praca huelva truskawki 4

Temat przeniesiony do archwium.
9661-9690 z 9714
No właśnie,jakie ciuchy zabieracie? Tam temperatura nie przekracza 20 stopni narazie. Chyba wiosenno-letnie,co? Bierzecie jakieś jedzenie? Bo został tylko tydzień,a ja jestem w czarnej dupie ^^
Napisałam do Mario w sprawie godziny tego wyjazdu. Odpisał, że autobus będzie już o 15 podstawiony, ale wyjazd ma być o 16.
margarita na początek możesz wziąć trochę jedzenia, ale też bez przesady raczej, bo tam nie jest aż tak drogo ;) no i trzeba pamiętać, że mamy spore ograniczenia w ilości bagażu, a jedzenie sporo waży
No właśnie wiem. A jeszcze pytanie,czy śpiwór lub poszewki,czajnik elektryczny,żelazko - zabieracie? Bo to tez waży duzo. Zrobiłam sobie listę to ja nie wiem jak się zabiorę.
dziewczyny pomoze ktoras potrzebuje wiecej informacji na temat tego wyjazdu
Hej co dokladnie chcesz wiedziec o wyjezdzie?
Cześc dziewczyny :) Jade 6 marca z Rzeszowa (pierwszy raz). Ta praca i firma jest pewna? Nie wpakują nikogo w gó***? :) pozdrawiam :)
Sabi 93 jak to z Rzeszowa jedziesz jak wyjazd jest z Wrocławia? Ja też jestem z okolic Rzeszowa i musze dojechać do Wrocławia. Przez top job jedziesz?
madzia1888, tak jade przez top job i babka, ktora dzwoniła do mnie powiedziała ze ten autokar jedzie przez Rze i mozna dogadac sie z kierowcą. Ty tez jedziesz przez top job?? Pierwszy raz?
ja jadę aż z podlaskiego 530 km do Wrcławia kawał drogi, a może ktoś jedzie z podlaskiego czy ma większy kawałek jakoś po trasie? brat ma mnie zawieźć a razem to zawsze by było taniej , jak coś piszcie na meila [email] to sie dogadamy , oczywiście jadę 6.03
edytowany przez aga12174: 27 lut 2014
Tak jade pierwszy raz. Jak można dogadać się z tym kierowcą?
Powiedziała ze i tak jeszcze bedziemy sie kontaktowac i Ona poda nr do kierowcy. Ja bede sie z Nią kontaktowac jeszcze i dopytam. Będziemy w kontakcie, masz tutaj mojego maila [email] , tez jade pierwszy raz wiec bedziemy razem :)
Cześc dziewczyny :) Jade 6 marca z Rzeszowa (pierwszy raz). Ta praca i firma jest pewna? Nie wpakują nikogo w gó***? :) pozdrawiam :)[/quote]
Czyli chyba jednak wyjazd z top job a od Mario to nie jedno i to samo? Bo Mario mi pisał, że wyjazd tylko z Wrocławia.
pisze ale nie wyswietla
czesc dziewczyny jade pierwszy raz a zdania sa podzielone moze ktos cos podpowie
Hej !gdzie wy tam kobitki jedziecie W Hiszpanii to kryzys większy jak u nas, mario nawet na ten rok naborów nie robił i do Polski nie przyjechał, podejrzewam ze sam sie na kryzysie hiszpanskim przejechał i roboty nie załatwił ludziom na cytrusach , więc spalony .Będziecie wracać rozczarowane, bo do pracy tam sie garną wszyscy i w pierwszej kolejności prawo do pracy mają hiszpanie a jak nie będzie pogody i ludzi do pracy za duzo to odsyłają polki , niektóre nawet na bilety zarobic nie moga.kiedyś tak nie było hiszpanie sie prosili by polki przyjechały, mieli do nich dopłaty unijne, ale czasy prosperity minęły niestety.
witam --dziewczyny w tej chwili na andaluzji jest zimno pada deszcz i nie ma duzo truskawek zeby wszyscy mogli pracowac ,do pracy poszli ha ha hiszpanie taki jest tu kryzys , po co wy przyjezdzacie , pytajcie sie o konkrety swoich przewoznikow , serio , ja sama czekam na prace na almasen zeby truskawke pakowac i tez nie moge , sie latwo dostac , pracuja tam tylko starzy pracownicy i to po 4-5 godz i to nie codziennie , nieee maa w tej chwili pogodyyy na andaluzji , mnie powiedziano ze do 15 marca nie ma dla mnie pracy , a jestem tu na miejscu --wiec pomyslcie , szkoda waszym pieniedzy ------pozdrawiam
No wlasnie slyszalam ze najwiekszy kryzys jest 26 % bezrobocia nawet w radio mowili A w Tam tym roku tez odjazd sie opoznial mowila znajoma ze zwlekali kilka dni do wyjazdu i na forum pisali . A nie wiadomo co robic teraz w takiej sytuacji czy ryzykowac i jechac ?? jeszcze to przemysle dzieki za podpowiedzi
Witaj hala1 czytam te wasze wpisy i się zastanawiam czemu i w jakim celu odradzacie jazdę na zbiory a same tam siedzicie.tak jes co rok w marcu jest mniej pracy jeszcze się nie spotkałam żeby hiszpanie pracowali a na wielu campach pracowałam..
pisze po to ,zeby nikt nie zostal zrobiony .,,na szaro,, bo serio pogoda nie dopisuje , wiec nie ma tak duzo pracy ,sama wiesz ,ze pracuja starzy nie nowi pracownicy , po co teraz dziewczyny przyjada ,zeby posiedziec na campie bez pracy taak ,---napisalam dopytujcie sie konkretow - zebyscie nie stracili . ja jestem w hiszpanii od 3 lat nonstop i widze co sie dzieje , jest kryzys i hiszpanie poszli do pracy , pokazuja w telewizji co jest w tej chwili na huelva ,lepe, duzo jest chetnych ,, negro- maroko- rumunia- czeka na prace na frese---- moje kolezanki pracuja na almasenach i tez nie zarabiaja bo maja malo godzin. jesli pogoda sie diametrialnie zmieni wtedy tak , do 15 marca trzeba czekac .
no tak , koleżanka ma rację, naprawde nie ma tej pracy a jechać zeby sie przejechać a nie zarobić to sie nie opłaca. hiszpanie sie teraz garną do pracy na polu ,bo wszystko padło i nie mają co do gara włozyć, poczytajcie wpisy osób które w hiszpanii są i szukają na darmo pracy.
Hej dziewczyny ,witam Was serdecznie ,ja też jade 6 marca -po raz pierwszy,bladego pojęcia nie mam co zabrać ze sobą-pomóżcie prrrrrosze
Hejka ja też jadę 6 z wroclawia. Tez nie wiem jak z tym bagazem, czy moge wziąść normalną walizke? i ile kasy zabrac na życie
No to pięknie obie jesteśmy kiepściutko doinformowane ,jeszcze nie dostałam potwierdzenia co do wyjazdu podobno dziś domykają grupę, mamy zabrać rzeczy na cebulkę:)ewent. swoją poduszkę i śpiworek
torba podręczna 5kg, a 25kg duża torba, niestety autokar to nie bus
Kobietki ile kasy na życie -ponawiam pytanko
No wlasnie ile?
cati 28 ale po co siać taką panikę tu na forum? Skoro organizują wyjazd to widać ta praca dla nas będzie. W firmie, w której pracowałam na 200 osób pracowało może z 8 - 10 Hiszpanów, więc jakoś nie widać żeby się garnęli do pracy.
witajcie:) nie orientujecie się kiedy teraz jest kolejny wyjazd na truskawki?
Temat przeniesiony do archwium.
9661-9690 z 9714

« 

Egzaminy

 »

Brak wkładu własnego