Dele Intermedio

Temat przeniesiony do archwium.
Witam!!! Uczę się hiszpańskiego od roku i idzie mi to całkiem nieźle. Chodziłem na kurs hiszpańskiego przez rok, ale niestety teraz zaprzestałem uczestniczyć w tych zajęciach, ponieważ nie pozwala mi na to czas:( Jednak mój nauczyciel przygotowuje mnie do matury podstawowej z hiszpańskiego. Chciałbym dowiedzieć się jednak czy uczenie się przynajmniej godzinę dziennie tego języka przez dwa lata pozwoliłoby mi na zdanie Dele intermedio??? Dziękuję za odpowiedź!!! Saludos!!!
a to juz wylacznie zalezy od tego, czy jestes z grupy nr 1: maksymalny wysilek - minimalny efekt czy z grupy nr 2: minimalny wysilek - efekt maksymalny, Nikt Cie tu nie zna, nie wie jak szybko sie uczysz, wiec nikt Ci na to pytanie odpowiedziec nie moze, raczej :)
widzę że masz podobny przypadek do mnie..


hiszpański.. to jedyne czym się interesuje od zawsze..
ale po takim czasie jak (rok) nauki czynnej, nie czuję się "gotowa" na intermedio..
jeśli chodzi o mnie to DELE nie zająć - nie ucieknie..
a Jeżeli mam podchodzić do niego to musze czuć się pewnie..
więc mi jeszcze potrzeba czasu i nauki :)

a za Ciebie nikt nie odpowie "idź" "nie idź".. odpowiedź znajdź w sobie :)
Zdaję sobie z tego sprawę, że jedynie ja będę mógł sam odpowiedzieć na to pytanie, jednak chodziło mi o to czy to jest możliwe. Trzymam za Ciebie kciuki! Z jakich materiałów się uczysz???:)
Mogę zapytać w twoim imieniu mojej lektorki, która u mnie w mieście przeprowadza DELE :)ale dopiero w piątek będe się z nią widziała :)
Jeżeli tak bardzo zależy Ci na tej odpowiedzi, to nie ma problemu,
choć podejrzewam, że może powiedzieć Ci to samo..
ale jak masz być "spokojny" to da się to załatwić ;)

Z Nią przerabiam NUEVO VEN, w domu sięgam po DE PE A PA.. a ćwiczenia mam USO..
, gramatyka języka hiszp. z ćwiczeniami A. Wawrykowicz + materiały które od niej dostaje (kserówki)

prócz tego.. filmy, muzyka.. www po hiszp.
błąd.. przygotowywuje do DELE ;)
O byłoby super gdybyś się jej spytała!:) Ja jestem pod 'nadzorem' mojego nauczyciela hiszpańskiego, ale chyba nie wie dużo o DELE i przygotowuje mnie do matury podstawowej. Bardzo Ci dziękuję za odpowiedź. Ja uczę się z "No hay problema+" "De pe a pa" i gramatyka hiszpańska z wydawnictwa Langenscheidt:) Saludos!
Wróciłam właśnie z zajęć..
zapytałam w twoim imieniu, więc tak..

Jej zdaniem Intermedio nie jest jakimś strasznym egzaminem do zdania, jest "dość" prosty.
Jeżeli będziesz się uczył w domu, sumiennie (tak jak mówisz 1h-dziennie), byłeś na kursie.. i będziesz przerabiał testy pod DELE, bądź będziesz ćwiczył na testach z lat poprzednich (znajdziesz je w necie), bo na to położyła nacisk.. możesz śmiało zdawać oczekując na pozytywny wynik:)

tylko miej MOTYWACJE, UCZ SIĘ i do METY :):)
Dzięki serdeczne za odpowiedź i za fatygę:) Besos!
Ja uczę się już troszkę ponad dwa lata, w tym od około pół roku intensywnie. Ostatnio nawet bardzo - po kilka godzin dziennie, bo zamierzam zdawać w tym roku maturę rozszerzoną (i chciałabym ją zdać naprawdę dobrze, jak wszyscy chyba :P).
A DELE jak już ktoś wspomniał nie zając, nie ucieknie. Pewnie udało by mi się już zdać, ale nie koniecznie z satysfakcjonującym wynikiem. Dlatego myślę, że zdecyduje się na listopad przyszłego roku na DELE :)
samodzielnie ?! czy chodzisz na kursy badź studiujesz? :)
studiować masz zamiar ;)
Witam!

Zajrzyj na mojego bloga: www.zdajdele.eu

Znajdziesz tam różne informacje odnośnie egzaminów DELE na poziomie intermedio i nie tylko.

Pozdrawiam, Olek
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Życie, praca, nauka

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie