Pomocy!!!

Temat przeniesiony do archwium.
za nie długo wyjedzqam do hiszpani na wakacje mam prozbe do wszystkich czy mogłby mi ktos podac nazwe adres jakiegos hotelu hostelu lub campingu w barcelonie. co mozena zwiedzic w barcelonie ? i jakie sa tam ceny produktów sporzywczych oraz transportu( metra, autobusów itp.) z gory dziekuje i prosze o szybka odpowiedz
"czy mogłby mi ktos podac nazwe adres jakiegos hotelu hostelu lub campingu w barcelonie"
Instr.1:Włącz opcję LOGICZNE MYSLENIE
Instr.2:Uruchom stronę www.google.com
Instr.3:Wpisz w okienko frazę HOSTELS BARCELONA

"co mozena zwiedzic w barcelonie"
Instr.1:Ponownie uruchom opcję LOGICZNE MYŚLENIE.
Instr.2:Uruchom stronę www.google.com
Instr.3:wpisz w okienko BARCELONA PRZEWODNIK (wersja dla mniej rozgarniętych - wpisać BARCELONA CO WARTO ZWIEDZIĆ)

"jakie sa tam ceny produktów sporzywczych oraz transportu"
Instr.1: Jeżeli wyłączyłaś opcję LOGICZNE MYŚLENIE włącz ją ponownie.
Instr.2:Jak w poprzednim punkcie
Instr.3:W okienko google wpisz frazę CENY BARCELONA

Ja wiem, że święta są, ale nie przesadzajmy z lenistwem.
Pozdrownienia od Banana.
wujaszq :D Dla koiet taki niegrzeczny :D lol2 hyhy ja to chciłem zrobic :D Żartuje
Acercapo - jestem grzeczny. Byłbym niegrzeczny gdybym dodał, że "spożywczy" pisze się przez "ż".
A tak szczerze - nie drażni Cię, jak ktoś woli zaytać niż chwilkę pomyśleć?
Moja kumpela ma taką współlokatorkę - dziewczę nie myśli tylko od razu pyta. Na przykład - trzyma słownik polsko-angielski w ręce i pyta: "Agaaaaa, jak jest po angielsku śrubokręt"??!?!.
Z drugiej strony jeśli ktoś nie potrafi wpaść na tak banalne rozwiązanie jak poszperanie w internecie to nie chcę wiedzieć jak poradzi sobie w obcym kraju :] Dlatego żeby nie zwątpić w inteligencję koleżanki uznałem, że to zwykłe lenistwo.
no wiem :d kapuje :D ale z tym spozywczakiem to pojechałes na setkę niegrzeczny wujaszku :D no ja tez mam takie chore jazdy czasami, ale faktem jest, ze jeżeli ktos znalazł strone hiszpanski.ang.pl i napisał posta to równie dobrze mógł przejrzeć zasoby tej wielkiej "książki" i na pewno zznalazłby to czego szuka :D
HA!!! Święta prawda. To nawet prostsze rozwiązanie od tego, które poleciłem.
Uczeń przewyższył mistrza :D:D
A jak !! I to sie nadaję do telewizji :D Komentarz mojej koleżanki : "ale po niej pojechaliście " a ja mówie, że przecież jak wpisze w googlach to na pewno znajdzie, a ona "oj no może blondynka". Przeze mnie jeszcze ludzie to forum znienawidzą lol2. albo zywą atrakcja będę :D
Dlatego właśnie wolę wierzyć, że to lenistwo :)
Pozdrów koleżankę od Wuja Banana z dalekiej Hiszpanii ;)
Aż się zawstydziła bidaczka :D Ale też pozdrawia i dziękuje :D Chowackiego sie uczy czy jakos tak, więc esp nie kapuje :D hyhy Nom, bo to było lenistwo. Ja tę stronkę prze z przypadek znalazłem :D Ale za to jaki przypadek :D A teraz jestem z wami :D hyhy
pst.ze mna nie jestes. :)
icaro kochany :D hehe :d bardzo przepraszam, ale o co Ci do jasnej ciasnej chodzi ??? ;> que ?? przecie ja tu nie dziele ludzi na lepszych i gorszych ;p jeżeli WY macie jakieś potyczki to ja sie nie wtryniam do WAS. więc proszę nie takim pretensjonalnym tonem ;p ja kocham wszystkich - wszyscy kochaja mnie (tak myslę, bo jakby inaczej :D hyhy i jest laba, no. a ty nie jesteś gorszy niż oni ;p; przecież też jesteś człowiekiem więc bez takich mi tutaj proszę ! tylko bez takich !
nie bierz wszystkiego tak na powaznie... :)
to mnie nie prowokuj icaro :D ja tu sie dobrze czuję ze wszystkimi I wyobraź sobie, ze nawet z Tobą :D Poczułem sie jak rasista kiedy dałeś taki kometarz. Nie rób tego wiecej :D Jestem tez z Toba :D
icaro a co chcesz od mojej rodzinki hmm
hehe :D alez to zabrzmiało :D hehe :D Nie ma to jak duma :D Bo trzeba byc dumnym z takiej rodzinki :D Ależ kto o tej porze jeszcze nie spi :D Tylko ja i ... tatuś :D
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Życie, praca, nauka

 »

Pomoc językowa