Kontakt: Baleary, Mallorca, Palma

Temat przeniesiony do archwium.
¡Hola!

Jestem na Mallorce od czerwca tego roku i zaczyna wkradac mi sie nuda, z checia poznalbym jakies osoby z kraju miodem i mlekiem plynacym na wyspie(najlepiej z Palmy bo jeszcze slabo sie orientuje) do wspolnej eksploracji terenu :) Najlepiej osoby w wieku 18-27.

Saludos,
Maciej, 22 lata mieszkam w Palmie ;]
Nie wiadomo czy śmiać się czy płakać...
Cytat: argazedon
Nie wiadomo czy śmiać się czy płakać...

A czemuż to tym razem?
Przeczytaj jeszcze raz pierwsze zdanie, 'Agniecha110' , z większą uwagą "tym razem" :-)
Chodzi Ci o tę odrobinę ironii w nawiązaniu do wizerunku Polski, jaki się próbuje ostatnimi czasy kreować?
No, z tej "zielonej wyspy" to rzeczywiście nie wiadomo, czy się śmiać, czy płakać ;)
Pozdrawiam.
Nie, chodzi mi o te kompromitujące go słowa o nudzie na Mallorce gdy raptem miesiąc tam jest. A drugiego preludium Des-dur to on na pewno nie napisze...
edytowany przez argazedon: 12 lip 2013
Wiesz, ludzie są różni i każdy inaczej rozumie pojęcie "rozrywka". Jeden będzie zachwycony samotnymi wędrówkami po okolicy, inny woli iść w towarzystwie rówieśników do knajpy ;)
@argazedon: po co sie czepiasz? Szukam po prostu rodakow, ktorzy mieszkaja na wyspie i mogliby mi pokazac co i jak, bo nie przyjechalem tu tylko na wakacje. A drugim Chopinem to nie zamierzam zostac, za chudy w uszach jestem. Ciesze sie, ze posiadamy w naszym kraju jeszcze jakichs mesjanistow, ktorzy ukaza nam jak bardzo bladzimy ; ]
Eee tam, rodaków... Poszukaj jakiegoś Eskimosa, oni najlepiej znają Majorkę i z chęcią ci pokażą "co i jak". I język podszkolisz przy okazji...
Jak się już nudzić to tylko zagryzając ciepłą, surową, foczą wątróbkę przy ognisku.
edytowany przez argazedon: 17 lip 2013
Mysle, ze jednak tobie bardziej przyda sie kontakt z ludzmi.
Temat przeniesiony do archwium.