Czy ktos mi moze to wytlumaczyc...

Temat przeniesiony do archwium.
domyslam sie ze takie temat juz byl ale jestem nowa tu wiec moze mi to wybaczycie :)
a mianowicie chodzi mi o taka sprawe jak au pair. Obecnie przebywam jako au pair w niemczech ale w maju wracam do PL. I planuje jechac do hiszpani jako au pair interesuje mnie Madryt. czy moze mi ktos wytlumaczyc jak wyglada w praktyce praca operki w tym kraju (co oferuje rodzina, obowiazki itp) pytam o to poniewaz z tego co czytam na necie w hiszpani sa inne warunki niz w DE np.mniejsze kieszonkowe, brak ubezpieczenia itp. zauwazylam tez ze duzo rodzin w hiszpani szuka operek tylko na 2-3miesiace... pytam o to poniewaz przeprowadam sie do madrytu i po mimo ze mam gwarantowana prace postanowilam zorientowac sie w temacie au pair poniewaz nei znam w ogole hiszpanskiego a nei chce tez byc ciezarem dla mojego faceta wiec uwazam ze au pair to by bylo jakies rozwiazanie... niestety narazie jestem na etapie poszukiwa rodziny ktora mowi po niemiecku lub czesku... by moc sie jakos oprozumiec z rodzina i w miedzy czasie zaczac hiszpanski od poctaw by moc jakos funkcionowac w tym kraju a potem dopiero myslec o pracy

bede wdzieczna jako tos by mnie troszke w tym temacie oswiecil

Za wszystkie odp. z gory dziekuje

Pozdrawiam MOLLY
Odświeżam!!!

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa