Dam prace - (linia Estepona - Malaga) Costa del So

Temat przeniesiony do archwium.
Witam
Pracuje w nowo powstałej firmie zajmującej się między innymi sprzedażą nieruchomości,moją rolą w rozwoju tej firmy jest utworzenie działu zajmującego się kompleksowymi usługami porządkowymi (t.j. Codzienne sprzątanie obiektu, mycie okien i powierzchni szklanych, codzienne mycie wszelkiego rodzaju urządzeń sanitarnych oraz podłóg, ścian wykładanych glazurą, bieżące usuwanie pajęczyn i kurzu ze ścian, sufitów i wyposażenia biurowego oraz czyszczenie lamp, luster, klamek i telefonów, itp.) oraz całym dodatkowym serwisem w skład którego wchodzą między innymi : Opieka nad dziećmi, dowóz zakupów do klienta. Poszukuje przede wszystkim dziewczyn z rejonu Estepony - Marbelli (ponieważ siedziba firmy znajduje się niedaleko Puerto Banus ), zależy mi na osobach UCZCIWYCH, pracowitych, z prawem jazdy kat. B, władającymi chociaż w stopniu podstawowym j. Angielski (mile widziany Hiszpański Smile),zaufanych. Bardzo proszę o kontakt e-mailowy , bądź poprzez forum,a na dalszym etapie rozmów podam nr. telefonu i więcej szczegółów. Pozdrawiam

Moj adres e-mail : [email]
witam

bylabym zainteresowana ta praca.mieszkam w Maladze.Jezeli moglabys mi napisac,czy to jest praca w Maldze?czy w jakim miescie?

podrawiam
Kasia
Jestem w Polsce.Zakończyłam tutaj swoją działalność.Chętnie wyjechałabym do Hiszpani.Zmam język,mieszkałam kilka lat na Kubie.Posiadam prawo jazdy. Mogłabm z Tobą pracować,jakie są warunki.Mój telf.- 48 42 6841278.Proszę o telefon.
hej,ja rowniez bylabym zainteresowana, mieszkam w benalmadenie.. czy to wogle jest aktualne jeszcze?