Wyprowadzka z Danii do Hiszpanii

Temat przeniesiony do archwium.
Witam wszystkich:)

Jak w temacie, bardzo pragne wyjechac do Hiszpanii.
W tym miesiacu, juz konczy mi sie okres wypowiedzenia na mieszkanie, ale wroce do Polski odpoczac troche.

Dlaczego chce wyjechac? Poniewaz Jezyk Dunski jest nie do opanowania przeze mnie, Mieszkam tu ponad 3 lata, ale nie jestem w stanie sie jego nauczyc, poza tym bez jezyka nie mam mozliwosci znalezienia pracy.

Oczywiscie cos rozumiem, ale nie na tyle aby sie dogadac. I pogoda....
Mam kilka pytan. Szukałam tego na forum ale nie ma ogolnej odpowiedzi.

Bede miala pieniadze na kilka miesiecy zycia w skromnym mieszkaniu badz malym domu .
Przegladalam oferty i ceny za 40-70m2 sa w cenie od 1[tel]euro za miesiac. Wyzywienie nie jest moim najwiekszym problemem bo nie musze duzo i nie musze drogo. Normalnie.
Mialabym wlasne pieniadze na poczatek tylko czy bede w stanie gdzies zarejestrowac sie aby moc figurujac jako poszukiwaczka pracy legalnej mowie tu o N.I.E.

Ale chodzi mi o prace.

Pracowalam w kantynie na kuchni jako pomoc kuchenna krojac obierajac warzywa owoce przygotowujac nieskomplikowane dania sosy guacamole etc. Jak rowniez w magazynie.
Nie mam wyzszego wyksztalcenia.
Jaka jest szansa na znalezienie pracy w Hiszpanii?
Chce tu przyjechac chyba najbardziej ze wzgedu na pogode poniewaz nie jestem w stanie juz dluzej mieszkac tam gdzie ciagle jest ciemno i deszczowo.

Do Polski tez nie chce przyjezdzac na dlugo. Jestem mloda i chcialabym zobacczyc kawalek swiata.

Bardzo prosze o odpowiedz:)

Dziekuje dobranoc;)

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie