Murcia - mieszkanko

Temat przeniesiony do archwium.
Witam serdecznie,
za kilka tygodni wracam do Murcii i bede potrzebowac mieszkania do wynajecia. Nie chce mieszkac tam, gdzie w zeszlym semestrze, wiec nie pozostaje mi nic innego jak znalezc cos nowego.
Wiem, ze kilka osob z tego forum (np. Olitka) studiowaly w Murcii, moze macie jakies namiary na studenckie mieszkanie w jakiejs rozsadnej cenie? (telefon, meil itp). Byloby super, zeby mieszkanie bylo mozliwie w centrum (chociaz co prawda moj uniwerek jest na koncu swiata, to jednak wolalabym mieszkac w centrum niz w Guadelupe :)) ) Najleszpe bylyby okolice Ronda Norte, ewentualnie Merced.
Jezeli ma ktos jakies namiary bardzo prosze o kontakt tutaj, albo na [gg] .
Buzka jak narazie z EEUU, ale juz niedlugo z Murcii
Arco
Arco, ja będę mniej więcej od 1 października w Murcji i to na dłużej. Będę miała mieszkanie - poszuka mi kolega. Jakbyś chciała to mogę mu powiedzieć żeby znalazł dla nas 2. Mi lokalizacja nie robi różnicy, zależy mi żeby było tanie, w miarę przyzwoite i nie w menelskiej dzielnicy Pewnie jakieś ze studentami, ze względów finansowych.
Jeśli nie jesteś zainteresowana tą ofertą to może chociaż możemy utrzymywać kontakt w Murcji. Zawsze to 2 Polki :)
Napisz mi proszę mejla albo podaj swój adres, zależy mi na kontakcie.
Pozdrawiam
Karina
[email]
zawsze to 3! polki ja tez nikogo nie znam w murcji mieszkam tu od 4 miesiecy,a dokladnie w puente tocinos,5min.autobusem miejskim,w locutorio mojego chlopaka ludzie zostawiaja ogloszenia o wynajeciu,wprawdzie dotyczy wiekszosci puente tocinos ale jak cos bedzie to dam znac.
bardzo bym chcial was poznac i utrzymywac kontakt choociazby przez internet,moj adres [email]
pozdrawiam goraco
No super-chruper, ze ktos tam jeszcze bedzie, bo w ostatnim semestrze to tylko kilka Polakow namierzylam:)
Moj e-mail to [email] jakby co, ja sie w Murcii zjawie z lekkim poslizgiem, tak gdzies kolo 10-12 pazdziernika:)
Zwracam sie z zapytaniem czy wie ktos o schronisku młodzieżowym w Murcia prosze o namiar
sa,lecz ty pewnie jedziesz zwiedziona ogloszeniami oszustow o pracy...
Szukam pokoju do wynajecia w Murci lub okolicy. Mateusz 19 moj numer to 697335957. Jestem w hiszpani od 2 tygodni
.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa