POSZUKUJEMY CHĘTNYCH DO WYJAZDU DO HISZPANII

Temat przeniesiony do archwium.
hej, wraz z koleżanką poszukujemy chętnych do wyjazdu do pracy w hiszpanii. myślimy o końcu czerwca, początku lipca. chociaż marzy nam się ibiza, mallorka czy malaga, chcemy skupić się raczej na barcelonie i lloret de mar, w których już byłyśmy. wszystkich zainteresowanych świetnymi wakacjami, nowymi znajomościami i spędzeniem czasu w pięknej hiszpanii proszę o kontakt :)
Jakby co, to mam do zaoferowania zakwaterowanie w torremolinos, polozonym ok. 30 min od centrum Malagi i 10 min od morza . Jeden 2-osobowy pokoj w lipcu, od sierpnia dwa pokoje.
W razie pytań proszę o kontakt lub pytania pod postem :)
Cytat: salsomanka
Jakby co, to mam do zaoferowania zakwaterowanie w torremolinos, polozonym ok. 30 min od centrum Malagi i 10 min od morza . Jeden 2-osobowy pokoj w lipcu, od sierpnia dwa pokoje.
W razie pytań proszę o kontakt lub pytania pod postem :)


Byłbym zainteresowany, z moja dziewczyna planujemy wyjazd mozesz mi napisac szczegoly : gdzie i ile ? [gg] , mail : [email]
Heja:)
Ja bardzo chętnie bym wyjechała do pracy jednak nikt z moich znajomych nie chce:/
A wy w jakim charakterze szukacie pracy? bo jesli chodzi o znajomosc jezyków to ja znam tylko angielski.
witam,wylatuje 24 czerwca szukać pracy w hiszpani,myślę nad lloret de mar ale jeszcze się zobaczy :) szukam współlokatorów chętnych do wynajmu mieszkania kontakt 5[tel]pzdr
Ja z kolezanka/ami, wylatujemy 27 czerwca do Lloret de mar, na dwa miesiace. Jedna wraca do pracy z ostatnich wakacji(kelnerka), a ja szukam w ciemno. Praca na propagandzie.
Moze ktos z Trojmiasta sie wybiera?

jakby co to pisac na [gg]
edytowany przez Enkantada: 03 cze 2011
Praca w Lloret de mar.Witam.Pracuje w LLoret de mar od paru lat i dla chętnych z angielskim nie ma problemu ze znalezieniem pracy w sezonie.Zalezy jednak czy ktoś jest powazną osobą i jedzie tam pracować i przy okazji pozwiedzac i polezeć na plaży czy może imprezowac i potem narzekac ze nic z tego nie wyszło a niestety wiele osób wpada na pare dni jak zerwani z łańcucha i zaraz wracają z ręka w nocniku.Nie bedę tez oszukiwał bo znam realia i większe szanse mają ładne dziewczyny bo przeciez ktos musi przyciągać klientów a nie odstraszać.Ze względu na to iz mam tam wielu przyjaciół mogę polecić gościa który wynajmuje mieszkania ale z tego co wiem pary lub same dziewczyny i ze wzgledu iż w tym bloku mieszkają sami pracownicy którzy pracuja w nocy jest tam dyscyplina,jesli pijesz i robisz za duzo hałasu to jest eksmisja i zadnych zwrotów,koleś jest konkretny nikogo nie oszukuje i od razu mówi jak jest cena to chyba ok 200e za miech,na taniej nie liczcie chyba ze po 10os w pokoju :) to jego nr 515944949 nie wiem czy jest juz w hiszpanii czy jeszcze w PL.Ja jadę dopiero w lipcu jak pozaliczam ;) Język hiszpański dobrze troszke znać ale np w LLoret spokojnie wystarczy anglik.
Pozdrawiam
...uwaga no to wyzej!
Lepiej zalatwiac formalnosc (pieniadze...) na miejscu...do tego "poquito a poco" - nigdy z gory.
A z praca wcale nie jest rozowo...
Tylko cena ok. (jesli 1-2 osobowy pokoj)
----
To tylko moje malenkie, ciche podszeptywanie...
Niekogo o nic nie oskarzam...
Pozd, Una...
Zadzwoń najpierw proszę i zorientuj sie co i jak a dopiero potem ostrzegaj ludzi,bo ja pracuje juz w LLoret 6lat a ten gość co wynajmuje oczywiście ze płacisz mu na miejscu o ile w ogóle będzie Ciebie chciał ,bo takie odpały przyjeżdzaja ze często mówi ze nie i koniec.Nie ma żadnych ukrytych opłat itd więc nie podoba mi sie ten tekst bo chciałem komus pomóc a mnie ktos oskarza,no nic jedzcie w ciemno pozdrawiam
czy ktos posiada hiszpanski namiar na jakakolwiek prace w lloret???
sludos
Temat przeniesiony do archwium.