uczymy się hiszpańskiego

Temat przeniesiony do archwium.
61-90 z 93
Na pewno moja znajomosc hiszpańskiego nie jest na tak niskim poziomie jak student UJ
Wiesz inf., u nas na lektoratach też super poziom nie jest. Nie wiem na kolegium i na filologiach - ale chyba jako taki poziom jest ;)Ja np. miałam przez 3 lata na angielskim język biznesowy :) a o gramatyce dopiero rozmawialiśmy na tym 3 roku, jak się egzamin zbliżał :) A wiadomo, że nie chciało mi się samej robić i tak się uwsteczniła z angielskim :) Teraz mam juz ostatnie wakacje :( i uczę się języków :)
Może podaj numer swojego gg lub skrzynke bo nie nan czasu juz odpowiadać na tym forum
To moj email: [email]
hola, wchodzi tu ktoś jeszcze zaintersowany tematem tego postu? Naprawdę nikt nie zna jakiejś fajnej gramtyki (najlepiej całego repetytorium) które będzie przystępne dla żółtodzioba w dodatku nie majacego możliwosci konsutacji z nauczycielem? ucze się sama i przydałaby mi się rada kogoś doświadczonego,albo zaczynającego, ale korzystajacego z czegoś przystępengo. Doradźcie prosze, pewnie wiele osób ma cos do poelcenia.
Ja mam repetytorium od a do z. Autorką jest M. Szczepek. Nie mam pojęcia czy jest dobra. Dopiero ją kupiłam i nie wiem czy dobrze wyjaśnia. Ta ksiązka jest z ćwiczeniami. Może ta z pwn jest dobra?? Nie miałam jej w ręce i nie mogę stwierdzić.
Jeszcze dodam, że jest ona po 19,50 zł.
jak cos to podaj swój maile to pzreślę Ci moż ekilka zdjęć tej ksiązki. Mój mail jest wyżej.
Hej możecie mi podać jakieś książki do gramatyki z hiszpańskiego.
Hej . Ja jestem całkowicie początkująca w tym języku. Naukę rozpoczęłam wczoraj. Hiszpański jest naprwdę fascynujący. Narazie nie mam żadnych książek korzystam z programu komputerowego Hiszpański w pigułce. Wiem że nie jest to żaden super program ale dla początkujących takich jak ja jest całkiem fajny. Jak go przerobię to zacznę naukę z programem hiszpański w 3 miesiące. Zobaczymy;-)Narazie na naukę przeznaczam niezbyt wiele czasu bo równocześnie uczę się niemieckiego który jednak jest moim ulubieńcem. Pod koniec roku planuje jeszcze zabrać się za inny język.A jakich wy się uczycie poza hiszpańskim? Pozdrawiam;-)
Ja sie uczę angielskiego i po dwoch latach przerwy powtarzam sobie niemiecki. A teraz zaczęłam sie uczyć hiszpańskiego.
Ja się ciąglę uczę angielskiego. Mieszkałem wcześniej w takiej małej wiosce i o angielskim w podstaweówce mogłem tylko pomarzyć. treraz co prawda już jest w tej szkole język obcy, ale dziś są inne czasy. Angielskiego zacząłem się uczyć w Liceum dopiero. ale już się nawet dobrze i dość pewnie czuję jeśli chodzi o jego znajomość.

hiszpańskiego ucze sie jakieś 160 dni:) Codziennie.
Zastanawiam się czy nie zacząć jeszcze włoskiego pod koniec roku, ale coś wątpie czy dam radę, bo teraz przez to że intensywnie uczę sie hiszpańskiego troszkę zaniedbałem ang. No i teraz są wakację wiec mam dużo czasu na to .

a jeśli chodzi o naukę języka to systematyczność i czas są nahjważniejsze.
Bardzo prosze o przetlumaczenie na jezyk hiszpanski: Przez 3 lata okłamywałes mnie ,zone i niby kochajaca córke.Okłamywałes sam siebie. tylko w jakim celu to robiłes? Co chciałes osiagnac a co stracic? Mi zabrales 3 lata a tak pieknie mowiles tak obiecywales-jak mogłes? Kasete z twoim spiewaniem podrzuce zonie ,niech zobaczy jeszcze lepiej.I prosze oddac mi moje zdjecie.Moja babcia sie jednak na tobie poznała,ze jestes kłamca.Powiedz ile dziewczyn tak oszukałes i swoja zone?ty dziennikarzu-tylko jakiej gazety-???
Łał no to wpadł facet:)
Możesz rozwinąć akcję?

Mógłby z tego dobry scenariusz być.

No i ta rola babci w tym wszystkim
"Mi abuela-toda verdad":)
Durante 3 años estuviste engañándome a mi, a tu mujer y a tu presuntamente querida hija. Te engañabas a ti mismo, pero ¿con que fin? ¿Que querías conseguir? y ¿que perder?
A mi me robaste 3 años... Y hablabas tan bien, jurabas tanto, ¿como pudiste?
La cinta con tu cantar la haré llegar a tu mujer, para que la vea aun mejor. Y por favor, devuélveme mi fotografía.
Mi abuela tenía razón, eres un mentiroso.
Dime, ¿a cuantas mas chicas has engañado? y ¿ a tu mujer? Tu, periodista- pero ¿de que periódico?

Tak ... na szybko, wiec poczekaj moze ktos poprawi...

Pzdr.
oj wpadł,zebys wiedziała.a scenariusz jest fatalny ale dla zony.on ja okłamywał a zarazem i mnie:(
Eh-niewiedziałam ,ze tak mozna na was tu liczyc.Serdeczne dzieki za przetłumaczenie i bardzo pozdrawiam:)
Witajcie!!
Zapytałam się ostatnio wydawnictwa Wiedza Powszechna czy planują wznowienie ksiązki "Mówimy po hiszpańśku". Widziałam, że angielskie i niemiecki ma nowa szatę graficzną i są płyty cd :)
A oto ich odpowiedź:
"Planujemy zaktualizowanie książki "Mówimy po hiszpańsku" i wydanie jej z płytami, ale prace redakcyjne jeszcze nie zostały rozpoczęte.
Książka w poprawionej wersji ukaże się nie wcześniej jak za 2 lata."

Szkoda :( ale zawsze to już jakaś nadzieja :)
Witajcie!!rnW połowie październka pojawi się program Profesor Pedro wydawictwa Edgard!!!rnKażdy kto miał do czynienia z tym program w innych języka na pewno sie ucieszy :)
wlasnie sobie wymyslilam ze zaczne sie uczyc hiszpanskiego:D w pazdzierniku ide na kurs:D ale wczoraj zaczelam sama cos probowac i musze powiedziec ze umiem juz dni tygodnia:D:D ahhaha
Hej! A czy w Polsce wychodzi taka gazetka do nauki hiszpanskiego, jak Spotlight do angielskiego lub Adesso do wloskiego (to drugie wychodzi w Niemczech) a szukam konkretnie czegos takiego do hiszpanskiego w Polsce:)
hej!! Z tego co ja sie orientuję to raczej nie ma takiej gazetki.
jA UCZę SIę DOPIERO 4 DZIEń:) Sama staram się uczyć głównie z tej witryny:) MAm też coś w stylu Easy Español ale jeszcze nie zaczęłam się z tego uczyć:P Na razie moim sukcesem jest nauczenie się paru rzeczowników i odmiany czasownika "być" Zobaczymy, czy uda mi sie nauczyc samej podstaw:P
CZESC WSZYSTKIM W WIEKU 11 LAT POJECHALAM NA WAKCJE DO HISZPANI ZOSTALAM TAM I CHODZILAM DO SZKOLY NIE ZNAJAC JEZYKA. NAUCZYLAM SIE GO W HISZPAŃSKIEJ SZKOLE W 2 MIESIĄCE :) I MYSLE ZE NAJLEPIEJ MOZNA SIE JESYKA NAUCZYC BEDAC TAM:) POZDRAWIAM:)
Wow. Nieźle xD. Tylko 2 miesiące...
Bzdura jakiej dawno nie slyszalam,no chyba ze dziecko jest fenomenem.
nie taka bzdura, zależy co ma na myśli, najprosciej jest rozumieć język, ale co innego mówić, pisać i czytać w nim
BeaI,sorki,ale jak dlugo zyje na tym swiecie to jeszcze nie slyszalam zeby ktos sie tak szybko nauczyl jezyka,nawet jesli chodzi tylko o rozumienie,czyzby po dwóch miesiacach mozna wszystko zrozumiec bezblednie?
jakby ktoś mógł podsumować cały temat i powiedzieć mi jakie podręczniki mam kupić to bardzo prosze o pomoc, bo przeczytałam cały temat i strasznie się pogubiłam ;) byłabym wdzięczna jakby ktoś napisał mi ze 3 najlepsze tytuły ogólnodostępne do kupna ;) Oczywiście dla początkujących! ;D

pozdrowienia
Dashie
moim zdaniem najlepszym podręcznikiem-niech nikogo nie zmyli wielkość książeczki- jest assimil! 3 mc i będziesz śmigać po hiszpańsku ;) no może nie śmigać ale można się zdziwić ile się rozumie po tak krótkim czasie: koszt w księgarni 75 zł. Super jest jeszcze profesor pedro, obydwie części mówisz i rozumiesz oraz słownictwo, z gramatyki zachwalam jak wszyscy uso ;)
Temat przeniesiony do archwium.
61-90 z 93

« 

Studia językowe

 »

Pomoc językowa