BARCELONA-lotnisko=> dojazd do miasta

Temat przeniesiony do archwium.
31-43 z 43
| następna
Witaj byłam niedawno w Valencji . Lot do Barcelony -Girona . Dojazd do Barcelony autobusem z lotniska za 11 Euro . Ja byłam ok 23:15 na lotnisku dojazd do miasta zajmuje ok godziny /110 km/.Autobus do Valencji to ok 23 EURO. tylko ze w godzinach nocnych Dworzec jest zamknięty i kasy tez.Otwieraja ok 6 rano. Pozdrawiam .
CZeść, a gdzie się zatrzymuje ten autobus w BArcelonie? Tzn. mam na mysli stację docelową.

DZięki,
Ania
odp. (zeby nie mylic lotnisk) tu:
freland 13 Maj 2007, 18:43
no to zaLóZmy nowy watek - lotnisko GRO
czyli :
http://www.hiszpanski.ang.pl/Lotnisko_GiROna_5686.html


:)
autobus z LOTNISKA W GIRONIE jadacy DO BARCELONY (11 euro) jedzie docelowo do stacji autobusowej, dosc blisko portu. stacja nazywa sie dokladnie ESTACIO d'AUTOBUSOS BARCELONA-NORD. na tej stacji jest info turystyczne, dostaniesz tam mala mapke za free. sa skrytki za ok 5 euro. blisko jest stacja METRA ARC DE TRIOMF. jeden przystanek dalej jest PLAYA CATALUNYA, duzy plac na ktorym sa autobusy( np nocne na lotnisko BCN- z ulicy RDA UNIVERSITAT, wsiadasz w str oddalajaca sie od placu) jest metro, duza informacja w podziemiu placu. od placu ciagnie sie w kierunku portu( w dol) seroka ulica-deptak LA RAMBLA. na tamtej ulicy i na bocznych jest sporo hosteli( ok 20 euro), nie dziwcie sie jesli beda zajete w wiekszosci. ida ta ulica w dol, w str portu nie zaglebiajcie sie w uliczki po prawej stronie. jest tam cos w rodzaju getta i emigranci i ciemnoskorzy tylko poluja na twoja torebke. BARDZO KRADNA W CALYM MIESCIE! najbardziej na lotnisku BCN BARCELONA. dla zwiedzajacych w pospiechu polecam : park gaudiego ( free), sagrada familia (5-8 euro) casa mila i casa batlo sa kolejki i ponad 15 euro wstep.
zycze powodzenia.

czy ktos z was leci DO GIRONY 20 wrzesnia?

dzieki

kaska
czesc pomozcie obecnie jestem na majorce i chce wrocic do polski ale bilety sa koszmar drogie znalazlam w miare tani ale mam maly problem z majorki do barcy dolece air europa a dalej mam wizzair z girony do krakowa. lece z dzieckiem 3 letnim i wiem ze nie bedzie latwo ale dam rade tylko jak sie dostac z lotniska w barce na lotnisko w geronie prosze o szczegoly z gory
dzieki
Tu masz opis GRO -> BCN :
http://www.forum-barcelona.pl/viewtopic.php?p=258#258
w druga strone to chyba najprosciej z BCN kolejka renfe do Sants lub PdGracia i przesiadka na pociag 'regional' do Girony,
i bus na lotnisko GRO.

powodzenia
Tanie linie lotnicze Clickair zawieszają na zimę z połączenie na trasie Warszawa - Barcelona - wynika z systemu rezerwacyjnego przewoźnika. Ostatni, dostępny lot został zaplanowany na 7 stycznia 2009 roku.
Połączenie do Barcelony zostało uruchomione w maju 2007 roku, hiszpański przewoźnik wykonywał rejsy na tej trasie 4 razy w tygodniu. Obecnie clickair wykonuje loty na lotnisko El Prat we wtorki oraz soboty.
Loty powrócą do rozkładu od kwietnia 2009.
Drodzy. Mam wielką prośbę. We wrześniu planuję urlop w miejscowości Cambrils na Costa Dorada. Do wtorku musze podjąć decyzję co do rezerwacji hotelu. Bilety lotnicze kupione. Bardzo proszę o pomoc. W jaki sposób dostać się z Lotniska w Barcelonie Terminal 2 do Cambrils. Na lotnisku będę ok 13.00. Rónie a może nawet bardziej potrzebuję pomocy jeżeli chodzi o powrót. Musze być na lotnisku o 12.00. Od tego czy będę miał dogodne /i nie drogie/ połączenie uzależniam Cambrils gdzie bardzo bym chciał wypoczywać. Ewentualnie wybiorę Costa Brava ale to opcja zastępcza. Dodam, że nie znam hiszpańskiego córka w podstawowym stopniu zna angielski. Pozdrawiam i będę wdzięczny. Podam również mail [email] i [gg] .
Orfik , odkopałes stary wątek,
ClickAir został wchłonięty przez Vueling i ten nie lata już do WAWy,
(za to WizzAir zaczął latać na BCN EL Prat , m.in. z WAW, i KTW i POZ)
nowy Terminal 1 otworzony ...
co do dojazdu do C. ->
http://www.forum-barcelona.pl/viewtopic.php?t=231
zarówno po 13j 'tam' jak i powrót na 12-ą
:)
Cytat: orfik11
Drodzy. Mam wielką prośbę. We wrześniu planuję urlop w miejscowości Cambrils na Costa Dorada. Do wtorku musze podjąć decyzję co do rezerwacji hotelu. Bilety lotnicze kupione. Bardzo proszę o pomoc. W jaki sposób dostać się z Lotniska w Barcelonie Terminal 2 do Cambrils. Na lotnisku będę ok 13.00. Rónie a może nawet bardziej potrzebuję pomocy jeżeli chodzi o powrót. Musze być na lotnisku o 12.00. Od tego czy będę miał dogodne /i nie drogie/ połączenie uzależniam Cambrils gdzie bardzo bym chciał wypoczywać. Ewentualnie wybiorę Costa Brava ale to opcja zastępcza. Dodam, że nie znam hiszpańskiego córka w podstawowym stopniu zna angielski. Pozdrawiam i będę wdzięczny. Podam również mail [email] i [gg] .
jak dojechac na lotnisko ok 1 w nocy z dworca autobusowego ... ??
Kobito ... najpierw powiedz o której godzinie masz lot i w jakim dniu tygodnia.
lece w poniedzialek, jestem na dworcu autobusowym ok 1 w nocy ... samolot mam 6,25
Cytat: carnulaa
jak dojechac na lotnisko ok 1 w nocy z dworca autobusowego ... ??
Cytat: carnulaa
lece w poniedzialek, jestem na dworcu autobusowym ok 1 w nocy ... samolot mam 6,25

o 1 w nocy - i aby być na 4.30 rano - albo taksówka albo NitBus N 17.
Do przystanku/trasy N17 masz kilometr tak od Estacio Nord jak od Sants.
z uporem maniaka (może godnym lepszej sprawy :) powołam się jw na
http://www.forum-Barcelona.pl/viewforum.php?f=26
http://fly4Free.pl/forum/viewtopic.php?f=36&t=986&p=7364#p7364
[By uniknąć ew. nieporozumień, uściślę - mowa o BCN EL Prat.]

pozdrawiam
edytowany przez freland: 18 sty 2011
Temat przeniesiony do archwium.
31-43 z 43
| następna

 »

Pomoc językowa