prosba - transport - bcn

Temat przeniesiony do archwium.
Witam. Mam takie pytanie. Czy jest tu ktos z Barcelony lub okolic z samochodem? 5 kwietnia przylatuje do Bcn i musze sie dostac do Roses i szczerze mowiac chetniej bym zaplacila komus za paliwo, kto by znalazl czas zeby mnie zawiezc niz telepac sie dwoma pociagami i autobusem...
moje [gg]
email [email]

licze na jakies dobre serca:)
witam,
przypomniaL mi sie:
http://www.hiszpania-online.com/phpBB2/viewtopic.php?t=3788
z kt. wniosek - wynajmij samochód.

Sa tez z Barny do Roses busy Sarfa


pozdr,
naprawde uwazasz, ze jest to kwestia paliwa? no wlasnie, za tydzien, w poniedzialek, przylatuje z Madrytu do Warszawy, moze ktos przyjedzie po mnie na lotnisko i pomoze mi sie dostac do domu? :)
nie, nie uwazam ze to kwestia paliwa ale tez dobrego serca. i jako, ze nie jest to dzien powszedni to licze ze moze ktos znjadzie czas.
no ja tez tak mysle, tylko widzisz, nikt sie nie odzywa, ja nie jestem z Warszawy, Ty nie z Barcelony, a nieznajomi ludzie maja to w nosie...:)
w sumie racja. chociaz wydaje mi sie, ze sa tacy ludzie - inaczej wszelkie "instytucje" typu hospitality club czy couch surfing nie mialy by sensu:) poki co licze, ze moze na tych serwisach kogos znajde.
kwestia i dobrego i serca i paliwa
jakbym miaL samochód to moznaby dalej rozwazac
btw - mówimy o BCN czy GRO ?

A TY Inesitka mozesz BeeI podrzucic z Okecia do Lublina ?
do Girony.

gdybym miala prawo jazdy to pytanie mialo by sens ;-)
Aaa to robi olbrzymią różnicę :)
Bo między lotniskami BCN (Barcelona) i GRO (Girona) jest jakieś... 100 km :)
Mam pytanie: dlaczego dwoma pociągami i autobusem? Jeśli to Girona to może jest prostsze wyjście...
Można dojechać do centrum Girony i autobusem do Roses...
sprawdzilam jeszcze dokladnie bilet. BCN - czyli barcelona jednak. widziecie - jak ja nie wiem gdzie wysiadam to jak ja do roses trafie ;-)
z lotniska do centrum BCN ( Barcelona Sants) - bardzo łatwy dojazd. Stamtąd pociag do Figueres i następnie autobus do Roses. Tak jak pisałaś w pierwszym poście.
Nie bardzo rozumiem co kieruje twoją prośbą - strach przed poradzeniem sobie na dworcach , brak znajomości języka czy wygoda? Może spróbuj poszukać chętnego na portalach hiszpańskich, nie wiem, pewnie są strony gdzie ludzie oferują wolne miejsca w aucie na danych trasach..
brak znajomosci jezyka na pewno nie, strach tez nie. raczej to, ze jesli ktos by stad mieszkal w bcn albo roses no to czemu nie? nie wiem, dlaczego tak sie tu wszyscy dziwia, chyba nigdy nie korzystaliscie z hospitality club w takim razie...
no, chyba nie korzystaliśmy. Może tam zajrzyj? Na pewno znajdzie się paru chętnych do wykręcenia grubo ponad 300 km, bo mu się nudzi, bo w okolicy nie ma żadnej komunikacji, wilki i niedźwiedzie grasują i w ogóle czemu my się tak dziwimy :/
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Nauka języka

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie