Hiszpański na maturze

Temat przeniesiony do archwium.
Chcialam zdawać hiszpański na maturze, ale jestem z Torunia i choć uczy tu pare ludzi kastylijskiego, (a jeszcze więcej jest uczonych przez nich :P)to podobno brak "egzaminatora nowej matury". Mogę zdawać pisemny we własnej szkole, powiedzieli mi, że ustny bede musiała w innym mieście zdawać, bo do nas żaden "egzaminator" nie przyjedzie. Ludzie, bez przesady!!! Przecież Torun to duże miasto! Musi istnieć tu jakiś egzaminator! A jak nie, to może ktoś z Was wie, czy powinni zorganizować dla nas (w sumie a mojej szkoły jest 2 hiszpańskomówiących; ale z innych liceów pewnie tez ktoś jest) komisję z egzaminatorem tu, w Toruniu? Czy rzeczywiście muszę sie nastawiać na inne misto... :(
ja mam taki sam problem.mieszkam w elblagu a wysylaja mnie az do warszawy!!to jest niedorzeczne.czy w calym wojewodztwie nie bedzie egzaminatora??
No właśnie. Też tego nie romumiem :( Może sie spotkamy zatem w Warszawie :)
tzn. też tego nie rozumiem (sorka za bład):P
hej, ja tez zdaje mature z hiszpana i nie moge jej pisac u siebie, ale mnie chyba beda przenossic do innej szkoly, bo w mojej tylko ja zdaje:( ludzie, nie marwmy sie, jakos to przezyjemy
miło mi. A skąd jesteś?
u mnie w szkole oprócz mnie zdaje jeszcze jedna osoba, będziemy ustną zdawać poza naszym LO.
Aha, i na jakim poziomie? i w ogóle jak myślisz, jesteś przygotowana? (Na pewno tak, ale tak tylko pytam). Ile się uczyłaś tak w ogóle?
aaaaa, możesz pisać na maila:

[email]

Salu2
Temat przeniesiony do archwium.