Przeprowadzka do barcelony i poszukiwanie pracy jako elektryk

Temat przeniesiony do archwium.
Witam.

Zacznijmy od początku... w barcelonie byłem w lutym 2011 bardzo mi się spodobało.. więc skończylem szkołe i chcem wyjechać na stałe.. bo życie w polsce nie ma sensu...
Jak tam z pracą, zarobki, utrzymanie? Czy mogłby mnie ktoś nakierować gdzie szukac itp... Czy są tam tak jak w polsce urzędy pracy itp?

Aaa...

Poszukuje pracy, jako elektryk, elektromonter w Barcelonie ( bądz może być Girona ,itp) Posiadam doświadczenie zawodowe 3 lat, Posiadam uprawnienia typu SEP do 1kv., Jestem zdyscyplinowany, bez nałogów, kreatywny, komunikatywny.Znam język hiszpański podstawowo.

Kontkakt:
e-mail: [email]
GG : 37421764

Proszę o szybka odpowiedz...
Idz do tlumacza, zrob cv, masz podstawy jezyka, sa strony do szukania pracy, agencje, masz czas, mozesz sie tym zajac, czy moze ktos tu ma to zrobic? zawod masz niezly, niie wiem tylko, czy twoje uprawnienia na cos sie tu przydadza
Dominik,
na początek radzę przejrzyj fora polonii w Hiszpanii , są już takie tematy ,+ ewentualnie napisz z prośbą o odpowiedzi w szczegółowych sprawach które nie były poruszone.)
Cytat:
Jak tam z pracą, zarobki, utrzymanie? Czy mogłby mnie ktoś nakierować gdzie szukac itp... Czy są tam tak jak w Polsce urzędy pracy itp?

por. http://www.hiszpanski.ang.pl/forum/zycie-praca-nauka/212806
Jesli fakt że urzędy pracy zajmują się głównie weryfikacją zapomóg dla milionów Hiszpanów nie zmieni twego zamiaru, ogólnie dobrze byłoby gdybyś przyjechał na parę miesięcy aby zorientować się jak się żyje -wiadomo, pobyt turystyczny czy wakacyjny to nie to samo- czy ma jakiś inny sens w B lub G, czy może wieziemy to ze sobą.

Powodzenia, tak czy siak
( ja bym nie traktował tak expresowo :) )
edytowany przez freland: 13 sie 2011
Cytat: BeaI
Idz do tlumacza, zrob cv, masz podstawy jezyka, sa strony do szukania pracy, agencje, masz czas, mozesz sie tym zajac, czy moze ktos tu ma to zrobic? zawod masz niezly, niie wiem tylko, czy twoje uprawnienia na cos sie tu przydadza

Uprawnienia to podstawa pracy dla elektryka...Jak nie miałbym tych uprawnień czyli ze mnie większa dupa niż elektryk... a macie moze znajomych w barcelonie którzy by mi pomogli :) oczywiscie się odwdzięcze dobrze:) jak będe na miejscu:)

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Życie, praca, nauka