeżdzi do Huelvy
Ponawiam moje pytanie:

Skąd? Z lotniska w Barcelonie?
a leci ktos moze 16 sierpnia do barcleony z Wawy?:)))
http://www.allegro.pl/item111338674__krakow_barcelona_hiszpania_za_1_zeta_.html
Jak dostac sie z Barcelona -girona/lotnisko/do centrum Barcelony .
Witaj , tez chciałbym wiedziec jak kursuja autobusy z lotniska do centrum Barcelony.Mam takie same pytania ale nie znam odpowiedzi.J alece Barcelona-Girona.Czy to jest jedno lotnisko?
To nie jest to samo lotnisko. To w Gironie, jest oddalone o ok. 100 km od Barcelony. W poniższym wątku napisałam o transporcie na tej trasie. Przeczytaj pierwszą część mojego postu:
http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=204&w=41565312&a=41574220
Z-o-s-iu dziekuje ze sie odezwałas .Czy dobrze rozumie Barcelona-Girona to chodzi ze lotnisko nie jest w Barcelonie tylko dopiero w miejscowosci Girona?
Bo ja chce dostac sie do Barcelony.Bilet mam Barcelona-Girona jak to rozumiec.
Girona to nazwa lotniska?
Tak, jak napisałam, Ty lądujesz na lotnisku w Gironie (to takie miasto na północny-wschód od Barcelony - inaczej zwane Gerona), czyli na innym lotnisku niż Megi, autorka tego wątku. Linie lotnicze po prostu nazywają to lotnisko Barcelona-Girona (lub Barcelona-Gerona).
W podanym przeze mnie linku jest opisana możliwość transportu z lotniska w Gironie do centrum Barcelony, czyli to, co Ciebie interesuje.

Na tej mapce, możesz zobaczyć jak są rozmieszczone te lotniska:
http://www.mediterranean-adventure.com/pics/barcelona.jpg
w LIPCU (ale 1go czy 31o ??) zostanie przywrocone BEZPOSREDNIE , juz bez przesiadki w El Prat, poLAczenie pociagiem Renfe Cercanias-Rodalies 'Aeroport'... - Sants/miasto-... Mataro ..., i to z nowymi skLadami

ponadto nowa linia C10 do EStacio Franca
_________________
Salutacions!Saludos!
Pozdrawiam

A.
SPROSTOWANIE:
ma byc to nowe poLAczenie BEZPOSREDNIE Cercanias-Rodalies C 10 'Aeroport'- miasto(Sants, Pas.deGracia)- do EStacio Franc,a.

a linia C1 'po staremu' z/przez L'HOSPITALET po wybrzeZu do Mataro (BLANES(Mac,anet))

swoja droga z tego co pisze 26cz. z-o-s-i-a do anki/gosc o lotnisku GiROna wartoby zrobic nowy watek,
Zeby nie byLo nieporozumien -
jesli juZ CW i in. nie opisuja jednoznacznie dokad woZa swoich klientow
dla Ryanaira jest to Barcelona-CostaBrava , a dla Wizz'a to poprostu GRO,
jesli jest tu admin.
_________________
Salutacions!Saludos!
Pozdrawiam

A.
zobacz, kliknij www.PAJACYK.pL

akcja przeciw ' ''polskim" obozom zagłady'
www.RZeczPospolita.PL/akcja/0,0.html
>swoja droga z tego co pisze 26cz. z-o-s-i-a do anki/gosc o lotnisku
>GiROna wartoby zrobic nowy watek,
>Zeby nie byLo nieporozumien -
>jesli juZ CW i in. nie opisuja jednoznacznie dokad woZa swoich
>klientow
> dla Ryanaira jest to Barcelona-CostaBrava , a dla Wizz'a to
>poprostu GRO,
>jesli jest tu admin.

Nie wiem czy na tym forum jest możliwość rozdzielania wątków.

Wydaje mi się, że wyraźnie zaznaczyłam (nawet dwa razy), że to chodzi o inne lotnisko i chyba nikt nie powinien pomylić tych informacji.

PS. U Ryanair jest to "Girona Barcelona (GRO)", a w Wizzair "Barcelona-Girona", ale to tylko taki mały szczegół :)
a mnie interesuje wlasnie lotnisko w geronie- moze ktos wie jak dojechac z niego do nadmorskich miejscowosci? konkretnie chodzi mi o Estartit, bede barrdzo wdzieczna za wszelkie info.
no to zaLóZmy nowy watek - lotnisko GRO
ZOSIU bardzo dziekuje Ci za wszelkie informacje :)
pozdrawiam serdecznie Ania
czy może mi ktoś powiedzieć jak najszybciej i najtaniej dojechać z lotniska w barcelonie do perpignan (francja). proszę o wyjaśnienie krok po kroku. moja córka będzie na lotnisku o 14.50 (wtorek) , musi dojechać na uniwersytet w perpignan do 16.00 lub przenocować (tanio!) w barcelonie. pomóżcie!
14:50 lAdowanie w BCN i 16:00 w P. tego samego dnia???
CZy zdajesz sobie sprawE z odleglosci miEdzy B. i P.?

polecam
B-P np:
http://forum.virtualtourist.com/7/forum-193-1-Travel-Catalunya--forum.html
Zosia*
wLasnie, chodzi mi o zapobieganie myleniu lotnisk BCN i GRO,

dla kogos komu 'dosc dwie sLowie' napisaLas wyraznie
ale chcAc nie chcAc w tym wAtku mieszaja sie informacje o 2 ROZNYCH lotniskach
(wbrew nazewnictwu linii lot. zorientowanemu na zysk,zysk, zysk
Barcelona w marketingu sprzedaje sie lepiej, a te 100km róZnicy to sprawa pasaZera )
(ZresztA podobnie jak lotnisko Pyrzowice zwane Krakow-Katowice
Gatwick - London
HAHN - 'Frankfurt' !)
>no to zaLóZmy nowy watek - lotnisko GRO
czyli :
http://www.hiszpanski.ang.pl/Lotnisko_GiROna_5686.html
hej. mam małe pytanko. Dotyczy ono renfe ;) Wylatuję z przyjaciółmi 11 czerwca do Valencji, ale laduję w barcelonie. czy ktos orientuje sie jak moge sie tam dostać. Sprawdzam rozklad jazdy renfe ale niestety nie wiem jaki mam wybrać "origen" bo jest kilka z barcelony, a zalezy mi zeby byl blisko lotniska. również moze ktos zna jakies hotele, hostele znajdujace sie w poblizu lotniska? proszę o kontak meilowy. [email] z góry dziękuję :) i pozdrawiam
Wybierz stację Barcelona Saints. Do tej stacji dojedziesz linią C10 bezpośrednio z lotniska (jeździ co pół godziny).
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 43
poprzednia |

 »

Pomoc językowa