Gramatyka języka hiszpańskiego

W tej sekcji znajdziesz wyczerpujące informacje na temat najważniejszych zagadnień i aspektów gramatycznych języka hiszpańskiego. Naucz się poprawnie wymawiać i zapisywać hiszpańskie słowa i zdania. Dowiedz się, czym są zaimki i rodzajniki oraz jaką funkcję pełnią w języku i w komunikacji. Zapoznaj się z odmianą hiszpańskich czasowników i poznaj wszystkie tryby, czasy i peryfrazy, w jakich mogą one wystąpić. Naucz się rozkazywać i zakazywać po hiszpańsku i stań się ekspertem od subjuntivo. Każdy artykuł zawiera liczne przykłady i nagrania wymowy native speakera, a także odsyła do tematycznych ćwiczeń online.

Komentarze (4)

Dziękuję za wiedzę, którą podajecie.

mozna by bylo dodac do hiszpanskiego nauke słowek tak jak jest np w jezyku angielskim (szlifuj swoj angielski) ułatwiło by to nauke.

Dzięki za stronę, kiedyś się uczyłem z niej gramatyki angielskiego i właśnie zaczynam hiszpański, jesteście super. Pozdrawiam

Gdzie się podziały moje zestawy do nauki słówek? Jak się dostać do systemu nauki słówek z którym pracowałam przez lata? (ostatnio miałam przerwę, wracam, a tu nie ma nic....)

Zostaw komentarz:
Zaloguj się aby dodać komentarz. Nie masz konta? Zarejestruj się.